Samsung Monte - Hero Mod v1.6 [Açıklamalı Kurulum]

Sponsorlu Bağlantılar

Sertug1991

Sertug1991

Üye
tel.açıldıktan sonra diil.... Kapalıyken... Tuş kilidi ve açma tuşuna basılı tut.. O şekil açılsın.... Biraz bekle ekran geliyo zaten hemen....

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada forumun arama linkinde problem var.... Arama linkine samsung monte yazdığımızda.... Arama kriterlerine göre bulunamadı diyor 1-2 gündür... önceden çıkıyodu hemen..... Ilgililere duyululurr.....

evet bened farkettim

nobek

nobek

Üye
her şeyi yaptım oldu ama bişi anlamadım dosyalarıma nerden bakıcam

Heybet5

Üye
abi ben herşeyi yaptım S5620MFJF1 kurdum tele ustune patchleri kurdum tel res attı yazılar kaybolmuş bir şekilde S5620MFJF1 cıktı karsıma yapan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim msnim: sales500@hotmail...

sonlevent36

sonlevent36

Üye
abi ben herşeyi yaptım S5620MFJF1 kurdum tele ustune patchleri kurdum tel res attı yazılar kaybolmuş bir şekilde S5620MFJF1 cıktı karsıma yapan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim msnim: sales500@hotmail...

İndirmiş olduğun Android Mod dosyalarınnın içinde RES klasörü var o klasörü olduğu gibi telefon hafızasına atman gerekiyor.

tayyfunn

Üye
Ya bu hero mod harika bişey.. Teli daha çok sevmeye başladım... Gerçekten güzel.. Modun özelliklerini kapatınca fazla kasmıyor teli... Ama şu masaüstünü değiştirdikten sonra kapatıp açınca tel eski haline geri dönüyor... Ona çözüm bulan var mı???? Yaptığımız değişiklikler gidiyorr.... Ilk sayfadaki çözümde olmadı....

--------------- Ekleme ---------------

Htc hero dosyasını değiştirip yerine ilk sayfadaki alıntıdan htc hero dosyası koyduğumuzda yine tel.değişiklikleri algılamıyor.... Yani o çözüm yaş.... Tel.eski haline geri dönüyor temada..... çözümmmm????

mertarmagan

Üye
bende acayip kastı bu ya sizdede kasıyormu?

tayyfunn

Üye
Benim gibi telefon kapanıp açıldığı zaman tema ayarlarının sıfırlanmasından ve kısayolların ingilizce olmasından şikayetçi olanlara bir önerim var;

İndirmiş olduğunuz .rar dosyasında "Res" klasörünün içindeki "Flash" klasöründeki "HTCHeroConfig.xml" dosyasını düzenleyip de telefona atarsınız telefon her açıldığında sizin ayarlamış olduğunuz şekilde açılacaktır ve isterseniz düzenleme yaparken ingilizce kelimeleri türkçeye de çevirebilirsiniz. Şahsen ben yaptım, telefon mükemmel oldu, tavsiye ederim. Benim düzenlemiş olduğum "HTCHeroConfig.xml" dosyasını linkten indirip telefonunuzdaki dosyayla değiştirebilirsiniz.

BU ÇÖZÜM OLMUYOR...... YAPAN BİLEN VARSA SÖYLESİN....

enaa_881

enaa_881

Üye
arkadaşlar bilen bi kişi bu hero modu düzgün çalışan bir firmware ile yükleme şeklini güzelce anlatabilirmi rice etsem

tolgakacar

Üye
benım anlamadıgm tek sey #1234# komutum işlemio nasıl bakıcam fw me ?

berk327tr

Üye
o kadar uğraştım yazılar yok şimdi baştan eski sürümü yükliycem senin yüzünden boşuna vakit kaybettim !!!!!!!!:vur:vur:vur
kaldır şu linki !

qimoo

qimoo

Üye
    Konu Sahibi
o kadar uğraştım yazılar yok şimdi baştan eski sürümü yükliycem senin yüzünden boşuna vakit kaybettim !!!!!!!!:vur:vur:vur
kaldır şu linki !

Kardeş yapamıyorsun suçuda bizde buluyorsun.Sorup öğreniceksin bilen arkadaşlardan saçma saçma yorumlar yazma.

Narutodth

Narutodth

Üye
qimoo eywallah süper bir tema da bide türkce olsa kısayollar sana cok dua edicem :) mükemmel bir paylasım yinede...

----------Eklendi @ 13:38:44 ---------- Yazıldı @ 13:33:52 ----------

ha bu arada tel cok kasıo dienler bende okadarda kasmıor tema cok iyi gercekten kasma oranı 0,2 ama ben kasmasına rağmen bu temaya razıyım :)

----------Eklendi @ 13:42:50 ---------- Yazıldı @ 13:38:44 ----------

kaldır şu linki !

arkadasım tema gayet güzel çalışıyor eğer yapamadıysan bu senin beceriksizliğin ve yapamadığını bu şekilde vurgulamayı bırakıp bilen kişilerden yardım istersen daha iyi olur bu sekilde temayıda kullanabilirsin !..

smatr

Üye
telefon bozulduuuuuuuuuuuuuuuu acil yardım telefon açıyorum geri kapanıyorrrrrrrrrr

----------Eklendi @ 12:40:58 ---------- Yazıldı @ 12:39:22 ----------

la senin telefon bozuldu piiiiiiiiiiiiiiiiçççççççççççççççççççççççççç

makkaveli

makkaveli

Üye
ya arkadaşlar telefona kurdum internet hızı 1.2 GHz - 14.2 megabit e çıktı mod tema oldugundan eminmisiniz benim telefonun ayarlar yerinde andrid version 2.3.3 yazıyordu ayrıca android oyunları da acıyordu herşey süperdi fakat menü arasındaki gecişler canımı sıkıyordu yavaştı onun için JTJL2 kurdum qwerty klavye yi özlemişim yaa :)

zaynet

Üye
Selam arkadaşlar bende samsung monte s5620OJTJf1 var buna herhangi bir mod yükleye bilirmiyim yada naparım ben bu telefonu

demoes12

Üye
banada olmusu burdn firmware upgrade yaptım düzeldi :) videolu anlatım

hamster99

Üye
abi yha açılırken yarıda kaıyo telefon

----------Eklendi @ 20:56:46 ---------- Yazıldı @ 20:54:09 ----------

bi cevap ver telefon açılırken kiteniyo yarda normalmı

Üst Alt