Son 1 gün kala kararsızlık! İphone/Samsung???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
Son 1 gün kala kararsızlık! İphone/Samsung???
Arkadaşlar normalde yarın iphone 4simi alıcaktım , fakat apple düşmanı eniştem bunu nasıl öğrendiyse az önce bize geldi beni caydırmaya çalıştı i babamın resmen beynini yıkadı.Yok applenin devri bitti yok arzalandığında çok masraf edersin falan.. Onda da note 2 var. Note 2 gayet performansı yüksek telefon.Babam da çok beğendi. Normalde iphoneyi 1500e alıcaktım ama eğer ikna edersem note2 aldırırım belki. Ama istiyor muyum bilmiyorum ? Note 2 gerçekten çok büyük telefon o konuda sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum. Galaxy s3 e gelince eniştem 1-2 ay sonra s4 çıkıcak gibisinden laflar etti ne kadar doğru bilmiyorum neyse...
Siz şu durumda olsaydınız napardınız :D

acuxx

acuxx

Üye
4s i alır eniştemin karşısında elimden telefondan hiç düşürmeden oyun oynayıp pis pis gülerdim o orda çatlasın :ehe şaka bi yana note 2 çok büyük ya

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
en iyisi 4s mükemmel bir telefon samsung s3ten bence daha iyi grafik işlemcisi var

pirenuri

pirenuri

Üye
4s vs s3 te s3 yikar gecer kardes ben olsam s3 alirim enisten biraz hakli iphone 4s ve iphone5 beklenileni veremedi sadece bir kac ozellik degistirerek piyasaya sunuyorlar enisten bu olaylardan hareketle o laflari soylemistir diye dusunuyorum

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
4s vs s3 te s3 yikar gecer kardes ben olsam s3 alirim enisten biraz hakli iphone 4s ve iphone5 beklenileni veremedi sadece bir kac ozellik degistirerek piyasaya sunuyorlar enisten bu olaylardan hareketle o laflari soylemistir diye dusunuyorum
Öyle de samsungun hiç mi tasarımı güzel olmaz. S3 biraz daha güzel gibi tabi ama hala kararsızım

kcsoft

kcsoft

Üye
note 2

amcalu1

amcalu1

Üye
Note 2 de de iphone da da sıkıntı yaşamazsin hangisi içine sindiyse onu al

TeAmo42

TeAmo42

Üye
s4 ü o kadar çbuk veremez gibime geliyor :)

aleranol

aleranol

Üye
Arkadaşlar normalde yarın iphone 4simi alıcaktım , fakat apple düşmanı eniştem bunu nasıl öğrendiyse az önce bize geldi beni caydırmaya çalıştı i babamın resmen beynini yıkadı.Yok applenin devri bitti yok arzalandığında çok masraf edersin falan.. Onda da note 2 var. Note 2 gayet performansı yüksek telefon.Babam da çok beğendi. Normalde iphoneyi 1500e alıcaktım ama eğer ikna edersem note2 aldırırım belki. Ama istiyor muyum bilmiyorum ? Note 2 gerçekten çok büyük telefon o konuda sıkıntı yaşarım diye düşünüyorum. Galaxy s3 e gelince eniştem 1-2 ay sonra s4 çıkıcak gibisinden laflar etti ne kadar doğru bilmiyorum neyse...
Siz şu durumda olsaydınız napardınız :D

valla ben zaten not2 alıcam ama objektif olursam 4s iyi secim enistenij numarasini ver tebrik edicem not2 aldığı için aka apple a kötü dediğin için de ofkemi dile getiricem :off:

- - - Eklendi - - -

ayrıca not2 gibi büyük birşeyi herkes kullanamaz

zappinger

Üye
s3 çok populer zaten

WhereIsMyMind

WhereIsMyMind

Üye
    Konu Sahibi
TeAmo42

TeAmo42

Üye
Enişteye bak sen samsung aldırmak için neler söylüyo neler :D ona kalsa önümüzdeki aya samsung s4 gelicek :kop:
aynen bende onu demeye çalışıyorum şuanda s3 daha benim gözümde yeni yaygınlaşıyor. daha s3 dünyaya tam yayılmadan herkes almadan s4 ü asla vermez samsung :)

aleranol

aleranol

Üye
arkadaşlar hitap seklimize dikkat edelim lütfen. arkadaşım ben sana s3 yada not2 yerine 4s öneririm çünkü ekranı cok büyük diğerlerinin. herkesin kullanabilmesi olanaksız. ayrıca uygulama yönünden daha ilerde. aka eğer ellerim büyük ugrasirim araştırırim dersen not2 en iyisi.

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
S 4 çıkana kadar daha en az 5 ay geçer.Ben yerinde olsam 4S yerine Note 2'yi tercih ederdim tabi tek elle kavramakta zorluk çekersin ama özellik olarak 4S'i 2'ye katlar :)

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
S2 yi bile 4se tercih ederim..

Türe

Türe

Üye
S4 konusunda haklı. Biraz daha erken cikacak piyasaya. Konuya gelince bana kalsa note 2 aldirirdim

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Enişten şu konuda haklı : İphone 4S değilde 5 düşünüyor olsaydın eminim birşey demezdi..Ama S3 alma gibi bir imkanın olupta 4S 'e daha fazla para bağlaman bencede saçma..S3 4S 'den hem üstün hem daha yeni hemde daha ucuz bir cihaz..

Note 2 ye gelicek olursak çok güzel telefon kusursuz yani bana göre,ekranı eğer sorun olmayacaksa kesinlikle onu al derim :) He eğer ekran sorun olursa S3 almanı öneririm :)

Ek olarak S4 'ün ne zaman çıkacağını hiç birimiz bilemeyiz..Ki Samsung şuan da S3 satışlarında baya bir patlama yaşadı ve bu satış rakamları hala artmakta..S4 'ü çıkarıp ta bindiği dalı kesmek ister mi sence ? S3 çıkalı ne kadar oldu sanki hemen S4 çıksın :D O yüzden ona aldanma yani..

Jomolocco

Jomolocco

Üye
dogru olan seyleri tartisma mesaji gostermeniz ayri bir guzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt