Samsung Monte - Hero Mod v1.6 [Açıklamalı Kurulum]

Sponsorlu Bağlantılar

sonlevent36

sonlevent36

Üye
ben mfj1 yukledım. Route de yukledım. şimdi sadece task manager yuklemem için ne yapmam lazım?

Sadece task manager ama...

Bildiğim kadarıyla Route 66 sadece MFJF1 de var ve bu firmwarede de task manager yok, henüz entegre edememişler. Bu modu yüklersen task manager geliyor ama sadece task managerlı olsun diye ayarlayamıyorsun. Tema ayarlarına girdiğimde sadece task manager ı işaretliyorum, diğerlerini kaldırıyorum ama master patch diye bir seçenek kaldırılamıyor yani task manager kullanmak istiyorsan bu temayı kullanmak zorundasın.

Xersiz

Üye
yaa ben üç tuşada basıyorum hiç bir şey olmuyor...

Sertug1991

Sertug1991

Üye
yanlış anlamışsın arkdaşım. TkFilexplorer ile değil telefonun hafızasına yani Resimlerin felan olduğu yere Lakin Hafıza kartına değil Telefon hafızasına USB yardımı ile Res ve Res2 dosyalarını atarsan sorun kalkar.

Bu arada ben de kurdum MFJF1 i ve bu patch yükledim daha sonra sadece KeyLockTaskManager seçeneğini aktif ettim. Size birşey söyleyeyim bu FW orange iconlarını destekliyor. Yani bu iconlara istediğimiz programları atabiliriz. Ben utalk iconuna SMS Qwerty uygulamasını attım Menüden yada widget yardımı ile ana ekrandan tıkladığımda direk Qwerty SMS uygulaması açılıyor ve mesaj atabiliyorum KeyLockTaskManager sayesinde de Mesajlar bölümü ile program arasında geçiş sağlayarak Okuma - Cevaplama işini basitçe uygulamış oluyorum.

Yani MFJF1 Türkçe * Route66 destekli * TaskManager destekli ( Home seçeneği aktif olmasada ) * Qwerty klavye destekli ( Basit bir editleme seçeneği ile )

TasTekin home düğmesinide aktif edebiliyorsun ben öyle yapmıştım

metnes71

Üye
hero mod = ne demek ? ne işe yarıyor ?

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Bildiğim kadarıyla Route 66 sadece MFJF1 de var ve bu firmwarede de task manager yok, henüz entegre edememişler. Bu modu yüklersen task manager geliyor ama sadece task managerlı olsun diye ayarlayamıyorsun. Tema ayarlarına girdiğimde sadece task manager ı işaretliyorum, diğerlerini kaldırıyorum ama master patch diye bir seçenek kaldırılamıyor yani task manager kullanmak istiyorsan bu temayı kullanmak zorundasın.

arkadaşım hatan olmalı master patchi işaretli olmazsa task manageri de kullanamazsın birde çıkmadan kilit yuşuna basıp save yapmazsan bu işlem olmaz belkide save yapmıyorsundur tekrar dene bende şuan hiç kasma yok telefonun orjinal görünümü her şey aynı ve task manager var

sonlevent36

sonlevent36

Üye
arkadaşım hatan olmalı master patchi işaretli olmazsa task manageri de kullanamazsın birde çıkmadan kilit yuşuna basıp save yapmazsan bu işlem olmaz belkide save yapmıyorsundur tekrar dene bende şuan hiç kasma yok telefonun orjinal görünümü her şey aynı ve task manager var

tekrar baktım master patch işareti kaldırılamıyor, diğer hepsi kaldırılabiliyor ama master patchin işareti kaldırılamıyor. ben mi bir yerde hata yapıyorum acaba?

xmlxx

Üye
arkadaşlar nasıl geri alrıım bu uygulamayı. telefon çöktü neredeyse

karizma927

karizma927

Üye
Teşekkürler sağolasın =)

xmlxx

Üye
teşekkürler aynen geri yükledim çözüldü.

tayyfunn

Üye
ark.bu hero modun yükleme dosyaları nerde? en baştaki dosyayı indir dediğimde indirilmiyor... hazırda dosyası olan varsa link atabilir mi... belkide beleş indir dediğimiz için mi indiremedik?

--------------- Ekleme ---------------

telefon hafızasına atmayı başardım çok güzel bi tema home tuşuna basılı tutunca görev yöneticiside aktif oluyor. fakat telefon ayarları ve dosyalarım ikonlarını bulamadım :)

tel.hafızasına nasıl attın?

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
ark.bu hero modun yükleme dosyaları nerde? en baştaki dosyayı indir dediğimde indirilmiyor... hazırda dosyası olan varsa link atabilir mi... belkide beleş indir dediğimiz için mi indiremedik?

tel.hafızasına nasıl attın?

Firmwareyi indiremiyosun heralde.Linki açtığında premium indirme yazısının altında bir saniye var o sıfırlanınca oraya tıkla iner.

tayyfunn

Üye
Firmwareyi indiremiyosun heralde.Linki açtığında premium indirme yazısının altında bir saniye var o sıfırlanınca oraya tıkla iner.

tmm hallettim biraz uğraştım ama tel.10 numara oldu.... sanki yeni tel aldım :) birazda yavaşlama sorunu olmassaaa....

ark.bu modun sanırım en kötü özelliği yavaş olmasının dışında..... gelen msjları tam göstermemesi.... yani bilgisayardan internet bankacılığına girdiniz diyelim... mobil onay kodu msjı geldiğinde gelen sayıları göstermiyor... dolayısıyla banka hesabınıza giremiyosunuz mesela.... çok beğenmeme ragmen silicem bu fw yi..... çok saçma... msj da gelen sayılar yada harfler gözükmüyor.... diğer yazılar gözüküyor....

bursa1616

bursa1616

Üye
wyyy saol

tayyfunn

Üye
Benim gibi telefon kapanıp açıldığı zaman tema ayarlarının sıfırlanmasından ve kısayolların ingilizce olmasından şikayetçi olanlara bir önerim var;

İndirmiş olduğunuz .rar dosyasında "Res" klasörünün içindeki "Flash" klasöründeki "HTCHeroConfig.xml" dosyasını düzenleyip de telefona atarsınız telefon her açıldığında sizin ayarlamış olduğunuz şekilde açılacaktır ve isterseniz düzenleme yaparken ingilizce kelimeleri türkçeye de çevirebilirsiniz. Şahsen ben yaptım, telefon mükemmel oldu, tavsiye ederim. Benim düzenlemiş olduğum "HTCHeroConfig.xml" dosyasını linkten indirip telefonunuzdaki dosyayla değiştirebilirsiniz.

Kardeş senin dosyayı indirim dediğin yere attım fakat yine tel.açılıp kapandığında eski haline dönüyor.... yani yaptığımız değişiklikler gidiyor.... biz mi hata yapıyoruz yoksa başka bişey mi? menü türkçe oldu bu arada... ama eski haline geri dönüyor.... kapanıp açılınca değişiklikleri algılamıyor :vur

auris3224

Üye
arkadaşlarlar merhaba tüm söylenenleri aynen yaptım res ve res2 telefon hafızasına attım,sonra tlf kapanıp açıldı daha sonra pacth gelmesi için tuş kiliti+açma kapama tuşuna basılı tutuyorum hiç bir şey olmuyor bu temayı nasıl aktif edebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

tayyfunn

Üye
arkadaşlarlar merhaba tüm söylenenleri aynen yaptım res ve res2 telefon hafızasına attım,sonra tlf kapanıp açıldı daha sonra pacth gelmesi için tuş kiliti+açma kapama tuşuna basılı tutuyorum hiç bir şey olmuyor bu temayı nasıl aktif edebilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

tel.açıldıktan sonra diil.... Kapalıyken... Tuş kilidi ve açma tuşuna basılı tut.. O şekil açılsın.... Biraz bekle ekran geliyo zaten hemen....

Bu arada forumun arama linkinde problem var.... Arama linkine samsung monte yazdığımızda.... Arama kriterlerine göre bulunamadı diyor 1-2 gündür... önceden çıkıyodu hemen..... Ilgililere duyululurr.....

mertarmagan

Üye
bende mfjf1 yazılımı yüklü ve telefonumda route 66 navigasyon vr bu hero modunu yaptgım zaman navıgasyonum kaybolurmu ?

Üst Alt