Yardım Edin Hafıza Kartına Dosya Atma Sorunu


hassan cingöz

hassan cingöz

Üye
    Konu Sahibi
Yardım edin!!..samsung note 2 hafıza kartına attığım medya dosyaları bozuluyor !! ..Bugün 40 tl ye aldığım 32gb lık hafıza kartıma telefonun bellegindeki resim video mp3 vb. Dosyaları attıktan sonra çoğunu bozdu.. önemli aile resimleri hatıralarım mahvoldu.bu sorunu çözmek için ne yapmalıyım. Yani hafıza kartına dosyalar bazen hızlı bazen yavaş akıyor. Bazen de taşıma başarısız diyip iptal oluyor.hafiza kartı bozuk mu acaba .kingston HC 32gb ..​
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt