Samsung Galaxy J5 Pro Root Atma ve TWRP Yükleme


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy J5 Pro şuanda ülkemizde 1300 Türk Lirası civarında bir fiyat etiketi ile satılıyor. Orta seviye özellikler sunan Galaxy J5 Pro sahip olduğu özellikler ile ülkemizde de popüler olan Samsung cihazlarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Bu yazıda sizlere Galaxy J5 Pro root atma ve Galaxy J5 Pro twrp yükleme işlemleri nasıl yapılıyor kısaca ondan bahsedeceğim. BURAYA tıklayarak odin programını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin. Bu işlemler cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. İşlemlerden dolayı telefonunuzda herhangi bir sorun ortaya çıkarsa ben veya maxicep.com sorumlu değildir.

Samsung Galaxy J5 Pro TWRP Yükleme

Telefonunuzun ayarlar menüsünden telefon hakkında kısmına girin ve derleme numarasına 6-7 defa üst üste tıklayın. Sonra geliştirici seçenekleri menüsüne girerek oem kilit açma ve usb hata ayıklama özelliklerini aktif hale getirin. BURAYA tıklayarak Galaxy J5 Pro twrp dosyasını indirin ve bilgisayarda herhangi bir klasöre atın.
samsung-twrp.jpg
Telefonu kapatın. Ses kısma + güç + home bu üç tuşa basılı tutarak telefonu download modunda açın. Uyarı gelirse ses açma tuşuna basın. Bilgisayarda Odin programını çalıştırın. AP butonuna basarak indirmiş olduğunuz twrp dosyasını bulun ve seçin. Yükleme bittikten sonra Odin programında yeşil renkli Pass yazısını göreceksiniz. Telefonu bilgisayardan ayırın ve yeniden başlatın. Galaxy J5 Pro twrp yükleme işlemi bitmiştir.

Samsung Galaxy J5 Pro Root Atma

TWRP yükleme işlemi bittikten sonra BURAYA tıklayarak Galaxy J5 Pro root dosyasını indirin ve telefonunuzun içine atın. Sonra telefonunuzu tamamen kapatın. Ses ama + güç + home bu üç butona aynı anda basılı tutun ve telefonunuzu recovery modunda açın. Daha sonrasında yükle kısmına girerek Magisk 19.1 dosysaını bulun ve seçin. Yükleme bittikten sonra telefonu yeniden başlatın. Magisk uygulaması menüye geldiyse yükleme bitmiştir. Galaxy J5 Pro root atma işlemi başarıyla bitmiştir.
 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt