Sony Ericsson W715 Kullananlar

Sponsorlu Bağlantılar

besyobora

Üye
benimde 2 sorunum var

1) Wİfiyle bağlanamıyorum
2) email i ayarlayamadım

onun haricinde hemen hemen herşeyi yaptım sadece bu ikisi olmadı delircem..

free

free

Üye
w715 ile facebook videoları açıp izlenebiliyor u acaba..
wifi üzerinden tv izlemek mümkün mü;*

yoruk_41

yoruk_41

Üye
youtube programım sılındı nasıl bulabılırım o programı???

umutberkay

Üye
Merhaba arkadaşlar. Wi-fi ayarlarını nasıl yapacağınıza dair fikrim yok benim tel bağlanıp giriyor ama girdiğin modem deki dns ayarlarını değiştir telefonun. Birde youtube silindi ise bolt programı ni kurun. Wi-fi den tv izleniyor mu onu bilmiyorum. Telefonu alalı iki ay oldu şimdilik bir problem yok desteklediği programları kurun tıkır tıkır çalışsın kendinize iyi bakın

legend5858

legend5858

Üye
arkadaşlar bende 1 aydır kullanıyorum bi sorunum var telefonun yanında verilen mini hoparlörü takıyorum msj gelirken internete bağlanırken müzik dinliyorsam takılmalar donmalar oluyor sizdede böyle birşey var mı acaba ?

umutberkay

Üye
oluyor dostum hepsinde aynı problemler var dert etme.

Captain

Üye
Fun Club a yeni oyunlar eklendi, oynamak isteyenler buraya tıklasın !!!
TEŞEKKÜR ETMEYİ DE UNUTMAYALIM ARKADAŞLAR

shopen66

Üye
ben telefonu 1 aydır kullanıyorum.gerçekten çok memnunum.ayrıca her telefonun bir kusuru vardır.fiyat ve performans olarak süper telefon hiç düşünmeden alın arkadaşlar.benim için tek eksiği de facebooktan video izleyemiyorum.işinize yarayacak bir yazı gönderiyorum umarım işinize yarar.

alıntı:
slm millet size simid sony ericssonda ses nasil 2katinaa cikiyor onu anlatacgim
NOT:BÜTÜN SE MODELLERINDE GECERLIDIR

evet basliyoruz...
simid mp3player yani muzik playerden herhangi bir mp3 aciyoruz sonra secim kuclt diyoruz ve ayarlardan zil seslerine giriyoruz ve calmakta olan mp3u zil sesi seciyoruz sonra sil sesi seviyesni en yuksek yapiyoruz ynai 8 yani o menu icinde yapin yoksa olmaz bnden demesi ))) hadi kolay egel
yaptiktan sonra iki kere * basin ve farki görünnnnn

arkadaşlar şimdi vereceğim bazı kodları vuruyorsunuz ve gizli menü çıkacak karşınıza deneyin ve sizde görün gizli menü kodları
Maxicep.com - Sony-ericsonda Gizli Menü
(sağ-sol u ) joistik ile yapıyoruz (*) yıldız

sağ + (*) + sol + sol (*) + sol + (*)
basın gizli möenüyü görün

umutberkay

Üye
emeğine sağlık kardeş ama denedim olmadı ses olayı gizli menü olayı tamam da diyerinde tık yok..

gundogdu34

Üye
Youtube için BolT browser öneriliyor ama kendi youtube sinden daha simdiye kadar kimse wideo izleyemedi die biliorum.ama sadce türkiyede.
Wi-fi ile baglantıda Wideoları gösterio,süre sayacı da ilerlio ama görüntü siyah.tam ekranda yapıo ama gene siyah...:-(
Dns ayarı nerden degişio ?

dns ayarları değişince oluyo ben yaptım gayette kolay wi-fi bağlantısı yaptığın mekan isminin üzerinde yazan seçenekler butonuna gir dns ayaını 8,8,8,8 ya vi-fi kapat çık teli aç kapat tamadır

--------------- Ekleme ---------------

bir arkadasımız w715 içinde olan youtube programıyla arada bir sorun yaratıyor demiş ( oysa o programla youtube videoları acıp ızleyemıyorsunuz )

dns ayarını değiştirisen hiç bi sorun olmuyo ben yaptım gayetde güzel oldu

merabalar,w715 te navigasyonu kullanmayı bilen biri anlatırsa çok sevinicem,ha bide youtube dan vidyo izlenmıyo sureklı playe basın uyarısı cıkıyo, bolt browserda,telefonun kendı youtube yazılımında video kaldırılmıs gıbı görünuyo.yardım edersenız çok iyi olur.tesekkur ederim

wi-fi bağlantı kurduktan sonra bağlandığın yer adının ordaki seçeneklere girip ordanda dns ayarını 8.8.8.8 yap kardeş sonra wi-fi kapat çık tel kapat aç
tamamdır

ben telefonu 1 aydır kullanıyorum.gerçekten çok memnunum.ayrıca her telefonun bir kusuru vardır.fiyat ve performans olarak süper telefon hiç düşünmeden alın arkadaşlar.benim için tek eksiği de facebooktan video izleyemiyorum.işinize yarayacak bir yazı gönderiyorum umarım işinize yarar.

alıntı:
slm millet size simid sony ericssonda ses nasil 2katinaa cikiyor onu anlatacgim
NOT:BÜTÜN SE MODELLERINDE GECERLIDIR

evet basliyoruz...
simid mp3player yani muzik playerden herhangi bir mp3 aciyoruz sonra secim kuclt diyoruz ve ayarlardan zil seslerine giriyoruz ve calmakta olan mp3u zil sesi seciyoruz sonra sil sesi seviyesni en yuksek yapiyoruz ynai 8 yani o menu icinde yapin yoksa olmaz bnden demesi ))) hadi kolay egel
yaptiktan sonra iki kere * basin ve farki görünnnnn

arkadaşlar şimdi vereceğim bazı kodları vuruyorsunuz ve gizli menü çıkacak karşınıza deneyin ve sizde görün gizli menü kodları
Maxicep.com - Sony-ericsonda Gizli Menü
(sağ-sol u ) joistik ile yapıyoruz (*) yıldız

sağ + (*) + sol + sol (*) + sol + (*)
basın gizli möenüyü görün

arkadasım yok gizli menü fln

tp link modemim var wi-fi bağlantı yapamıyorum yardım edin

türken kardeş yardım et bana tp-link modemim var wi-fi bağlantı yapamıyorum şebeke bağlanamadı diyor yardımını bekliyorum

selek95

Üye
Gizli menü var kardeş :D

Captain

Üye
w715 ciler fan club da acoustik paylaştım w715 için :oke:

yasin çekmez

Üye
Beyler bende bu telefonu dün aldım.Vodafone müşteri hizmetlerini aradım sim kilidini kırmak için bana bi şifre verdiler ben bu şifreyi girdiğimde telefon "İzinli Değil" diye bir hata veriyor ne yapmalıyım.Hattımda Turkcell
Bilgisi olan yardımcı olabilirmi acaba

xsades

Üye
dostlar bende bu telefonu almak istiyorum fakat vodafoneda kampanya bitti ve hiç bir yerde bu telefonu bulamdm ayrıca birçok vodafone bayiindede yok acaba bu telefonu sıfır alabileceğim vodafone bayii veya shop bilen varmı?

ııkkmm

Üye
arkadaşlar galiba telefon un tuşlarına çk bastım o tuşa basınca çıkan tık sesi ve tuştaki sertlik kayboldu ama tuşları algılıyor bir sorun olur mu ????

gamze çaylak

Üye
arkadaşlar peki bu telefondan facedeki videoları oynatabiliyormusnuz bide face sohbete eş zamnlı bağlanabiliyormusunuz

gurkan__252

Üye
arkadaşlar peki bu telefondan facedeki videoları oynatabiliyormusnuz bide face sohbete eş zamnlı bağlanabiliyormusunuz

opera gibi programlarla telefonuna indirerek izleyebilirsin onun dışında flash player desteklmediği için izleyemezsin.

eş zamanı sohbet istersen, ebuddy gibi çoklu ortam araçlarını kullanabilirsin. msn gibi faceteki arkadaşlarınla rahatlıkla görüşeblirsin.

free

free

Üye
java tellerde izleyebileceğin şeyler..
1-m.youtube.com
2-m.dailymotion.com
3-vuclip dahada vardırda ben bu kadar biliyorum
4-facebooktaki bazı youtube videoları vatch video der video linke basınca mesela

5-tv.spb.com/web tv

Üst Alt