Windows Phone GDR2 Güncellemesi | Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

umutgidik

umutgidik

Üye
Üvey evlat L820 :off:

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
Ortanca çocuk olmak zor telefon bile olsan:)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme alan arkadaşlar şarj tüketimini yazabilirler mi ? Bana çok şarj tüketiyor gibi geldi:hmmm

braayn

braayn

Üye
820verip 920 mi alsak ne yapsak bilemedim 820 kamerası beni şuanda tatmin ediyor ama biraz daha iyi olsa güncellemeyle fena olmaz yani.

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Evet banada geldi şuan yükleniyor

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
bir daha flashlıyacağım akşam ama navide dosyalar yok ve ncs de de eski sürüm iniyor yeniyi görmüyor :ah

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Portico flaşlayıp OTA yapsan? :)

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
Bir saattir genel bölümünü tarıyor

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
O kadar uzun sürmemesi gerekiyor aslında.

Bu sorun yeni oldu sizin gibi bir çok kullanıcımızda da durum aynı.Ancak herkeste olmuyor.:hmmm

hiphop8

Üye
Güncelleme alan arkadaşlar şarj tüketimini yazabilirler mi ? Bana çok şarj tüketiyor gibi geldi:hmmm
8 saatte %3 gitmiş şaka gibi. :D Kalan süre 6 gün diyor. Hiç böyle dediği olmamıştı. Daha %51 ve bu geceyi de rahat çıkaracağını düşünüyorum. Malum maç var bol bol Facebook ve Twitter kullanacağız. :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Ben dün %100'le akşam ettim.3 gün gidiyordu benim şarjım ama bu güncellemeyle iki gün gidecek :hmmm

hiphop8

Üye
Bilemiyorum belki uygulamalarla alakalıdır hocam. Bende sadece sosyal ağ uygulamaları var desem yeridir. 1-2 de müzik uygulaması var. Onun dışında telefonda bir şey yok. Hani ekstra uygulamaların belki bu güncellemeyle daha fazla çalışması gibi bir durum varsa... Şarj süresinin bende daha uzayıp sende daha kısalması için teorim budur. :D

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
:kıskıs:

Bakalım yarın bir şarj edeyim de bir de ondan sonra deneme yapayım :hmmm

Bu arada Gündüz çekimlerinde iyileşme var mı?

hiphop8

Üye
Çoook dikkat edilirse ufak bir değişim var. Artık 1 saniye daha gecikmeli odaklıyor fakat önceki zamanlara göre resimlerdeki flu'luk daha az.

Bu arada telefon hızdan uçmaya başladı.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
Senin cihaz portico'da çok mu yavaştı usta ya :)

hiphop8

Üye
Yoo hızlıydı ama mesela mesajlara girerken kare atlıyordu :D fotoğraflara basınca yarım saniye kadar bekleyip açıyordu. artık bunlar yok.

ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
O zaman güncellemen hayırlı olsun tekrar.

Oyunlarda saliselik takılmalar da kalmamış sanki.Ragdoll Run'da bazen oluyordu dün denedim hiç olmadı.

Ayrıca ısınma sorunu yaşayan arkadaşlarda durum ne? Hala çok ısınıyor mu?

Spider Man'da kasma var mı? Haritası takılan arkadaş güncelleme aldı mı?

Alp Er Tunga öldü mü
Issız acun kaldı mı
Felek öcün aldı mı
Şimdi yürek yırtılur

:kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Web Designer, flutewoddy ve PureFood

Üst Alt