Skype güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

smltrl

Üye
Arkadaşlar ben güncelledim ama bu resimdekilerden çok farklı benim arayüz. Hatta eskisinin aynısı :D ne yapıcaz

ben de hiç bir fark göremedim bildirimler de hala gelmiyor. ayrıce kişiler hub'una nasıl bağlayacağız?

drangela61

drangela61

Üye
Arkadaşlar hani karşılıklı skype üzerinden ücretsiz değil bu arama başlatmak istedim kredi istiyor
anlamadım

nanotex

nanotex

Üye
Arkadaşlar yenilikleri birisi burada gösterebilir mi bize bende hiçbir şey değişmedi

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Yenilikler:

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar hani karşılıklı skype üzerinden ücretsiz değil bu arama başlatmak istedim kredi istiyor
anlamadım

Arkadaşlar sanırım yanlış anlaşıldı, Skype ile yine Skype üzerinden user'ı olan bir arkadaşınızı arayabilirsiniz ücretsiz olarak. Kişileriniz içerisinden herhangi bir arkadaşınızın numarasını arama yapmak için kredi ister. Olayı msn gibi düşünün yani ...

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar yenilikleri birisi burada gösterebilir mi bize bende hiçbir şey değişmedi

Skype uygulamasını açtıysanız bir değişiklik farkedemeyeceksiniz. Eğer daha önceden skype kullanıcılarımız var ise işte onlar KİŞİLER hub'ınızda artık. Bakınız aşağıdaki resimde kişiler hub'ında görünüyor ...

• Beğen
Tepkiler: nanotex
drangela61

drangela61

Üye
Hocam şimdi ben L920ye skypeı kurdum online oldum diğer bir arkadaşım da aynı şekilde L920ye kurdu ve online oldu şimdi ben onu ücretsiz arayabilir miyim yoksa yine kredi mi lazım
ücretsiz arayamadım
eğer arayamazsam sizin bahsettiğiniz ücretsiz arama nasıl oluyor
saygılar..

uMTOku

Üye
İnternet bağlı demek ki online olduguna göre skypelar arası konuşma bedava birbirinizi ekleyin sorun biter

serinaga

serinaga

Üye
Hocam şimdi ben L920ye skypeı kurdum online oldum diğer bir arkadaşım da aynı şekilde L920ye kurdu ve online oldu şimdi ben onu ücretsiz arayabilir miyim yoksa yine kredi mi lazım
ücretsiz arayamadım
eğer arayamazsam sizin bahsettiğiniz ücretsiz arama nasıl oluyor
saygılar..

Evet sen onu, yada o seni ücretsiz arayabilirsiniz. Ancak ücretsiz arama için ilgili arkadaşının SKYPE user'ını seçeceksin ve ara, yada görüntülü ara diyeceksin (Tabii bu işlem için birbirinizi aratıp eklemeniz gerek). Anlatmaya çalıştığım TELEFON numaralarına aramak ÜCRETLİ, kredi yüklemen gerekli, sadece arkadaşının SKYPE user'ına ÜCRETSİZ arama yapabilirsiniz. Bilmem anlatabildim mi :bilmm

erdgnblt

erdgnblt

Üye
Gerçekten uygulama harika arkadaşlar.
Skype beni kullan diye bağırıyor :)

drangela61

drangela61

Üye
Tamamdır hocam şimdi oldu
sağolasın ;)

komando04

komando04

Üye
bu arada üç browser ve şebeke güncellemeside geldi

drangela61

drangela61

Üye
Bu arada mesaj yazmada sıkıntı var galiba konuşmayı hallattim ama mesajlar gitmiyor gelmiyor

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...