Windows Phone Nedir? Ne, Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmanfeza

Üye

settings/region-language/region format kısmına girip amerikayı seçmen yeterli.

Yonlendirdiginiz ayarlari yaptigimda cihaz acil kapaniyor, telefon tüm kullanim dili İngilizce fakat market almanca. Tüm uygulamalarida göremiyorum. Sanirim farkli bir mail adresi ile sifirlayip kullanicagim. Teşekkürler.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Yonlendirdiginiz ayarlari yaptigimda cihaz acil kapaniyor, telefon tüm kullanim dili İngilizce fakat market almanca. Tüm uygulamalarida göremiyorum. Sanirim farkli bir mail adresi ile sifirlayip kullanicagim. Teşekkürler.

region ayarlarını değiştirdiğinizde telefonu yeniden başlatma yapmak zorundasınız zaten. Yoksa yapılan değişim geçersiz olur.

osmanfeza

Üye
sayın papakudioflu;
7.8 ileilgili incelemenizide eski lumiacılar olarak beklemedeyiz. yeni uygulamalar ve kullanımları gibi. kullanmakta olduğum lumia 800 telefonumun çoğu özelliğini ve uygulamarı forumdaki yazılarınızdan öğrendim:alkis.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
sayın papakudioflu;
7.8 ileilgili incelemenizide eski lumiacılar olarak beklemedeyiz. yeni uygulamalar ve kullanımları gibi. kullanmakta olduğum lumia 800 telefonumun çoğu özelliğini ve uygulamarı forumdaki yazılarınızdan öğrendim:alkis.

wp7.8'i lumia900 üzerinde mutlaka inceleyicem. Fakat bazı özel durumlar nedeniyle wp7.8'i flashla değil güncelleme ile kurmak zorunda olduğum için henüz beklemedeyim.

serhadkulu

Üye
htc 8s aldım bilmiyorum omu beni aldı öle bakısıyoz şimdilik :D

osmanfeza

Üye
lumia 800 telefonuma 7.8 güncellemesi geldiğnden beri ses seviyesini 13/30 üstüne çıkaramıyorum. 0-13 kademe arası sorunsuz azalıp çoğalırken, 13 üzerine ses seviyesini çıkaramıyorum. yarı ses seviyesi dış ortamlarda yetersiz. bir fikri olan varmı ?

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
lumia 800 telefonuma 7.8 güncellemesi geldiğnden beri ses seviyesini 13/30 üstüne çıkaramıyorum. 0-13 kademe arası sorunsuz azalıp çoğalırken, 13 üzerine ses seviyesini çıkaramıyorum. yarı ses seviyesi dış ortamlarda yetersiz. bir fikri olan varmı ?

wp7.8 güncellemesinin lumia800'de böyle bir hata oluşturduğu yabancı forumlarda da tartışılan bir konu. Telefonu tam şarj edip pc'den zune'a bağlayın ve settins/update yapıp güncelleme kontrolü yapın. Your Phone is up to date uyarısı verince alt tarafta restore çıkıcak ona tıklayın ve bekleyin telefona hiç ellemeyin. Telefon bir kaç kere yeniden başlatılacak o yüzden sim kart pin kodunu off yapın ki yükleme sırasında pin kodu sormasın. Biraz uzun sürebilir.

osmanfeza

Üye
restore ile olmadı. tekrar flash attım. Nokia 800 RM-801 Country Variant Germany DE Matt Black - v ile sorunsuz ve temiz bir kurulum oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt