Samsung Galaxy S III, düşme testlerinden sınıfta kaldı: Ekranı tuzla buz, dokunmatiği pert

Sponsorlu Bağlantılar

doctorrr

doctorrr

Üye
avare insanların yeni uğraşlar aramasıyla neticelerinden ürettikleri garip fikirler sonucunda gerçekleşen garip olaylar..(sözlükçü gibi konuştum la:D)

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Xperia Pro nasıl, dayanıklı mı? Şahsen bana dayanıklıymış gibi görünüyor :) SIII, 4s gibi telefonların içi iyidir dışı para etmez.

Türe

Türe

Üye
iPhone'un yanları da sağlam. -Çelik- Ama önü ve arkası cam olduğu için dayanıksız.

doctorrr

doctorrr

Üye
yarın bi bimeks e gidip yoklayayım xperia pro yu harbiden sağlam duruyor merak ettim şimdi :)

pentagram_34

pentagram_34

Üye
Gorilla üretmemiş heralde paşabahçe üretimi olmuş:D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Ayfondaki mikro cam. Yani aşırı ince cam. Böyle olunca parmağınla bastırsan patlıyor ekranı :ehe

Türe

Türe

Üye
evet ekranın ortalarına kemiğinle sertçe vur bak noluyo şimdi :ehe

doctorrr

doctorrr

Üye
dokunmatik daha hassas olsun diye mi yapmışlar :hmmm

Türe

Türe

Üye
sanırsam . ama cidden bazen dokunmadan algılıyor . Hassaslıkta 1 numara :oke:

Türe

Türe

Üye
sıkıyor bir süre sonra ;)

Türe

Türe

Üye
ne alaka sopa:

doctorrr

doctorrr

Üye
adamlar ekranın dokunmatiğini iyileştirmek için ekranı inceltiyor :o buna ne derler adını sen koy

Türe

Türe

Üye
Beyin her yerde :sirit:

atakan25

atakan25

Üye
diyorum samsung telefon yapamaz diye artık bu telefona zırhlı kılıf lazım

aleranol

aleranol

Üye
ben alsam s3 ü ve c7 nin maruz kaldıklarını yapsam(fırlatılma, düşürülme, ezilme, yumruklanma vb.) babam beni ne yapar kim bilir :) 2000 gayme saycaan. Sonada bi düşüşte puffff! Yazık ya bunu düşüren adam bitti. Zaten diyoduk donanımda hile var gpu overclock ekranı gerçek 720p değil. Şimdi de camı ve kasası da çakma. Artık iyice tridentin kalitesine ulaştı samsung.

- - - Eklendi - - -

yapamadığı için s2 20 milyon sattı , s3 de 10 milyon ön sipariş aldı zaten (!) :good:

aslında o gözü kapalı fanlık süleymancım.

Üst Alt