UFO ile ilgili geniş araştırma yaptım (ilk defa)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ka'in

ka'in

Üye
araştıman güzel sana katılıyorum benim de ilgi alanım görüntüler bence doğrudur benim daha önce paylaştığım japonya tusunamisin de çekilen görüntüleri izlediysen inanılmaz şeyler oluyor fırsat buldukça bende araştırmalar yapıyorum ve inanıyorum.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
araştıman güzel sana katılıyorum benim de ilgi alanım görüntüler bence doğrudur benim daha önce paylaştığım japonya tusunamisin de çekilen görüntüleri izlediysen inanılmaz şeyler oluyor fırsat buldukça bende araştırmalar yapıyorum ve inanıyorum.

Denk gelmediğim için görmemişim. Bahsettiğin görüntüleri görebilir miyim? Ben her görüntüye inanmak istemiyorum da :)

ka'in

ka'in

Üye

Denk gelmediğim için görmemişim. Bahsettiğin görüntüleri görebilir miyim? Ben her görüntüye inanmak istemiyorum da :)
işte link

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hmmm. Japonya tsunamisi benim internetsiz ve televizyonsuz kaldığım zamanlara denk gelmişti. O yüzden fazla bilgim yoktu. Ufo olayınıda yeni gördüm. Videodakiler başka birşeylerde olabilir. Ama ufo olduğu kesin. Uzaylı olup olmadığı kesin değil. Belki de nasadır. Ortalık karıştı iyice :D Gerçek uzaylılar, uçaklar, helikopterler ve Nasanın ışın projesi :D

[NarKo]

[NarKo]

Üye
çok uzun yazmıssın ama ben nette uzun yazıları asla okumam ... diyecegim ufo bence vardır baska gezegenlerde baska canlılar vardır tabikide.. Allah 18 bin tane alemi insanlar için yaratıldıgını düsünmüyordursunuz herhalde.. onlara göre biz uzaylıyız bize göre onlar

enginzz

enginzz

Üye
güzel bir cevap :D

Rock_in_Rollx2

Rock_in_Rollx2

Üye
Hepimiz Uzaylıyız :) illa üçgen kafa iri kocaman göz 8 bacak 4 kol olmamıza gerek yok.

boyabatlım

boyabatlım

Üye
Afyon'da köylüler tarafından taşlanan uzaylı, kendi gezegeninde ölmüş diyorlar...
Bu konu hakkında fazla bi bilgisi olan var mı? :)

Del Rey

Del Rey

Üye
Zig Zag öğretisini ve K M falan deneylerini bugün araştırdım. Çoktan biz geçmişe gidebiliyor, birşeyleri görünmez hale getirebiliyoruz; deneyleri de var. Belki de gelecekteki "biz"izdir.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Zig Zag öğretisini ve K M falan deneylerini bugün araştırdım. Çoktan biz geçmişe gidebiliyor, birşeyleri görünmez hale getirebiliyoruz; deneyleri de var. Belki de gelecekteki "biz"izdir.

Bak bunu bir hocamda söylemişti :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Dün gece bir rüya gördüm gerçek gibiydi. Normalde rüyalarda saçma olaylar olur. Ama gördüğüm rüya öylesine gerçekçiydi ki uyandığımda etkisindeydim. Rüyamda uzaylılar dünyayı işgal etmiş ve bazı insanları kaçırmışlardı. Hiçbir an bile ufoları hayal etmediğim halde yada üzerinde yoğunlaşmadığım halde (sadece bu konu için yoğunlaştığımı saymassak) böyle bir rüya görmüş olmam beni heyecanlandırdı. Ancak sonuçta yinede rüya :D Yani uzaylılar sadece rüyada olur. Ben bu rüyayı görmemi son günlerde izlediğim filmere bağlıyorum :ehe

Ancak rüyada olsa şöyle bir kanıya varmıştım: Uzaylılar rüyamda ilk göründüklerinde telefonumla videolarını çekmeye çalışıyordum fakat sabah olduğunda resmen işgal etmişlerdi ve bunu duyurmanında bir mantığı kalmamıştı :D Yani her ne kadar karşı çıkılsada şöyle bi uzaylıların gerçek olduğunu varsayarsak ve onların olduğunu kanıtlamaya çalışsakta; uzaylılar dünyaya resmen gelirlerse (işgal veya ziyaret) onların videolarını çekip birbirimizi kandırmanında bir mantığının kalmadığını düşünüyorum.

Özetle; var ya da yok uzaylıları tartışmak bence tamamen mantıksız. Bu konuyu (bu kanıya vardıktan sonra) açmanın çok iyi bir fikir olmadığını düşünüyorum. Neyi tartışıyoruz ki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt