Wave Ekranında Sorun, Eminim Bir Çok Kişide Vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

bygeforce

bygeforce

Üye
bende de wave 723 var 256k renk li olur kendisi ancak 16m ekran ile değiştirebilme durumum keşke olabilse ekran nakli :D ölmüş 8500 den organ bağışı falan :D

senam38

Üye
benimde 5. ayım arkadaşkar ekran ışığı 4 te tek bir sorun yok çok şükür bu sorun waveye özgü değil amoled ve süper amoled ekranlarda oluyor yani n8 htc desire galaxys gibi cihazlarda oluyor htc de daha çok oluyor bu sorun bilmiyorum ekran kalitesine değer dikkatli kullanın cihazlarınızı

liarss

Üye
bendede mavi ışıkta ekranın yukarısında yanma gözüküyor..

teksenle

Üye
bende yok sorun morun

kokorecci

Üye
Benim ekranda yanma yok ama sürekli titreme ve dalgalanma var. Telefonu alalı 8 ay kadar oldu, bir hafta kadar önce de ekran dalgalanmaya başladı.

Emre-45

Emre-45

Üye
benimde 5. ayım arkadaşkar ekran ışığı 4 te tek bir sorun yok çok şükür bu sorun waveye özgü değil amoled ve süper amoled ekranlarda oluyor yani n8 htc desire galaxys gibi cihazlarda oluyor htc de daha çok oluyor bu sorun bilmiyorum ekran kalitesine değer dikkatli kullanın cihazlarınızı

N8 de yok.

cbalim

Üye
berbat birsey 3kez yolladim bu hatadan 2 kez ariza yok dediler 3. de ekrani degistirdiler sonunda fakar 1 ay gecti hafiften tekrarlamaya basladi ve telin icine etmisler kendi kendine reset atmaya felan basladi ne zaman *t* Ye bassam ya *r* yada *y* e basiyor uygulamalarda felan takilmaya basladi size tavsiyem resimlerde word dosyalarinda uygulama giris ekranlarinda vs rahatsiz edici bir sekilde belirginlesmeyince servise yollamayin yollarkende elden teslim edemiyorsaniz resimli olarak bilgisayar ciktisi ile aciklamaniz yoksa 2kez geri donebiliyor

heromexs

Üye
8 9 ay oldu kullanali bi problem yok sukur

silver021

silver021

Üye
berbat birsey 3kez yolladim bu hatadan 2 kez ariza yok dediler 3. de ekrani degistirdiler sonunda fakar 1 ay gecti hafiften tekrarlamaya basladi ve telin icine etmisler kendi kendine reset atmaya felan basladi ne zaman *t* Ye bassam ya *r* yada *y* e basiyor uygulamalarda felan takilmaya basladi size tavsiyem resimlerde word dosyalarinda uygulama giris ekranlarinda vs rahatsiz edici bir sekilde belirginlesmeyince servise yollamayin yollarkende elden teslim edemiyorsaniz resimli olarak bilgisayar ciktisi ile aciklamaniz yoksa 2kez geri donebiliyor

senin tek sorunun nedir biliyormusun ekranı yeterince oynatamaman. yani ekrandaki simgelerin hemen hemen hepsinin yeri değiştiriliyorki saat ayarlarında 12 saat diliminide ayda bir kez düzenleyince sorun ortadan kalkıyor. amoled ekranların hepsinde bu sorun var. sürekli sabit bir ekran iz yapabiliyor. buna yanma problemi diyenlerde olmuş ama kesinlikle yanılıyorlar. iz ayrı yanma apayrı birşey.

bu izi geçirmenin çok farklı metodları var. tema değişikliği saat dilimi değişikliği yada uzun metrajlı bir filmi aynı anda iki kez üç kez oynatıp kendi halinde bırakırsan o izlerin zaman içerisinde yeniden normale döndüğünü görürsün. herşeyi garantide çözmek çok hatalı.

ben 8 aydır kullanıorum sorun olmadı ara ara mavi ekranda biraz iz gördüğüm zaman direk saat ayarlarıyla oynuyorum ve tema değişikliğine gidiyorum. ayda birkez tekrarlaman yeterlidir.

:bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2::bye2:

.history.

Üye
ayni sorun bendede yasandi birkac ay once hemde sadece mavi ekranda degil beklemede siyah ekrandada cok bariz gorunuyordu sinir bozucuydu servise yolladim duzelmisti tamamen simdj birkac gun once yine farkettim ayni sorunu. bu sefer servise yollamadim cunku yine olacagi kesin. cok sinir bozucu ama yapilacak bisey yok heralde su yukaridaki film oynatmayi bir deneyim belki etkisi olur mantikli geldi cunku.

gurkanarslan

Üye
bu sorun malesef bende de var. 11 aydır kullanıyorum telefonu (GT-S8500). bu konuyu görünceye kadar önemsemedim zira lcd, tft vs. ekranlarda normal birşey bu. saat simgesi tema değiştirme yada film izlemekle de düzelmiyor, çünkü 1 aydır BADA2.0 kullanıyorum ve hala 1.2 nin alt 3 simgesi, saat, alarm ve ses durumu simgesi bariz görünüyor ( telefonun titreşiminin de çalışmaması cabası) yani demek istediğim şu ki 10 ay boyunca bada 1.0 , 1.2 sürümlerini kullandığım telefonda son 1 aydır bada 2.0 kullanmama rağmen hala eski sürümlerin izlerini görebilmek mümkün. neyse ki telefonu alırken kasko yaptırmıştım + garantisi mevcut. belki kazayla düşürüp kırarsam telefonu yenileyebiliriim :)
( yapmadığım şey değil). servis süresini göz önüne alırsak ( yaklaşık 35 gün) muhtemelen wave 3 e terfi ederim :)

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
en fazla Wave 2 :D fazla ümitlenme 3 vereceklerini sanmam :D

feyzammm

feyzammm

Üye
benim 1 yılı geçti ama böyle bir şeyle karşılaşmadım

ckurugollu

Üye
Aynı sorun bende de var fakat şu konuyu okuyana kadar 40 yıl baksam o yanma gözüme çarpmazdı.Telefonunda bu kadar üzerine düşmeyin bence bizle yaşlanacak hali yokya ne kadar irdelersen o kadar göze batacak bişey çıkıyo ortaya

mustafa1800

Üye
zor bi durum kolay gelsn .s

Zafer Arslan

Zafer Arslan

Üye
dakikalardır bakıyorum çok şükür bir şey yok daha bir kaç ay oldu alalı tlf inşallah olmaz ama konu gerçek ten doğru belki bu zamana kadar tlf böyle bir durum gören olmadı ama bu yıllardır bilinen bir şey özellikle eski bil. monitörlerinde ve tv lerde bu durum çok olası bir şeydi tlf ekranlarından neden olmasınki inş kimsenin başına gelmez

alperkurucu

Üye
6 aydır kullanıyorum. bende yaptim ama bende yanık yok.

gurkanarslan

Üye
en fazla Wave 2 :D fazla ümitlenme 3 vereceklerini sanmam :D
ya % 25 kesinti ile para iadesi yapacaklar, ya sıfır bi s8500 gönderecekler ( ki sıfırı yok artık piyasada). 2 seçenekleri var, başka bir marka ya da model gönderebilme şansları yok, zira sigorta poliçesinde bu şekilde yazıyor. 1. yol daha mantıklı bence. ama inat ettim deneyeceğim :) ayrıca , bada 3 vermeyeceklerinin farkındayım, demek istediğim şu ki ( başıma daha önce geldi) %90 ihtimalle para iadesi yapacaklar ve ben de aradaki farkı ödeyip BADA 3 alacağım :) yada emektar nokia 2300 merhaba diyeceğim :P

murattix35

Üye
arkadaşlar nescube emülatöründe ses ayarlarını bir türlü yapamadım nasıl yapmam gerekiyor mesela ''emülation features'' bölümünde hangileri işaretleyeceğim ya da alltki seçeneklerden hangisini seçmem gerekiyor yoksa seste düzelme olmuyor mu?

feyzammm

feyzammm

Üye
benimki 1 yılı geçti öyle bir şey görmedim bu güne kadar sadece hoparlörü bozuldu onuda serviste yaptılar öyle ekran sorunu falan yaşamadım

Üst Alt