Püf Noktası Windows phone için Tweaks+Kayıt defteri düzenleyicisi

Sponsorlu Bağlantılar

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Windows phone için Tweaks+Kayıt defteri düzenleyicisi
Öncelikle Telefonunuz Unlock olmalı sonra linkteki xapı indiriyoruz ve telefonumuza kuruyoruz.

Not : Program henüz tam olarak çalışmıyor. Zaman içinde gelişmeleri Konuma ekleyeceğim. ( Bende şimdilik asla ekran kilitleme ve Fun bölümündeki yerler çalışıyor ) ve programı tam anlayamadım Tweaks bölümünde açma-kapatma ekranı resimleri değiştirme falan var çözemedim. Bu tarz programlar için bir başlangıç diyebiliriz.
Uygulamadan Resimler :

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
ne işe yarıyor bu program

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
ne işe yarıyor bu program
Hocam Başlangıç ve kapanış ekranı resimlerini değiştirme-Bu başlangıç+temaya renk ekleme ve kayıt defterini düzenleme var şuan tam çözemedim ama xda yapabilenler olmuş birazdan üyelik alıp orada aldığım hata ile ilgili çözüm arayacağım.

lazye

lazye

Üye
Zannedersem bu bi nevi iostaki gibi tweak falan bunu yaptilarsa ilerde baya sistemi kontrol altina alirlar ...

Rainesto

Rainesto

Üye
    Konu Sahibi
Sd kart lazımmış 920 de sd kart girişi olmadığı için yapamıyorum

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Zannedersem bu bi nevi iostaki gibi tweak falan bunu yaptılarsa ilerde baya sistemi kontrol altına alırlar ...
Microsoft bu tip şeylerin önünü bir sonraki güncelleme tıkıyor. Sisteme dışardan müdahale edilmesini sevmiyor (Pc için aynısını yapsalardı daha çok memnun kalırdık. Resmen Windows XP / Vista / W7 /W8 yol geçen hanı)

lazye

lazye

Üye
Microsoft bu tip şeylerin önünü bir sonraki güncelleme tıkıyor. Sisteme dışardan müdahale edilmesini sevmiyor (Pc için aynısını yapsalardı daha çok memnun kalırdık. Resmen Windows XP / Vista / W7 /W8 yol geçen hanı)
İstediği kadar engellemeye kalksin bunun önüne geçemez elbet bir gün sistemi çözeceklerdir

Üst Alt