LUMIA KABLOSUZ Şarj İncelemesi (L820 Görselleriyle)

Sponsorlu Bağlantılar

serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim sayın serinaga. Maalesef Avea Müşteri Hizmetleri tam bir fiyasko ve ben hiç memnun değilim. Bugüne kadar hangi konu olursa olsun ne zaman aradıysam abartısız söylüyorum hiç bir derdimi, sorunumu hızlı bir şekilde çözemediler. Her aradığımda farklı bir kişi, farklı farklı cevaplar. Geçen gün tam 45 dk telefonda beklettiler beni. Verdim isyanı, ayarı tabi. Adresimi aldılar ve 3 gün içerisinde gelir dediler. Bugün aradım 2 hafta içerisinde gelir dediler. Ne dediklerini kendileri dahi bilmiyorlar.

Allah allah, hakikaten zırvalamışlar 2 hafta sonra mı gelecek dediler ??? Bence ellerindeki stok bitmiştir, başka açıklama getiremeyince sallıyorlar gibi geldi bana :angry:, doğrusu hiç sevmem bende böyle saçmalıkları :off:, ya sabır ...

windman1981

windman1981

Üye
Sonunda Avea az önce aksesuarları elime ulaştırdı sayın Serinaga. Gerçekten de çok kullanışlı. Aksesuarları beyaz renk gönderdiler. Çok şık oldu :)

serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda Avea az önce aksesuarları elime ulaştırdı sayın Serinaga. Gerçekten de çok kullanışlı. Aksesuarları beyaz renk gönderdiler. Çok şık oldu :)

Oooo baya bir gecikmiş ama sanırım mutlu son, iyi günlerde kullanman dileğiyle. Yahu benim tel beyaz idi bana siyah göndermişler, dedim renk tercihi yapabilirmiyiz diye, şansına ne gelirse o dediler, her neyse sonuçta gerçekten çok kullanışlı bir şey bence de, evde sabit bir yere koydum, akşam eve gelince direkt üzerine bırakıyorum, telefonu şarj ettim mi, şarj edecekmiyim kaygım yok artık :good:

• Beğen
Tepkiler: windman1981
windman1981

windman1981

Üye
Oooo baya bir gecikmiş ama sanırım mutlu son, iyi günlerde kullanman dileğiyle. Yahu benim tel beyaz idi bana siyah göndermişler, dedim renk tercihi yapabilirmiyiz diye, şansına ne gelirse o dediler, her neyse sonuçta gerçekten çok kullanışlı bir şey bence de, evde sabit bir yere koydum, akşam eve gelince direkt üzerine bırakıyorum, telefonu şarj ettim mi, şarj edecekmiyim kaygım yok artık :good:

Teşekkür ederim.

serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
Merak ettimde acaba KAÇ KİŞİ Kablosuz Şarj sistemini kullanıyor ? Açıkçası ben artık adaptörü unuttum :)

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Türkcelliyim kafam rahat

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Nassı yani ??? Turkcell dağıtıyor mu ki ...
aldığım urunler açısından vs..musterı hızmetlerıde ilgili..bu arada 4marttan itibaren musterı hizmetlerne size bazı bilgileri veremeyecek sıstemden kaldırılmış..mesela internet paketınızı onlar kaldıramayacak.
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
aldığım urunler açısından vs..musterı hızmetlerıde ilgili..bu arada 4marttan itibaren musterı hizmetlerne size bazı bilgileri veremeyecek sıstemden kaldırılmış..mesela internet paketınızı onlar kaldıramayacak.
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

Bir zamanlar benim TURKCELL'den ağzım yandı, artık ağzıyla kuş tutsa dönmem geri, aslında al birini vur ötekini, ama müşteri hizmetleri bize bağlı bilgileri veremeyecek ve internet paketini onlar kaldıramayacaksa, KİM yapacak bunları o zaman ? TİM'ler mi ?

Üst Alt