Haber Windows Phone 8.1′den İlk İzlenimlerimiz

Sponsorlu Bağlantılar

Tacettinn

Tacettinn

Üye
Yeni birşey farkettim . Kamera açıkken , resimlere bakıyorken, oyun oynarken vs. arama tuşuna bir kez basınca tarayıcı açılmıyor. İki kez dokununca açılıyor. Böylelikle yanlışlıkla elimizin değmesiyle açılan sinir edici tarayıcı problemi kaldırılmış durumda.

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve meg1ddo

braayn

braayn

Üye
herşey iyi müzik ve video kendini atıyor.
3G ile ısınma yine geldi.GDR3 İle duzelmişti.Kararlı surumle duzelecrktir

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Bay H

Bay H

Üye
Windows Phone 8.0,8.1'e karşı :kıskıs:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Serhan ve PureFood
Bay H

Bay H

Üye
Ekranımı Yansıt bilgisayar uygulaması yayınlandı.

Son düzenleme:
Bay H

Bay H

Üye
İndirdim pc ye kurdum ama cihazı görmüyor
Evet şuan bende uğraşmaktayım fakat cihaz bulmadı bir türlü

Böyle bir olay olması gerekli fakat bir kıpraşma olmadı

Eğer olmuyorsa cihazı çıkarıp driverları silin diyorlar fakat değişiklik yok.

Son düzenleme:

skynet

Üye
Benim batarya performansı normale döndü
Driverleri sildikten sonra pc'yi yeniden başlatın oluyor

• Beğen
Tepkiler: PureFood

skynet

Üye
Telefon pc'ye bağlıyken resimde gösterilen yerleri sildim ve pc'yi yeniden başlattım oldu :)

PureFood

PureFood

Üye
Telefon pc'ye bağlıyken resimde gösterilen yerleri sildim ve pc'yi yeniden başlattım oldu :)
Ha bir uygulama değil yani ? Böyle bir uygulama vardı da oradan aklımda kalmış :)

My-sQLL

My-sQLL

Üye
mesaj yazarken kelime düzeltme ayarının eskisinden kotu olduğunu farkeden varmı ?? Artık doğru duzgun kelimeleri duzeltmiyo ya :( mesela gordum yazınca gördüm diye duzeltirdi şimdi gırdım yordum gibi alakasız kelimeler oneriyor :(

osmanmert94

osmanmert94

Üye
mesaj yazarken kelime düzeltme ayarının eskisinden kotu olduğunu farkeden varmı ?? Artık doğru duzgun kelimeleri duzeltmiyo ya :( mesela gordum yazınca gördüm diye duzeltirdi şimdi gırdım yordum gibi alakasız kelimeler oneriyor :(
Aynen bende de öyle ama Swype bir harika.

halepli

Üye
Konu dışı ama bi problemim var Arkadaşlar bi problemim var telegonu sıfırladım .. 8.1 yüklü ginede veri dolaşımım açık olmasına rağmen internete giremiyorum ..internet paketim sınırsız vodofona gittim hatta problem yok diyor telefonda problem var diyor nasıl çözerim

---
Erişim noktasına giiriyorum çevrim dışı diyor aktifleşmiyor

PROH4CK1

PROH4CK1

Üye
Erişim noktasında avea internet yap bendede olmuştu bu.

Nokia 3310 ile gönderildi

halepli

Üye
Erişim noktası vodofone internet yapıyorum sorun çözme ekranı çıkıyor

Secret Light

Secret Light

Üye
Arkadaşlar bende LG flatron 23' lik tv monitor var acaba telefonu ekranımı yansıt la usb ile bağlasam sorun olurmu arkadaşım telefonun yanar dedi :D

Nokia Lumia 525 İle Gönderildi.

csll

csll

Üye
Hala birçok eksiklik var ve şarjı su gibi içiyor.Ben tatmin olmadım ,bu sistem anca 8.2 de adam olurBence haksızlık etmiyor 2 sene onceki android 4.1 bile şimdiki8.1den çok daha gelişmiş. Ms bir bildirim çubuğu yapmış evlere şenlik hiç yapmasa daha iyiymiş , javalı telefonda bile daha gelişmiş bildirim çubuğu var.

Bende ise tam tersi şarj 2 kat daha iyi durumda şu anda, bide bildirim çubuğu tam wp temasına uygun yapılmış bence gayet güzel ;)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Üst Alt