şarj oluyor lambası...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

trontr

Üye
    Konu Sahibi
şarj oluyor lambası...
iyi geceler
c7deki tepedeki ufak beyaz ışıktan bahsediyorum.
sadece şarj ourken yanıyor başa bi işlevi yok sizce başka işlevi olmaması bir sorun değil mi?
cevapsız arama ve ya msj olduğunda yanıp sönmesi güzel olmazmı ya deri kılıf kullanıyorum en cok istediğim şeylerden biri. böyle bi program varsa adını yazablirminiz ya da paylaşırmısınız...

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
walla o yanip sonme muhabbti n8 de var yani bizm tellerde..:oke: c7 cope at , n8 al :ehe

slant1111

slant1111

Üye
bizde de orta tus yanıyo ne hava atyn ki :D

Uruloki

Uruloki

Üye
olsun bizimki daha cix yanıyo hem o lambanın başka işlevi yok maalesef

Kubde

Kubde

Üye
Arkadaşım o lamba telefonunuzun anlık durumunu gösterir. şarj a takınca bir de telefonuna güncelleme yaparken ki durumunu yanıp sönerek belirtir

trontr

Üye
    Konu Sahibi
bizde de orta tus yanıyo ne hava atyn ki :D
ya menu tusu yanıo da deri kılıftan o tuşu görebilmek için telefonu iki de bir çıkarmak zorunda kalıyorum :S yapılablir bence böyle bir program ya off elimden gelse de yapabilsem...

SilentOne

SilentOne

Üye
daha yeni çıkan teller olduları için şuan ole programın çıkacaqını sanamam ama ilerde çıkabilir

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
ya menu tusu yanıo da deri kılıftan o tuşu görebilmek için telefonu iki de bir çıkarmak zorunda kalıyorum :S yapılablir bence böyle bir program ya off elimden gelse de yapabilsem...

bak iste :D al sana c7 kilif rezillligi :D

slant1111

slant1111

Üye
bak iste :D al sana c7 kilif rezillligi :D

tm olm ya :D n8 king :D elbt bi program yaparlar..

----------Eklendi @ 13:38:03 ---------- Yazıldı @ 13:36:52 ----------

soc dom bzmki programla olurda sana orta tus mu takcaklar :P :D

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
tabki knka king :D c7 kapisamaz n8le :naughty: N8 hayatnda hic gormedin galiba :D n8in de menu tusu var ;)

slant1111

slant1111

Üye
var blyrm ama yanp sönüyo mu knki onu blmyrm :D

Uruloki

Uruloki

Üye
her nokiada olduğu gibi yanıyor tabi ki

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
knki dior :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bırak onun bari işlevi olmasın oda her önüne geldiğinDe yanacak olursa işimiz var zaten zor şaj dayandırıyoruz sonra bide bu nasıl kapatılır diye program ararız

Starsley

Hahahaha :D Aynen cezbedici

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
+1 veriorm size :D

emre2574

emre2574

Üye
c7nın sarj olurken yanan ısıgı gece rahatsız edıyor yav :D

Jomolocco

Jomolocco

Üye
soc doom sen kendini ne zannediyorsun kimsin nesin bilmiyorum...sen gerçek hayatta böyle isen ciddi dayak yiyorsundur.yani klavyecilige gerek yok.isteğen istedigi seyi kullanabilr..rekabet tamam lafım yok..ama senin yaptıgın asagılama bu cok terbiyesizce bişi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt