Haber Windows Phone 8.1′den İlk İzlenimlerimiz

Sponsorlu Bağlantılar

TurboCall

TurboCall

Üye
teşekkürler babacan biraz zor olsada sonunda sayende hallatdik yukarı taşıma olayını 3 defa yaptım çunkü azeri falan bir sürü dile geçtim türkish çıkmadıydı
teşekkürler arkadaşlar aynen dediklerinizi yaptım oldu

Rica Ederim :):)

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Öncelikle Söylemek isterim ki Cortana Hariç Herşey çok güzel
Ama 1-2 Küçük Ayrıntı Var

-Bagzı Oyunlar 8.1'e uyum saglayamıyor Örnek :Jewel Hunter
-Pil Çok Hızlı Boşalıyor.Zor Doluyor
-Cortana Offline Kullanılmıyor
-Oyunların Yan Menüde İşi ne ?

lost68

lost68

Üye
Suandan itibaren oyunlar uygulamasına girdikten sonra atılıyor ve oyun falan yok

Lumia 525 uygulamasıyla gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
S.c.k.N

S.c.k.N

Üye

Tamam herşeyi anlarımda Cortana offline kullanılmıyor nasıl bir şikayettir anlamadım ? Bilgiler vahiyle mi gelecek buna ? En basitinden bugün hava kaç derece diye sorduğunda romatizmasını kontrol ederek mi sana bugün yağışlı yada güneşli diyecek :D

• Beğen
Tepkiler: csll, nonamex, kaygisiz43 ve 5 diğerleri

capkino06

Üye
Ben şunu fark ettim önceden batarya bitince tel kapandığında şarja taktığımda kırmızı bir şarj logosu çıkıyordu ve cihaz 5 10 dakika açılmıyordu şimdi şarja takıyorum 1 2 dakika sonra açılıyor. :) Oyunların ana menüde olması hoş olmamış gerçekten inşallah finalde düzeltirler :/

liwestime1

liwestime1

Üye
Güncelleme gayet iyi ve bekleneni verdi bence ama bazı sorunlar dışında :) yaşadığım bazı sorunlar ise;

- Oyunlar klasörü güncellenmiyor. Yani oyunlarımı göremiyorum.
- Telefonu bilgisayara bağladığımda telefonu görmüyor hiçbirşekilde. ( yaklaşık 1 saatir bunu çözmeye uğraşıyorum )

Bu sorunları yaşayan veya çözümlerini bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

Esendağlı

Esendağlı

Üye

Oyunlarla ve cortana ile(şimdilik)alakam olmadığından dolayı tek şikayetim bataryanın uzun sürede dolup çabuk bitmesi.
Not:Cortana tabiiki offline çalışamaz.
Güncelleme gayet iyi ve bekleneni verdi bence ama bazı sorunlar dışında :) yaşadığım bazı sorunlar ise;

- Oyunlar klasörü güncellenmiyor. Yani oyunlarımı göremiyorum.
- Telefonu bilgisayara bağladığımda telefonu görmüyor hiçbirşekilde. ( yaklaşık 1 saatir bunu çözmeye uğraşıyorum )

Bu sorunları yaşayan veya çözümlerini bilen varsa cevaplarsa sevinirim.
Ben telefonu pc ye bağlayınca PC görüyor ama nsu ve masaüstü uygulaması telefonu görmüyor artık.

capkino06

Üye
Oyunlarda bir sıkıntı var ve mağazadaki açıklama kısmında test yazıyor aceleye gelmiş galiba bence oyunlar düzene oturunca menüden kalkacak yine oyunlar. Birde müzik, video, oyunların mağazadan güncelleme alması çok iyi olmuş sistem güncellemesi olmadan yeni özellikler alabileceğiz. :)

liwestime1

liwestime1

Üye
Oyunlarla ve cortana ile(şimdilik)alakam olmadığından dolayı tek şikayetim bataryanın uzun sürede dolup çabuk bitmesi.
Not:Cortana tabiiki offline çalışamaz.
Ben telefonu pc ye bağlayınca PC görüyor ama nsu ve masaüstü uygulaması telefonu görmüyor artık.

bende pc ye bağladığımda telefonun şarjı dolmaya başlıyor ama pc de şöyle bir hata çıkıyor Aygıt Sürücüsü Yüklenemedi

Tacettinn

Tacettinn

Üye
En çok işime yarayan hafıza kartına uygulama kurma. Ve taşıma.

Churchil

Üye
Arkadaşlar ekran yön kilidi nedir ve ne için kullanılır?

capkino06

Üye
Arkadaşlar ekran yön kilidi nedir ve ne için kullanılır?

Telefonu yana yatırdığın zaman ekranın dönüp dönememesi için ayar.

Churchil

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: capkino06

Churchil

Üye
Hoparlörden çıkan ses seviyesi belirgin biçimde düşmüş, arama sırasında karşıdan gelen kişinin seside eskisine oranla düşük geliyor . Bu sorunların çözülmesi gerek.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Tamam herşeyi anlarımda Cortana offline kullanılmıyor nasıl bir şikayettir anlamadım ? Bilgiler vahiyle mi gelecek buna ? En basitinden bugün hava kaç derece diye sorduğunda romatizmasını kontrol ederek mi sana bugün yağışlı yada güneşli diyecek :D

Birader En Azından Offline iken Konuşmadan farkı olsun diye diyoruz Cortanayı koyacaksan oraya Offlinede Azda Olsa Hizmet Vermesi Lazım

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bende de sağ menüde uygulamalar da İ I gibi uygulamar yokmuş gibi arama harfleri yok gösteriyor oysa o harflerle başlayan uygulamalar var

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Birader En Azından Offline iken Konuşmadan farkı olsun diye diyoruz Cortanayı koyacaksan oraya Offlinede Azda Olsa Hizmet Vermesi Lazım
Yani diyorsunki Cortana offline de olsun,iyide o zaman cortana gider geriye sadece CORT kalır:)

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye

Hocam offline kullanmak mümkün ama nasıl mumkun bu guncellemenin boyutu 1 gb filan olmalı ki en az ancak öyle bunun sebebide cortanayı offline kullanabilmek için onunla birlikte onun yanında ek bilgi sunulması gerekiyor.Örnek vereyim.Şimdi net kullanıyor ya sen alıp bir bilgiyi word e kopyala yapıştır o belge yer işgal eder ama nete gerek kalmaz cortananında bize net varken sunacağı bilginin bir kısmını world dosyası biçiminde güncelleme içinde yer almalı demek istediğim bu uzun oldu ama sanırsam anlatabildim :)

Üst Alt