Videolar Ve Galer! Hatası Çözemedim Yardım Edin ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
Videolar Ve Galer! Hatası Çözemedim Yardım Edin ?
Arkadaşlar Bugün Sabah Telefon Ağırlaştı Diye Format, Ve Flash Attım Hafıza Kartınada Biçim Attım Videolar Ve Ve Fotoları Tekrar Attım Hafıza Kartına Atıp Telefona Taktım Hafıza Kartını Videolar Ve Galeride Atığım Foto Ve Videolar Görünmüyor Yardım Edin Hafıza Kartını Takıp Çıkarttım Ama Olmadı Sadece C/ ye Atınca Görüyor Ne Yapmalıyım Telefonum C6-01 Refresh Bu Sorun Başka Arkadaşlardada Vardır Tahminim Ne Yapmalıyım Yardım Elinizi Uzatın ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
resimleri "Images" videolarıda "videos" klasörüne at. Sorunun çözülebilir belki

ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
yaren_dede

yaren_dede

Üye
bilemiyorum dostum bilen bir arkadaş çıkar Umarım

Kayahan14

Kayahan14

Üye
C ye at

- - - Eklendi - - -

Görüyomuş o zaman :hmmm

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hard Format + Depo Hafıza + Kartı Hafızasını Sıfırladığından Emin Misin ?

ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
Hard Format + Depo Hafıza + Kartı Hafızasını Sıfırladığından Emin Misin ?

Evet Eminim Sıfırladım Temizledim (Video,Müzik,Fotolar,10,15 Dosya Yı Bilgisayara Kopyaladım Biçim Attım Geri Attım Bilgisayardakileri) Ama İyimi Yaptım Kötümü Yaptım Flashla Bilemedim ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Hard Format Atmadan Önce Depo + Hafıza Kartını Sıfırlama Yapıp Hard Format Atmayı Dene, Yine Olmazsa Aynı Şekilde Depo + Hafıza Kartını Sıfırla Telefona Hard Format At Sonrada Flash Atmayı Dene Phoenix İle.

asigsasi

asigsasi

Üye
bi fotoğraf çek çektiğin fotoğraf nereye kaydediyor ve galeri de gözüküyor mu bak bakalım

ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
Hard Format Atmadan Önce Depo + Hafıza Kartını Sıfırlama Yapıp Hard Format Atmayı Dene, Yine Olmazsa Aynı Şekilde Depo + Hafıza Kartını Sıfırla Telefona Hard Format At Sonrada Flash Atmayı Dene Phoenix İle.

Aklıma Şöyle Bir Çözüm Geldi Denemedim Ama Denicem Başka Hafıza Kartını Takıp Denicem Görüyormu Görmüyormu :hmmm

- - - Eklendi - - -

bi fotoğraf çek çektiğin fotoğraf nereye kaydediyor ve galeri de gözüküyor mu bak bakalım

Birde Öyle Denicem Şimdi Yoldayım Eve Gelince Denicem Bakalım Ne Oluyor :hmmm

stainless steel

stainless steel

Üye
ben zaten flash format attığımda ilk galeri ve vidyolara bakarım sonra fotoğrafları atarım baktım gözükmüyor sonra tekrar format atarım düzeliyor ozaman

MrExpert

MrExpert

Üye
Soft at hatalar düzelir.

Pringles

Pringles

Üye
1)Hafıza kartını pc de biçimlendir.
2)Sonra hafıza kartını telefona takıp telefonda biçimlendir.
3)Açılan klasörlerde resimlerini gerekli yerlere at
:oke:

- - - Eklendi - - -

Ben böyle çözmüştüm ama sende düzelir mi bilmiyorum abi ama gene bir dene bence :good:

ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
ben zaten flash format attığımda ilk galeri ve vidyolara bakarım sonra fotoğrafları atarım baktım gözükmüyor sonra tekrar format atarım düzeliyor ozaman

Peki Birdaha Bakıp Ayıkmaya Çalışıcam Sağol

- - - Eklendi - - -

Soft at hatalar düzelir.

Attım Ama Malesef :bilmm

- - - Eklendi - - -

1)Hafıza kartını pc de biçimlendir.
2)Sonra hafıza kartını telefona takıp telefonda biçimlendir.
3)Açılan klasörlerde resimlerini gerekli yerlere at
:oke:

- - - Eklendi - - -

Ben böyle çözmüştüm ama sende düzelir mi bilmiyorum Abi ama gene bir dene bence :good:

Tamam Yapıcam Direkt Telefonda Biçimlendirip Denicem Sağol Teşekkür Ederim

- - - Eklendi - - -

İsa Abi Fotorafı Çektim Hafıza Kartında DCIM Klasöründe 50 Fotoğraf Arasında Buldum Ama Galeride Çektiğim Sadece O çekmiş Olduğum Fotoğraf Gözüküyor Anlamadı Video İşinide Çôzemedim ?

asigsasi

asigsasi

Üye
pc den depolama moduna getirip images diye klasör açıp birkaç fotoğraf at ve galeri den bak gözüküyor mu

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Video ve resimleri DCIM klasörüne at birde öyle dene bence

kralberk13

kralberk13

Üye
arkadaşımın başına gelmişti galeri de resimler videolar gözükmüyodu sonra benim hafıza kartımı taktı benimkini gördü bence senin hafıza kartında sorun oluşmuş ola bilir olmazsa telefoncuya götür tabi bu son ihtimal

ayran3883

ayran3883

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Bu Çıkan Normalmi Videolardada Bu Aynı 2 Seçenek Çıkıyor Kafam Karıştı :allalla:

asigsasi

asigsasi

Üye
sonunda & olan değil diğerine at dene o klasör boş sa sil gitsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt