Windows Phone GDR2 Güncellemesi | Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

evarietyw

evarietyw

Üye
bize gelecek mi gelmeyecek mi ya htc alan aklımı ben ...... :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Windows Phone gdr 2 güncellemesi diye geçiyor yanlış mı anladım bilmiyorum. Yani htc cihazlarına gelmeyecek mi

Microsoft'un yayınlayacağı esas GDR2 güncellemesi tüm cihazlara gelecek.

Bu Nokia'nın kendi cihazlarına özel yayınladığı Pre(Beta) güncellemesi. Sadece belli düzeltmeleri ve kendi hazırladığı kapasite kontrolü uygulamasını içeriyor.

evarietyw

evarietyw

Üye

Microsoft'un yayınlayacağı esas GDR2 güncellemesi tüm cihazlara gelecek.

Bu Nokia'nın kendi cihazlarına özel yayınladığı Pre(Beta) güncellemesi. Sadece belli düzeltmeleri ve kendi hazırladığı kapasite kontrolü uygulamasını içeriyor.

şimdi anlaşıldı :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Gündüz olsa da Fotoğraf çeksek :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Web Designer
drangela61

drangela61

Üye
Hadi hayırlı olsun diğer güncellemelerin de bunu takip etmesi dileğiyle ;)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
:sukur:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Hadi hayırlı olsun diğer güncellemelerin de bunu takip etmesi dileğiyle ;)

İnşallah.
Anket süresi önümüzdeki pazar öğleden sonra doluyor.
O akşam ya da ertesi gün Microsoft'a göndeririz.
En azından hazırlıklarını tamamlarken bizim ilettiklerimizi de dikkate alırlar belki.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Ben dikkate alacaklarını düşünüyorum çünkü ben Windows Server'da geri bildirimlerime hep cevap ve çözüm alıyordum.

Bu akşam gelen güncelleme sayesinde gelecek bildirimlere daha çok dikkat ederler bence ;)

• Beğen
Tepkiler: Web Designer
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

İnşallah.
Anket süresi önümüzdeki pazar öğleden sonra doluyor.
O akşam ya da ertesi gün Microsoft'a göndeririz.
En azından hazırlıklarını tamamlarken bizim ilettiklerimizi de dikkate alırlar belki.

Umarım bu emeğinize karşılık verirler. :oke:

drangela61

drangela61

Üye
Eyvallah hocam inşallah alırlar ki almalılar ;)@ardacumhur: her halimize şükür buna da şükür tabii ki benimki güzel bir temenni sadece ;)Saygılar

dakamon

dakamon

Üye
Arakdaşlar anket sonuçlarını microsoftun Türkiye şubesine postalamayın mümkünse amerikaya yollayın ingilizce olarak. Ben bizim üniversitenin bilgi işleminde çalışan biriyle konuştum biz Türkiyedekilerle irtibat kurmuyoruz bi şey bildikleri yok dedi direk amerika ile irtibata geçiyoruz dedi.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arakdaşlar anket sonuçlarını microsoftun Türkiye şubesine postalamayın mümkünse amerikaya yollayın ingilizce olarak. Ben bizim üniversitenin bilgi işleminde çalışan biriyle konuştum biz Türkiyedekilerle irtibat kurmuyoruz bi şey bildikleri yok dedi direk amerika ile irtibata geçiyoruz dedi.

Bizim düşüncemiz de o zaten :oke:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Amerika'dakinde de beni bir hint arkadaş karşılamıştı o telefon konuşmasını hiç unutamayacağım :kop2:

- - - Eklendi - - -

İnternet Explorer hızında gözle görülür bir artış fark ettim ve wifi aktifleştirmesi de hızlandırılmış:hmmm

nanotex

nanotex

Üye
Arkadaşlar hayırlı olsun.. Peki microsoftun asıl güncellemesi ne zaman gelecek tarih var mı?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
  • Beğen
Tepkiler: nanotex
ZzZz11

ZzZz11

Üye
sabah güncellemeyi sorunsuz bir şekilde yaptım. kapasite kontrolü hariç bir fark göremedim. henüz deniyorum gerçi.

lakin kapasite kontrolü yarım saat olcak hala dönüyor diğer arkadaşların yazısınıda okudum ve bi yarım saat hedefim ama dönmeye devam ediyor hala. bunla alakalı bir fikri olan varmı bu hatayı alan bizler ile hatayı almayanlar arasındaki fark nedir. hangi olaydan dolayı bu sorun var. denediğim telefon turkcell romlu 920

braayn

braayn

Üye
kamera kalitesinde değişiklik oldu mu?Arkadaşlar !!!

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
acaba fm radyo güncellemesi ne zaman gelecek

PureFood

PureFood

Üye
Amerika'dakinde de beni bir hint arkadaş karşılamıştı o telefon konuşmasını hiç unutamayacağım :kop2:

- - - Eklendi - - -

İnternet Explorer hızında gözle görülür bir artış fark ettim ve wifi aktifleştirmesi de hızlandırılmış:hmmm

Yav harbiden Wlan çok geç aktif oluyordu. İyi olmuş o zaman.

Üst Alt