şarj oluyor lambası...

• 30 Nisan 2011
  • 2027 Okunma
  • 28 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. iyi geceler
    c7deki tepedeki ufak beyaz ışıktan bahsediyorum.
    sadece şarj ourken yanıyor başa bi işlevi yok sizce başka işlevi olmaması bir sorun değil mi?
    cevapsız arama ve ya msj olduğunda yanıp sönmesi güzel olmazmı ya deri kılıf kullanıyorum en cok istediğim şeylerden biri. böyle bi program varsa adını yazablirminiz ya da paylaşırmısınız...

Yazan: trontr
  2. walla o yanip sonme muhabbti n8 de var yani bizm tellerde..:oke: c7 cope at , n8 al :ehe

3. bizde de orta tus yanıyo ne hava atyn ki :D

4. olsun bizimki daha cix yanıyo hem o lambanın başka işlevi yok maalesef

5. Arkadaşım o lamba telefonunuzun anlık durumunu gösterir. şarj a takınca bir de telefonuna güncelleme yaparken ki durumunu yanıp sönerek belirtir

6. ya menu tusu yanıo da deri kılıftan o tuşu görebilmek için telefonu iki de bir çıkarmak zorunda kalıyorum :S yapılablir bence böyle bir program ya off elimden gelse de yapabilsem...

7. daha yeni çıkan teller olduları için şuan ole programın çıkacaqını sanamam ama ilerde çıkabilir

8. aynen :)

9. bak iste :D al sana c7 kilif rezillligi :D

10. tm olm ya :D n8 king :D elbt bi program yaparlar..

----------Eklendi @ 13:38:03 ---------- Yazıldı @ 13:36:52 ----------

soc dom bzmki programla olurda sana orta tus mu takcaklar :P :D

11. tabki knka king :D c7 kapisamaz n8le :naughty: N8 hayatnda hic gormedin galiba :D n8in de menu tusu var ;)

12. var blyrm ama yanp sönüyo mu knki onu blmyrm :D

13. her nokiada olduğu gibi yanıyor tabi ki

14. knki dior :D

15. bırak onun bari işlevi olmasın oda her önüne geldiğinDe yanacak olursa işimiz var zaten zor şaj dayandırıyoruz sonra bide bu nasıl kapatılır diye program ararız< Resmi açmak için tıklayın >

16. Hahahaha :D Aynen cezbedici

17. +1 veriorm size :D

18. c7nın sarj olurken yanan ısıgı gece rahatsız edıyor yav :D

19. Tamam da sen neyin tribindesin ki? Deri kılıftan bizim N8'in ışığı da görünmez. Bir üstünlüğü yok yani n8in bu konuda.

20. soc doom sen kendini ne zannediyorsun kimsin nesin bilmiyorum...sen gerçek hayatta böyle isen ciddi dayak yiyorsundur.yani klavyecilige gerek yok.isteğen istedigi seyi kullanabilr..rekabet tamam lafım yok..ama senin yaptıgın asagılama bu cok terbiyesizce bişi.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 23:00