Tablet Bilgisayar Önerilerinizi Rica Ediyorum

Sponsorlu Bağlantılar

FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim şu konuya bir bakmanı öneriyorum, 26.12.2012 tarihinde alabilenler olmuş tableti. Konu altında yorum yapan kullanıcılar var, gayet iyi olduğunu söylemişler. Özelliklerinden bahsediyorlar ancak sanırım Grafik işlemcisi tek çekirdek. Geri kalan bütün özellikleri güzel görünüyor. Tasarımı, kasası gayet iyi görünüyor.

Ürün Özellikleri:

D.N: Resmi indirip sağa çevirirsen özellikleri daha rahat okuyabilirsin...

Volar Tabletin garanti servisi de "Çizgi RMA" servisleri imiş.

D.N: Yolladığım link direk site ana sayfasına gitmiyor. Hizmet verdikleri markaların yazdığı sayfayı yolladım.

Gördüğüm kadarıyla Çizgi RMA basit bir servis şirketi değil. Asus ve Powercolor gibi markalarında Türkiye Hizmetlerini sağlayan bir servis. Ancak kullanıcıların bir kısmı bu servisi beğeniyor, bir kısmı da şikayetçi. Açıkçası kararsız kaldım özelliklerine bakıyorum Artes D 821 fiyatı ile aynı olmasına rağmen daha iyi olduğu ortada (Grafik İşlemciyi hariç tutarak söylüyorum). A-101'in Android 4.0 yüklü olarak geliyor demesine rağmen cihazı alanların söylemlerine ve gönderdikleri resimlere göre cihazda Android 4.1 yüklü olarak geliyor. Aşırı kararsız kaldım şuan. :)

Kullanıcıların göndermiş olduğu resimlere bakarak karşılaştırma yaparsak Volar 9.7" tablet bu videoda ki tablete çok benziyor.

Ayrıca;

Stormax 9.7" Tablete de özellikleri dışında tasarım açısından baya benziyor.

->

Kullanıcılardan gelen bilgiler ve Volar 9.7" tabletin kutusunda yazan bilgiler doğrultusunda son bir karşılaştırma. Volar 9.7" tablet özelliklerinin daha iyi olduğu ortada tek sorunu Teknik Destek bilmecesi.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Sen Bilirsin Ama Ben Artes D821 Alacam Hafıza Ve İşlemci Bana Gayet Yeterli Android 4.1 De Var Yani Tam Bana Yeterli Bu Benim İşimi Fazlasıyla Görür

• Beğen
Tepkiler: ayran3883

casua1975

Üye
volar tablet tam bir fiyat performans ürünü bende aldım ve çok memnunum tavsiye ederim.

cakmak13

Üye
Arkadaşlar az önce ben de aldım tableti. Rockchip 3066 işlemci kullanıyor, 7800mah batarya var. bluetooth yok denmiş ancak var, ekran beklediğimden çok çok kaliteli, ses biraz düşük. Geri kalan özelliklere bakamadım şarjı bitti şarjda şu an

ugur1000

ugur1000

Üye
bence abuk subuk markalardansa hani hiçteyse azcık bilinen markalar daha iyi polypad,pirhana,ainol,probook falan çünkü güncelleme ve servis olayı falan sorunlu oluyor