Sony Ericsson W715 Kullananlar

Sponsorlu Bağlantılar

bahar8335

Üye
slm arkdslar bu telin sesinden memnun kalmadm dıyen varmı..telden bene alıcam sese onem verıormm..

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
Bi arkadaş yazmısti xperıa ucuz olsa diye.

Birader senın dedgn de yani.o xperia serısi ucuz olablirmi ? O kadar özellik 500 tl ye satılır mı mesela.ama nokya xperia da ölmayan özellıklere sahip tel üretır ,2 mılyara satar.
Al sana örnek.Nokia 8800.
Özelliqlerini yazmaqla bitıremem burda.
agırlık-500 gr paslanmaz çelik kasa. (Artık bısıkletler bile alimınyum yapılıo.hatta carbon-fiber)
Ses açma tuşu yok.müzik caların ıçınden ayarlanıo.(eqolayzır a girer gbı ses seviyesine gırıoruz)
Baş parmak kadar ekran.(klas telefonsa yani,karıncalar kullanmıo.patronlar kullancak bu tlfnu.)
Daha sayam mı ?
2.örnek. N95- salla degiştır warmı?
auto rotate warmı ?
Hızlımı ?
Vırüslere karşı ne kadar dayanıqlı ?
Kızagını kapattın dıyelim.tuş kılıdı aktıf.pekı kızagı kaldır.tuş kılidi kızak nerdeyken açılıo.? kızak tam açıkken.yanı sımdı ben bı saate baqmak ıcın o ekran beqleme modundakı karanlık saati görmeyemi ugraşıyım,kızagı sonuna kadar ıttirıyım mı ?söyler mısiniz.ama benım w715 de nasıl?
Beqleme modunda ses sewıye tuslarından herhang bırıne basıorum,dkranda sadce saat gözüküo.ışık ta war ekranda ama.kızak nerdeyken tuşlar açılıo ?
* a/A 0 + #_¤
En alttaki rakamlarda açılıo.yanı 1 cm bile yok mesafe.yanı bunlar düşünüljüo da yapılıo.nokya hala aynı düzen,sol şerıtten bastırmış gdıo.
Böyle şeylerı arastırın arkdaşlar.ben tlfn alıcam ama benım ıstedgmi bana werceqmı ?
Bunu düsünün.''aman sony telefon mu yapabılıo.nokya dan sasmam.''
Klasik.artık sıkmaya basladı.herkes nokıa 6300 alıo.herkesde aynı telefon.yaw bıraz degişık bışeyler görelim.
Bütün ınsanların yüzü aynı olsa nasıl olurdu?
Hesabı.
Parmaqlarım agrıdı.hadı bye.kendınıze zarar wermeyin. :-):-) w715 4gb(su an 20 mb bos yer war ama :-))
Telefondan yazıorum hea.baya yazdım heralda!
:-P:-*

Captain

Üye
Bi arkadaş yazmısti xperıa ucuz olsa diye.

Birader senın dedgn de yani.o xperia serısi ucuz olablirmi ? O kadar özellik 500 tl ye satılır mı mesela.ama nokya xperia da ölmayan özellıklere sahip tel üretır ,2 mılyara satar.
Al sana örnek.Nokia 8800.
Özelliqlerini yazmaqla bitıremem burda.
agırlık-500 gr paslanmaz çelik kasa. (Artık bısıkletler bile alimınyum yapılıo.hatta carbon-fiber)
Ses açma tuşu yok.müzik caların ıçınden ayarlanıo.(eqolayzır a girer gbı ses seviyesine gırıoruz)
Baş parmak kadar ekran.(klas telefonsa yani,karıncalar kullanmıo.patronlar kullancak bu tlfnu.)
Daha sayam mı ?
2.örnek. N95- salla degiştır warmı?
auto rotate warmı ?
Hızlımı ?
Vırüslere karşı ne kadar dayanıqlı ?
Kızagını kapattın dıyelim.tuş kılıdı aktıf.pekı kızagı kaldır.tuş kılidi kızak nerdeyken açılıo.? kızak tam açıkken.yanı sımdı ben bı saate baqmak ıcın o ekran beqleme modundakı karanlık saati görmeyemi ugraşıyım,kızagı sonuna kadar ıttirıyım mı ?söyler mısiniz.ama benım w715 de nasıl?
Beqleme modunda ses sewıye tuslarından herhang bırıne basıorum,dkranda sadce saat gözüküo.ışık ta war ekranda ama.kızak nerdeyken tuşlar açılıo ?
* a/A 0 + #_¤
En alttaki rakamlarda açılıo.yanı 1 cm bile yok mesafe.yanı bunlar düşünüljüo da yapılıo.nokya hala aynı düzen,sol şerıtten bastırmış gdıo.
Böyle şeylerı arastırın arkdaşlar.ben tlfn alıcam ama benım ıstedgmi bana werceqmı ?
Bunu düsünün.''aman sony telefon mu yapabılıo.nokya dan sasmam.''
Klasik.artık sıkmaya basladı.herkes nokıa 6300 alıo.herkesde aynı telefon.yaw bıraz degişık bışeyler görelim.
Bütün ınsanların yüzü aynı olsa nasıl olurdu?
Hesabı.
Parmaqlarım agrıdı.hadı bye.kendınıze zarar wermeyin. :-):-) w715 4gb(su an 20 mb bos yer war ama :-))
Telefondan yazıorum hea.baya yazdım heralda!
:-P:-*

kardeş seni tebrik ediyorum helal olsun sana vallahi billahi Sony Ericsson kardeşim bu boru mu be estetik,kalite her şey var telefonda w715 w705 w995 olay bitmiştir aga :oke: :oke: :oke:

umutberkay

Üye
doğru söze laf yok....

--------------- Ekleme ---------------

slm arkdslar bu telin sesinden memnun kalmadm dıyen varmı..telden bene alıcam sese onem verıormm..

ses dışarıya fazla çıkmıyor ama kulaklıktan dinleyeceksen süper bir acoustic. başka sorunuz varsa yazabilirsiniz.

lordXemre94

Üye
Meraba Arkadaşlar bnde W715 war Mp4 gibi çözünürlük videolarda ses video saniyesine göre geriden gelio denedim ama 3gp de hiç sorun yoq bunun sebebi nedir bilen warsa yazsin şimdiden teşekkürler ...

Captain

Üye
Meraba Arkadaşlar bnde W715 war Mp4 gibi çözünürlük videolarda ses video saniyesine göre geriden gelio denedim ama 3gp de hiç sorun yoq bunun sebebi nedir bilen warsa yazsin şimdiden teşekkürler ...
videonun tam olarak telefona uymamasından kaynaklanıyor. Media Go programıyla halledebilirsin :oke:
MEDIA GO PROGRAMINI KULLANMAK İÇİN
Media Go kullanımı için tıklayın !!!

Media Go Program Kullanımı Eklendi !!!!

burakasd12

burakasd12

Üye
hâla satıyorlar mı bilginiz var mı şimdiden teşekkürler

ozan3891

Üye
5800 ı satıp w715 almak ne kadar mantıklı sizce :hmmm

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
Üstünden büyük bir yük atarsın bence.:-)

Captain

Üye
5800 sat bi gor bakalım Sony Ericsson kalitesini ustunde bir takoz tasimaktan kurtulursn estetk klas bir telefonun olur ayrıca :ehe

sametkose

sametkose

Üye
Sony erıcsson forever

ozan3891

Üye
saolun cevaplarınız için zaten 5800 dan önceki 3 telefonum da sony ericssondu(t100, k300i, w610i) dokunmatik sevdasına almıştım 9 ay önce modaya uymuştum yani

disnoy

Üye
Şimdi iki tane sorum olacak:
1- W715 kullanıyorum, W995 ile uyumlu tüm programları W715'te çalıştırabilir miyim?
2- Usb kablosu ile bağladığımda pc suite ile telefona girdim .jar uzantılı bir kaç programı denedim hafıza kartında uygulamalar bölümüne attım ancak telefonda göremedim bu programların atılmasını anlatabilirseniz iyi olur sony ericsson ile uyumlu diye indirdim programları ama ben mi yapamıyorum yoksa desteklemiyor mu acaba?

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
Oyunların jar.uzantılı dosyalarını diger e at.kurarsın hatda gönderırsın.
Jad.olarak oyun dırek kurulur.yüqleme dösyası olmaz.ama daha pc ye baqlamaq nasip olmadı tlfnu.ici nasıl bılmeyım.pek bışey diyemıcem.

disnoy

Üye
Oyunların jar.uzantılı dosyalarını diger e at.kurarsın hatda gönderırsın.
Jad.olarak oyun dırek kurulur.yüqleme dösyası olmaz.ama daha pc ye baqlamaq nasip olmadı tlfnu.ici nasıl bılmeyım.pek bışey diyemıcem.

Telefondan indirince sorun olmuyor zaten bilgisayara indirip programları bilgisayardan telefona atınca sorun oluyor. Birde şu soruyu tekrarlayayım w995 ile uyumlu tüm programlar w715'te çalışır mı?

Captain

Üye
Telefondan indirince sorun olmuyor zaten bilgisayara indirip programları bilgisayardan telefona atınca sorun oluyor. Birde şu soruyu tekrarlayayım w995 ile uyumlu tüm programlar w715'te çalışır mı?

evet calstrrsn arkadslar bu soruları fun cluba yazrmsnz

ibrahim998

Üye
telefonu aldıgımda vodafon hattım yoktu.sonra aldım şifreyi gönderdim.ama hattı tanımlatmam gerekiyormuşş..şimdi müzik indirebilmem için ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz..

harry601

Üye
bende vodafoneden aldım aldığın yerde açıolar sorun olmuo

ya arkadaslar telefondaki wifi yi açıorum ama nasıl bağlanıcam onu beceremiorum:))yardımcı olursanız sevinirim

ya arkadaslar telefondaki wifi yi açıorum ama nasıl bağlanıcam onu beceremiorum:))yardımcı olursanız sevinirim

-->SEİDS

-->SEİDS

Üye
Yaw arkadaşım o sony katalogundaki müziqler işe yaramaz.60 lı yılların müziqleri.
Bi beyonce,justin tmbrlke atmışlar yeni gbı.boswer.ugraşmana degmez.dinlemezsn

disnoy

Üye
bende vodafoneden aldım aldığın yerde açıolar sorun olmuo

Wi-fi yi açtıktan sonra aynı menüde bekleyin yakında wi-fi varsa altta görünüyor ona tıklayarak girebilirsiniz.

Üst Alt