Windows Phone GDR2 Güncellemesi | Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Rica ediyorum blue gelice forumda ilk günpaylaşmayin o zamana kadar kullanici sayisi da artar artik neler olur siz düşünün

Tarih kitapları o günü şu fotoğrafla anlatacak:

"Blue güncellemesinin geldiği gün..."

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve nanotex

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Rica ediyorum blue gelice forumda ilk günpaylaşmayin o zamana kadar kullanici sayisi da artar artik neler olur siz düşünün

Asıl beklenen o olduğu için millet tetikte bekler paylaşım için. :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
blue yayinlandigi gun sitenin serverlarini kapaticam:naughty:

• Beğen
Tepkiler: hasansen_83
ÖEY

ÖEY

Üye
Bir şey soracağım, ben güncellemeyi yaptım her şey bitti, bir kez restart oldu telefon sonra ayarlara girip kapasite kontrol kısmına bakayım dedim. Açıldı ve ortadaki o büyük yuvarlak sürekli dönüp duruyor 5 dakikadır :d: Ekranı yana çekiyorum bu sefer liste çıkıyor ama orada sadece sistemin ne kadar kullandığı belli diğerleri 3 nokta halinde :d: Bana güncelleme tam gelemedi galiba :hmmm

n000k

n000k

Üye
peki bu gelen güncelleme ile bizim flasladigimiz arasinda ne fark var :what:

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
Bende betada yüklü değildi yani porticoda ama güncelleme gozukmio?

hasansen_83

hasansen_83

Üye
fm radio yokmu beyler goren varmı

selcuk28

selcuk28

Üye
kapasite kontrolü dışında en ufak şöyle görsel veya işlevsel olarak işimize yarayacak bir şey gelseydi bari sürpriz olarak o kadar bekledik :) sadece kapasite kontrolü bu kadar uzun sürdüyse bizim diğer beklediklerimiz yıllar alabilir :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin

IVI-Elia

Üye

o biraz zor. Bizim sunuculari 22 bin kişi çökertemedi:D

:d:

Ya maxicep olmazsa biz ne yapacağız en çok girdiğim platformlara bir baktım

1)Maxicep
2)Youtube
3)Facebook
4)Twitter
5)Başka bir teknoloji sitesi

ama hiçbir platform maxicep kadar eğlenceli ve güzel değil?Üyesi olduğum ilk teknoloji stesi değil.Ben uyg indirirkeN gizli linkleri görmek için birsürü teknlj. sitesine üye oldum maxicep de bunlardAn biriydi.Ama sitenin bu kadar sıcak ve yardımsever olduğunu görünce internet zamanımın 3/2 sini burada geçiriyorum..

Yine bu haberi ilk sizden öğrendim...

teşekkürler "papakudioflu""bulutuzgece""ardacumhur" ve tüm MAXİCEP
:maxicep:

• Beğen
Tepkiler: ardacumhur
ardacumhur

ardacumhur

Üye
    Konu Sahibi
:d:

Ya maxicep olmazsa biz ne yapacağız en çok girdiğim platformlara bir baktım

1)Maxicep
2)Youtube
3)Facebook
4)Twitter
5)Başka bir teknoloji sitesi

ama hiçbir platform maxicep kadar eğlenceli ve güzl değil?Üyesi olduğum ilk teknoloji stesi değil.Ben uyg indirirkem gizli linkleri görmek için birsürü tek. sitesine üye oldum maxicep de bunlardn biriydi.Ama sitenin bu kadar sıcak ve yardımsever olduğunu görünce internet zamanımın 3/2 sini burada geçiriyorum..

Yine bu haberi ilk sizden öğrendim...

teşekkürler "papakudioflu""bulutuzgece""ardacumhur" ve tüm MAXİCEP
:maxicep:

Süpersin kardeşim hislerime tercüman oldun :)

Onurlandırdın beni :utandım:

• Beğen
Tepkiler: IVI-Elia
ÖEY

ÖEY

Üye
Arkadaşlar arada kaynadı benim olay;

Bir şey soracağım, ben güncellemeyi yaptım her şey bitti, bir kez restart oldu telefon sonra ayarlara girip kapasite kontrol kısmına bakayım dedim. Açıldı ve ortadaki o büyük yuvarlak sürekli dönüp duruyor 5 dakikadır:d: Ekranı yana çekiyorum bu sefer liste çıkıyor ama orada sadece sistemin ne kadar kullandığı belli diğerleri 3 nokta halinde :d: Bana güncelleme tam gelemedi galiba :hmmm

Üst Alt