Haber Windows Phone 8.1′den İlk İzlenimlerimiz

Sponsorlu Bağlantılar

zookayy

zookayy

Üye
Şu an android kullanmama rağmen bi kaç sorum olacaktı 820 kullanıyordum app ler sd karta taşınabiliyormu, birde görev yöneticisi geldimi yukarıda göremedimde birde bildirimlerde ışık felan durum nedir tüm bu dediklerimin 8.1 le gelmesi bekleniyodu fakat en azından prewiev sürümünde durum nedir bir bilgi verirmisiniz

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Şu an android kullanmama rağmen bi kaç sorum olacaktı 820 kullanıyordum app ler sd karta taşınabiliyormu, birde görev yöneticisi geldimi yukarıda göremedimde birde bildirimlerde ışık felan durum nedir tüm bu dediklerimin 8.1 le gelmesi bekleniyodu fakat en azından prewiev sürümünde durum nedir bir bilgi verirmisiniz

Bildirim ışığı hariç hepsi var.

• Beğen
Tepkiler: osmanmert94
osmanmert94

osmanmert94

Üye
SD Kart sorunu çözüldü. Mağaza ile yüklenebiliyor dosya yöneticisi. Sistemle beraber OTA güncellemesi verildiğinde gelecek sanırım dosya yöneticisi.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bu arada 8.1 den sonra skype girmeyi başarabilen var mı boyna sesli kontrol yapmanızı istiyor ses tanıma özelliği gelmişte ayarlıyamıyoruz bir türlü

ErenMSC

Üye
bu arada 8.1 den sonra skype girmeyi başarabilen var mı boyna sesli kontrol yapmanızı istiyor ses tanıma özelliği gelmişte ayarlıyamıyoruz bir türlü
Türkçe dil olmadıktan sonra insanın kullanması gelmiyor :(

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Türkçe dil olmadıktan sonra insanın kullanması gelmiyor :(
girebiliyormusunuz ben daha "sign in" bir şekilde ayarladımda hesabımı bir türlü giremedim siz hiç denediniz mi

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye

burada tam olarak ne söylenmek istemiş..? benim ingilizce yetmedi.. preview için bir düzeltme yayınlanacak mı? yoksa sadece bir duyumdan mı ibaret..?

zookayy

zookayy

Üye

burada tam olarak ne söylenmek istemiş..? benim ingilizce yetmedi.. preview için bir düzeltme yayınlanacak mı? yoksa sadece bir duyumdan mı ibaret..?

Bi güncelleme ile 80188409 hatası alanların sorununun çözüleceği ve sadece buna yönelik bir güncelleme olcağını söylüyor

Üst Alt