Samsung Galaxy J4 Plus Root Atma ve TWRP Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy J4 Plus Root Atma ve TWRP Yükleme
1000 TL altı fiyata sahip cihazlar arasında yer alan Samsung Galaxy J4 Plus mütevazi donanımına karşın oldukça uygun fiyatıyla Samsung severlerin tercih ettiği modellerden bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazıda sizlere Galaxy J4 Plus root atma ve Galaxy J4 Plus twrp yükleme ile ilgili bilgiler paylaşacağım. Aşağıdaki işlemlere başlamadan önce telefonunuzdaki dosyaların yedeğini almayı unutmayın. Bu işlemlerin ardından telefonda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan ben veya maxicep.com sorumlu değildir. Cihazınız garanti dışı kalacaktır.

Samsung Galaxy J4 Plus TWRP Yükleme

İlk olarak tıklayarak odin programını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. tıklayarak Galaxy J4 Plus twrp dosyasını indirin ve bir klasör içerisine atın. Sonra telefonunuzun ayarlar menüsüne girin. Telefon hakkında kısmından derleme numarasına 6-7 defa üst üste basın ve geliştirici seçenekleri menüsünü açın. OEM kilit açma ve usb hata ayıklama özelliklerini aktif hale getirin. Telefonu tamamen kapatın. Ses kısma + güç butonlarına aynı anda basılı tutun ve uyarı gelirse ses açma tuşuna basın. Download mod açıldıktan sonra kablo ile bilgisayara bağlayın.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Odin programındaki option bölümünü yukarıdaki gibi ayarlayın. AP butonuna basın ve indirmiş olduğunuz twrp dosyasını seçin. Sonra start butonuna basın. Yükleme işlemi bittikten sonra Pass yazısı odin programında görünecektir. Telefonu yeniden başlatabilirsiniz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Samsung Galaxy J4 Plus Root Atma

Twrp yükleme işlemi bittikten sonra tıklayarak ve Galaxy J4 Plus root dosyalarını indirin ve telefonunuzun içine atın. Sonrasında telefonunuzu tamamen kapatın. Ses açma + güç butonlarına aynı anda basılı tutun ve twrp recovery menüsünün açılmasını bekleyin. Yükle kısmına girerek no verity dosyasını yükleyin. Sonra magisk 19 dosyasını bulun ve yükleyin. Yüklemelerin ardından telefonu yeniden başlatın. Galaxy J4 Plus root atma işlemi başarıyla bitmiştir.
 

Ekli dosyalarbirtankan

Üye
merhaba odini yükledim ama Twrp ekranı gelmiyor, birde ilk yüklemede siz Ses kısma + güç düğmedi demişsiniz orda ses - ve ses+ basarak giriliyor bu işlemde ne yanlış yapıyoruz.

Telefonun modeli : samsung sm-j415f
 

RusGibenNinja

Üye
aga şunu detaylı anlatmak çok mu zordu
 


Üst Alt