Windows Phone GDR2 Güncellemesi | Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

hasansen_83

hasansen_83

Üye
benım hala diğer klasor 3 gb nasıl sıfır layacaz bunu yahu bılen varmı bu diğer klasorun yerını bı zıyaret edelım:) neymıs derdı benım le

TeAmo42

TeAmo42

Üye

şimdilik bir fark gozukmuyor. Güncelleme asıl güncelleme icin ön yoklama yaptilar.
Bencede abi acaba dediler güncelleme verirsek nasıl yüklenme olur dediler :D Baktılar serverlar kaldırmayacak ertelediler :D

n000k

n000k

Üye

Belki daha kararlıdır.Tek farkı OTA üzerinden kullanıcılara sunuldu.Şimdilik bildiğimiz tek fark bu

Ben radio göremedim

ben ilk flasladigimda yeterince kararli kardeşim :) en basitinden ararken ekran kararmasi problemim gitti bu flaslama ile.bu beni çok mutlu etmişti :sly:

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşlar arada kaynadı benim olay;

Bir şey soracağım, ben güncellemeyi yaptım her şey bitti, bir kez restart oldu telefon sonra ayarlara girip kapasite kontrol kısmına bakayım dedim. Açıldı ve ortadaki o büyük yuvarlak sürekli dönüp duruyor 5 dakikadır:d: Ekranı yana çekiyorum bu sefer liste çıkıyor ama orada sadece sistemin ne kadar kullandığı belli diğerleri 3 nokta halinde :d: Bana güncelleme tam gelemedi galiba :hmmm

Bir süre bekle, detaylandırması biraz zaman alabilir. :oke:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Tema'larda da renk paleti yok :(

hasansen_83

hasansen_83

Üye
Ürün yazılım numaranız nasıl sizin benım ki 1308.0002 konuyu acan arkadasın kı farklı benım kı farklı

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Sizin cihaz Turkcell'den alındığı için içinde Turkcell rom'u var.

Resim ve zil sesi haricinde fark yok.

Benimki teknoloji marketten alınan Global Rom'lu :)

IVI-Elia

Üye
Ürün yazılım numaranız nasıl sizin benım ki 1308.0002 konuyu acan arkadasın kı farklı benım kı farklı

o son rakam varyan biri tr diğeri Türkcell rom sadece zil sesi ve Türkcell duvar kağıdı farkı var daha yeni tartıştık önceden de çok tartıştık rahat ol

IVI-Elia

Üye
Sizin cihaz Turkcell'den alındığı için içinde Turkcell rom'u var.

Resim ve zil sesi haricinde fark yok.

Benimki teknoloji marketten alınan Global Rom'lu :)

abi benimki Nokia shptan aldım normal romdu sonra benim ciha zbozuk çıktı değişti bir baktı (tabi servis üzerinden) Türkcell rom geldi :D

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
l820 ciler olarak uzgunuz :(

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
abi benimki Nokia shptan aldım normal romdu sonra benim ciha zbozuk çıktı değişti bir baktı (tabi servis üzerinden) Türkcell rom geldi :D

Tuhaflar ya Allah herkesin cihazını servisten uzak tutsun korusun bizi :)

hasansen_83

hasansen_83

Üye
amin :) peki turkcell rom lu cıhazmı daha ıyı yoksa global olanmı birde hala benım diğer klsor 3 gb nasıl boşaltacaz bunu ya blen varmı

Web Designer

Web Designer

Üye
Teşekkürler Türk ve Yabancı forumlarda herzamanki gibi ilksiniz:good:
Arda Bey'e Teşekkürler:op:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Kapasite kontrolümden küçük bir kısmı giderilebiliyor ancak tam olarak giderilmiyor.

İkisi de aynı.O yada bu daha iyi olayı yok. :)

hasansen_83

hasansen_83

Üye
eğe şimdı o diğer klasorla yaşamaya alışacakmııyız :) 3 gb bize gırıyo bu arada 32 gb cihaz 28 kullanımda 3 d ediğer klasor alıyor kaldı 25 gb :) insan bi SD kart girişikoyar ya mağdem boyle osrun var cıhazda gıdemıyorsunzu da

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
:evet: Maalesef

IVI-Elia

Üye

Tuhaflar ya Allah herkesin cihazını servisten uzak tutsun korusun bizi :)

Allahtan telefon komple değişti parçası değişse yanlış parça takrlar filan...

Ben de arayıp sordum onlar servislere hepsi toplu geliyor daha sonra ayrılıp satılıyor sizindki arada kaynamış ama aralarında bir fark yok dedi ben de neyse dedim..

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş zaten güncelleme Turkcell Rom'a da geldi.

Senin sorunun sürüm numarasından dolayı olabilir.Geçen gün bahsetmiştik umutluyduk ama dediğim gibi Portico'daki gibi oldu üzülerek haklı çıktım.

Ama fark olduğunu sanmıyorum ya

Üst Alt