Uygulama Telefonumun Içindeki Çakılı Uygulamalar

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Full hd değil 480*800 olduğunu söylüyor, videodaki adam.

Bunu kur, donanım bilgileri filan yazar orda.

Caserot

Üye
    Konu Sahibi
Hardware: mt6575
Screen Resolution: 480 x 800
Full hd değil 480*800 olduğunu söylüyor, videodaki adam.

Bunu kur, donanım bilgileri filan yazar orda.

programı yükledim sistem bilgilerini çıkardı

Hardware: mt6575
Screen Resolution: 480 x 800

diyor sanırım bnlar beni ilgilendiren kısmı diye düşündüm.Sonuçlar bunlar

Invoke

Invoke

Üye
Demek ki attığın videodaki ile aynı.

Caserot

Üye
    Konu Sahibi
Demek ki attığın videodaki ile aynı.

evet bakalım hayırlısıyla teker teker deneyeceğim inşallah olacaktır sizede buradan yazacağım konu hakındaki gelişmeleri gerçekten çok ama çok teşekkür ederim inanın beni çok büyük sıkıntıdan kurtardınız.Umarım bu işlemden sonrada öteki işlemi rahatlıkla hallederim.Telefon içindeki internet expoleri titanıum programıyla komple sileceğim onun yerine opera vb bir prgram yükleyeeğim ama expoler i komple silmeyi düşünüyorum...

inşallah öteki programlarda komple sılınırde telefona baktıkça sinirlerim bozulmaz..

Invoke

Invoke

Üye
Eğer Root yapılırsa, onlar kesinlikle silinir, önemli olan bu işlem. İnşallah sorunsuz yapabilirsin rootu ama dediğim gibi replika telefon risktir :/ Garantisi yok. Videodaki adam yapmış, inş. sen de yapabilirsin. :)

Caserot

Üye
    Konu Sahibi
Senin cihazın modeli bu videodaki ile aynı mı? mtk6575 mi?Cihazın bu videodaki ise, adamın yaptığı gibi yapacaksın o zaman..

özelikler deminki gibi çıktı işte söylediğin programı indirince yalnız adam forum sitesinde yazmıs ki

Unutmayın bu işlemleri yapabilmeniz için usb driver kurulu olması gerekiyor..

Diye belirtmiş video yu açıyorum s3 çıkıyor offf iyice kafam karıştırdı son aşamada bu telefonu takınca bilgisayar usp yi görüyor acabiliyorum acaba açılmayanlar için mi bu video yu yapmıs yoksa genel olarak mı bunu yapmak gerekiyor çözemedim

Invoke

Invoke

Üye
Bilmiyorum valla, attığınız linklere bakıp yorum yapmaya çalışıyorum. Bak orda, adamın birinin telefonu geri açılmamış. 3-5 uygulama için boşver istersen :DSeni bu link daha çok ilgilendiriyor:

Adam yazılı da yazmış...

Caserot

Üye
    Konu Sahibi
Eğer Root yapılırsa, onlar kesinlikle silinir, önemli olan bu işlem. İnşallah sorunsuz yapabilirsin rootu ama dediğim gibi replika telefon risktir :/ Garantisi yok. Videodaki adam yapmış, inş. sen de yapabilirsin. :)

vallahi benimde artık kafam şişti saatlerde bir arpa boyu yol alamıyorum tam oldu derken bir problem ne yapsam bende kararsızım ama bötylede telefon çok sinir bozu gözküyor inan bana.. :))

Invoke

Invoke

Üye
Bilemem, telefon sizin, karar sizin ama son attığın link aradığınız sayfa, sanırım.

Caserot

Üye
    Konu Sahibi
Invoke

Invoke

Üye
yok :/

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Buyuk ihtimal mtk islemcili cihaz. Forumlarda bu islemci srrileri icibn root konulari var normal root olmaz.

Caserot

Üye
    Konu Sahibi
Buyuk ihtimal mtk islemcili cihaz. Forumlarda bu islemci srrileri icibn root konulari var normal root olmaz.

örnek verebileceğiniz bir adres var mı baktım özellikle anahatar kelimeler ile tarattım ama bulamadım bu konuyu bir yardımcı olabilirseniz çok sevineceğim beni büyük bir dertten kurtarmış olacaksınız artık inanın kırıp ataasım geldi telefonu sinirden..telefondan çok melunum ancak bu iş beni delirtecek

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Bana sistem bilgisi lazim antutu yada system info uygulamasini marketten indir ve donanim ne diyor buraya yaz. Cunku mtk serileri var sana yardimci olayim

Caserot

Üye
    Konu Sahibi
Bana sistem bilgisi lazim antutu yada system info uygulamasini marketten indir ve donanim ne diyor buraya yaz. Cunku mtk serileri var sana yardimci olayim

CPU-Z de böyle SONUÇ VERDİ CİHAZ

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Resimler tapatalktan gorunmuyor bana bu sayfanin linkini normal tarayicidan ver.

Caserot

Üye
    Konu Sahibi
Resimler tapatalktan gorunmuyor bana bu sayfanin linkini normal tarayicidan ver.

Resimler bu adrete yüklü buyrun..

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Resimler sorunlu sen en iyisi gordugun bilgiyi yaz

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Baktim kardesim senin orjinal gorunuyor ama hangi fabrika arastir. Vietnam kore ve çin yaziyorsa orjinal. Digerleri bilgim yok donanim orjinal diyor.

Üst Alt