Videolar Ve Galer! Hatası Çözemedim Yardım Edin ?

• 20 Mart 2013
  • 1200 Okunma
  • 37 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar Bugün Sabah Telefon Ağırlaştı Diye Format, Ve Flash Attım Hafıza Kartınada Biçim Attım Videolar Ve Ve Fotoları Tekrar Attım Hafıza Kartına Atıp Telefona Taktım Hafıza Kartını Videolar Ve Galeride Atığım Foto Ve Videolar Görünmüyor Yardım Edin Hafıza Kartını Takıp Çıkarttım Ama Olmadı Sadece C/ ye Atınca Görüyor Ne Yapmalıyım Telefonum C6-01 Refresh Bu Sorun Başka Arkadaşlardada Vardır Tahminim Ne Yapmalıyım Yardım Elinizi Uzatın ?

Yazan: ayran3883
  2. resimleri "Images" videolarıda "videos" klasörüne at. Sorunun çözülebilir belki

3. Zaten İmages Ve Videos Klasöründe Ama Görünmüyor Flash Atmadan Önce Görüyordu Şimdi İse :bilmm

4. bilemiyorum dostum bilen bir arkadaş çıkar Umarım

5. Yinede Boş Kalmayıp Fikir Verdiğin İçin Teşekkür Ederim :)

6. C ye at

- - - Eklendi - - -

Görüyomuş o zaman :hmmm

7. Hard Format + Depo Hafıza + Kartı Hafızasını Sıfırladığından Emin Misin ?

8. Evet Eminim Sıfırladım Temizledim (Video,Müzik,Fotolar,10,15 Dosya Yı Bilgisayara Kopyaladım Biçim Attım Geri Attım Bilgisayardakileri) Ama İyimi Yaptım Kötümü Yaptım Flashla Bilemedim ?

9. Hard Format Atmadan Önce Depo + Hafıza Kartını Sıfırlama Yapıp Hard Format Atmayı Dene, Yine Olmazsa Aynı Şekilde Depo + Hafıza Kartını Sıfırla Telefona Hard Format At Sonrada Flash Atmayı Dene Phoenix İle.

10. bi fotoğraf çek çektiğin fotoğraf nereye kaydediyor ve galeri de gözüküyor mu bak bakalım

11. Aklıma Şöyle Bir Çözüm Geldi Denemedim Ama Denicem Başka Hafıza Kartını Takıp Denicem Görüyormu Görmüyormu :hmmm

- - - Eklendi - - -

Birde Öyle Denicem Şimdi Yoldayım Eve Gelince Denicem Bakalım Ne Oluyor :hmmm

12. ben zaten flash format attığımda ilk galeri ve vidyolara bakarım sonra fotoğrafları atarım baktım gözükmüyor sonra tekrar format atarım düzeliyor ozaman

13. Soft at hatalar düzelir.

14. 1)Hafıza kartını pc de biçimlendir.
    2)Sonra hafıza kartını telefona takıp telefonda biçimlendir.
    3)Açılan klasörlerde resimlerini gerekli yerlere at
    :oke:

- - - Eklendi - - -

Ben böyle çözmüştüm ama sende düzelir mi bilmiyorum abi ama gene bir dene bence :good:

15. Peki Birdaha Bakıp Ayıkmaya Çalışıcam Sağol

- - - Eklendi - - -

Attım Ama Malesef :bilmm

- - - Eklendi - - -

Tamam Yapıcam Direkt Telefonda Biçimlendirip Denicem Sağol Teşekkür Ederim

- - - Eklendi - - -

İsa Abi Fotorafı Çektim Hafıza Kartında DCIM Klasöründe 50 Fotoğraf Arasında Buldum Ama Galeride Çektiğim Sadece O çekmiş Olduğum Fotoğraf Gözüküyor Anlamadı Video İşinide Çôzemedim ?

16. pc den depolama moduna getirip images diye klasör açıp birkaç fotoğraf at ve galeri den bak gözüküyor mu

17. Video ve resimleri DCIM klasörüne at birde öyle dene bence

18. arkadaşımın başına gelmişti galeri de resimler videolar gözükmüyodu sonra benim hafıza kartımı taktı benimkini gördü bence senin hafıza kartında sorun oluşmuş ola bilir olmazsa telefoncuya götür tabi bu son ihtimal

19. sonunda & olan değil diğerine at dene o klasör boş sa sil gitsin

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 02:13