Tablet Bilgisayar Önerilerinizi Rica Ediyorum

Sponsorlu Bağlantılar

FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Tablet Bilgisayar Önerilerinizi Rica Ediyorum
Cep telefonu almayı düşünüyordum. Ancak elimde ki paraya pek uygun telefon yok gibi. Bugün bakınırken farkettim ve aslında şaşırdım bilmiyordum ucuz olanları. 170 TL , 200 TL , 250 TL , 300 TL civarı Tabletler var. Siz bu tabletler hakkında neler düşünüyorsunuz. Genel olarak özelliklerine bakacak olursak;

İşletim Sistemi: Android 4.0
İşlemci Hızı: 1.5 GHz
Ram: 512 MB / 1 GB
Ekran Boyutu: 7 İnch
Ekran Çözünürlüğü: 800 x 480
Dahili Hafıza: 4 / 8 GB
Kamera: Arkada ve Ön Tarafta Pikseli fazla olmasa da bulunmakta.
Wi-Fi: Bulunuyor

Bildiklerim bunlar GPU ile ilgili bir bilgim yok. Sizin bu tabletlere bakış açınız nedir? Bu tarz tabletlerden kullanan arkadaşlarımız varsa görüşlerini belirtmelerini rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
donanımı yüksek bişey almalısın yani 16 gb dahili hafıza 1.5 cortex işlemci 1 gb ram v.s

önerim budur hazır indirimde var bak %30 kaçırma

• Beğen
Tepkiler: FormpR
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Şöyleki 200-300 :tl: 'ye alacağın tabletin ömrü uzun olmayacaktır, kısa sürede imha edersin onu? Tavsiyem biraz daha beklemeniz ve bütçenizi artırmanızdır :tebessüm:

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Şöyleki 200-300 :tl: 'ye alacağın tabletin ömrü uzun olmayacaktır, kısa sürede imha edersin onu? Tavsiyem biraz daha beklemeniz ve bütçenizi artırmanızdır :tebessüm:

Beklemekten Şiştim Yeter Artık 1 Ay İçinde Bende Alacam Artes D821 Bekleyen Beklesin Beklemeyende Alsın Çatır Çatır Oyun Oynasın Diyeceğim Bu Haaa Dayanır Dayanmaz bunu Kullanıcının Bilip İşleyeceği iş :tebessüm:

• Beğen
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
donanımı yüksek bişey almalısın yani 16 gb dahili hafıza 1.5 cortex işlemci 1 gb ram v.s

önerim budur hazır indirimde var bak %30 kaçırma

Çok teşekkür ederim. Önerdiğin ürün gerçekten güzel. Sabah baktığımda %30 indirim vardı 370 TL idi şimdi %25 indirim 400 TL olmuş. Ancak özellikleri gerçekten gayet iyi. Bir şey sormak istiyorum özellikleri içerisinde göremedim bunda arttırılabilir hafıza vardır değil mi?

KinG Tornado'nun söylediği tablet hakkında ne düşünüyorsun?

Önerin için çok teşekkür ederim. İyiliğimiz için söylediğini biliyorum ama gerçekten bayadır bekliyorum ben artık sıkıldım sanırım alacağım bu ürünlerden.

Beklemekten Şiştim Yeter Artık 1 Ay İçinde Bende Alacam Artes D821 Bekleyen Beklesin Beklemeyende Alsın Çatır Çatır Oyun Oynasın Diyeceğim Bu Haaa Dayanır Dayanmaz bunu Kullanıcının Bilip İşleyeceği iş :tebessüm:

Senin söylediğin tabletin özelliklerine baktım da baya iyiymiş.

Artes D 821 İnceleme Videosu

___kaptan___

___kaptan___

Üye
peki karar sizin umarım iyi bir cihaz alırsınız şimdiden hayırlı uğurlu olsun :tebessüm:

• Beğen
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
peki karar sizin umarım iyi bir cihaz alırsınız şimdiden hayırlı uğurlu olsun :tebessüm:

Çok teşekkür ederim. Senin önerin ne olurdu bu tür markalar değilde fiyatı uygun olmakla beraber hangi ürünü tavsiye edebilirsin?

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Çok teşekkür ederim. Senin önerin ne olurdu bu tür markalar değilde fiyatı uygun olmakla beraber hangi ürünü tavsiye edebilirsin?

Rica ederim, ama tablet ürünleri hakkında bir bilgim yok malesef :bilmm ama samsung'un Tab 10.1 yahut motorola zoom fiyatları hakkında bilgim yok ama iyi tabletler diye biliyorum :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

Bu tablete bi bakın isterseniz :)

Link:

• Beğen
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim, ama tablet ürünleri hakkında bir bilgim yok malesef :bilmm ama samsung'un Tab 10.1 yahut motorola zoom fiyatları hakkında bilgim yok ama iyi tabletler diye biliyorum :tebessüm:

- - - Eklendi - - -

Bu tablete bi bakın isterseniz :)

Link:

Çok teşekkür ederim. Artes D 821 hakkında ne düşünüyorsun?

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hayır Vatan Bilgisayarda vs. yerlerde satılmıyor burdan alabilirsin bende şu aralar parayı denkleştirip buradan alcam tavsiyemdir nasıl buldun dediğim tableti

• Beğen
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Hayır Vatan Bilgisayarda vs. yerlerde satılmıyor burdan alabilirsin bende şu aralar parayı denkleştirip buradan alcam tavsiyemdir nasıl buldun dediğim tableti

Bende beğendim. Bir eksik aranacaksa eksiği Sim Kart takılamaması ve Bluetooth bulunmaması olurdu. Ancak bunlar çeşitli usb araçlarıyla çözülebilecek şeylermiş zaten ki pek gerekte yok. Tek sıkıntım İnternetten satın alınması. Ben yüz yüze satın almak istiyorum. Zaten bir kredi kartım falanda yok ama bakalım bir çaresini bulmaya çalışacağım. Artes'in internet sitesinde adres Bakırköy'de bir sokak. Oraya gitsem yüz yüze alabilir miyim acaba?

nevzat009

Üye
arkadaşlar bende 3-4 güne bu cihazdan almayı düşünüyorum yorumlarınız nedir işlemci 1.5 ama birçok modeli var. tablet işlemcileri hakkında pek bilgim olmadığı için size sormak istedim cihaz iyidimidir sizce ??

FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende 3-4 güne bu cihazdan almayı düşünüyorum yorumlarınız nedir işlemci 1.5 ama birçok modeli var. tablet işlemcileri hakkında pek bilgim olmadığı için size sormak istedim cihaz iyidimidir sizce ??

Polypad'in sitesinden söylediğin cihazın teknik özelliklerine baktım. Artes D 821 ile neredeyse aynı özellikleri var ama Artes D 821 bundan daha iyi karşılaştırmanı öneririm. Dahili Hafızası, Ekran kartı, Ekran Çözünürlüğü, Ekran Boyutu, Pili ve Arkasında da Kamera olması açısından Artes D 821 daha iyi ve gördüğüm kadarıyla fiyatları da aynı. Bana kalırsa senin seçtiğinde fena değil ama Artes D 821 varken aynı fiyata bence Artes D 821'i almalısın. Seçim senin.

nevzat009

Üye
artes güvenilir bir markamı garanti ve teknik servisi bakımından cihazlarının arkasında duran bir firmamı acaba?

• Beğen
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
artes güvenilir bir markamı garanti ve teknik servisi bakımından cihazlarının arkasında duran bir firmamı acaba?

Ben daha almadım dolayısıyla bu tarz bir işle birebir karşı karşıya gelmedim ama araştırmalarım doğrultusunda anladığım kadarıyla (kullanıcı yorumlarından vs.) yardımcı oluyorlar. Bu cihaz Android 4.0 olarak gelen bir cihaz sitelerinden Android 4.1'i yayımlayacaklarmış. Tabi Artes marka ürün kullanan biri lazım ama vaktin varsa Donanım Haber'de "Forum / Android Tabletler / Diğer Markalar" kısmına bir göz atmalısın orada ana konusu var. Bu Artesten ben daha önce Bime bilgisayar kulaklığı gelmişti bir tek onu kullanmıştım Artes marka olarak.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kardeş İnternetten Sipariş vermek İstemiyorsan Vermiş Olduğum Şu Linkteki Sayfanın En Altında Telefon Numarasındanda Sipariş Verebilirsin Korkma PTT Kargoyla Gelir Eline Ulaşır Valla Benim Dediğim Tablet Harika Tek Rakibi Var Oda Ainol Reed Pad 4 Başka Rakipte Tanımam Zaten Oyun İçin Alacaksan Bire Bir Artes D821 Garantidede Sıkıntı Çekmezsin Teknik Servisleri Tek Kelimeyle Şahane Birşey Olduğunda Hemen Yardımcı Olurlar Ne Zaman Almayı Düşùnüyorsun Ki?

• Beğen
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş İnternetten Sipariş vermek İstemiyorsan Vermiş Olduğum Şu Linkteki Sayfanın En Altında Telefon Numarasındanda Sipariş Verebilirsin Korkma PTT Kargoyla Gelir Eline Ulaşır Valla Benim Dediğim Tablet Harika Tek Rakibi Var Oda Ainol Reed Pad 4 Başka Rakipte Tanımam Zaten Oyun İçin Alacaksan Bire Bir Artes D821 Garantidede Sıkıntı Çekmezsin Teknik Servisleri Tek Kelimeyle Şahane Birşey Olduğunda Hemen Yardımcı Olurlar Ne Zaman Almayı Düşùnüyorsun Ki?

Kardeşim verdiğim link derken sanırım bir önce ki yorumunda gönderdiğin Rekor Elektronikten bahsettin. Ben oraya E-Posta atmıştım geçen gün "mağazanız var mı?" diye. E-Postaya cevap geldi. Mağazalarının Sirkeci'de olduğunu söylediler. Ancak tam adres vermemişler. Sirkeci'de bir mağazaları varmış yani eğer sizde internetten almak istemiyorsanız veya alamıyorsanız bilginiz olsun.

Ayrıca Artes'e de E-Posta yollamıştım belli bir yerde mağazanız var mı? veya Ünlü elektronik mağazalarından (Vatan Pc, Gold, Satürn gibi) birinde satışınız var mı?" diye onada cevap gelmiş. 2 Tane adres yolladılar satışlarının yapılmış olduğu mağaza olarak.

Adresler;

MARMARA BİLGİSAYAR (ZEKAİ CONKER)
MEGA CENTER C27 BLOK KAT 7 NO: 243 1-2
BAYRAMPAŞA-İST
TEL. 437 16 76

HİZMET BİLGİSAYAR (CEBRAHİL ÖZHASAR)
ÇINAR MH 5/2 SOK.NO:7/A BAGCILAR
Tel. 4624510

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Kardeş Zaten Orda ptt Kapıda Ödeme Var onunla sipariş ver Neden Mağazadan Almak İstiyorsun ki ?​

• Beğen
FormpR

FormpR

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş Zaten Orda ptt Kapıda Ödeme Var onunla sipariş ver Neden Mağazadan Almak İstiyorsun ki ?​

PTT olayını tam bilmiyorum ama gidip orada kutudan çıkartıp bir bakmak istiyorum kasada bir problem var mı diye. Yani Samsung Tablet, iPad veya ne bileyim bu tarz markalar almıyoruz ki bunları da alırken kontrol etmek lazım. Donanım Haber'de okudum bir arkadaş aldıktan sonra ekranda ölü piksel mi ney varmış (sanırım ölü pikselin bulunduğu yerde görüntü olmuyor). O da tekrar gönderecek değiştirilecekmiş. Hani elinde kalmıyor yine yanlış anlaşılmasın bu Artes değiştiriyor aleti ama ben sorun çıkmasın diye birebir gidip kontrol etmek istiyorum.

ugur1000

ugur1000

Üye
7208 bende var memnunum gayet iyi jelly bean gelecek tek sorunu batarya iyi değil ama hızı iyi benchmarklara bakarsanız harika :) 320 tl şu an ama bence polypadı alın bu tablet ünlüdür şu açıdan aynı tablete bir sürü marka yapıştırılarak satımlıştır miumiu , polypad , ramos kameraya takılma yani tablette fotopğraf mı çekecen :) ekranıda iyi hdmi filan var 8 gb öneririm hatta teknosaya gidin hemen alın yada hepsiubradadan siparişinizi verin :)

- - - Eklendi - - -

hatta jb 1 -2 ay içinde kesin gelecek

• Beğen