Samsung galaxy note 2 ...

Sponsorlu Bağlantılar

15097

15097

Üye
Şimdiden hazırlanmayayım ben ya :ehe Yaza doğru alıcam note2'yi.eğer duruma göre note3'ü de bekleyebilirim :)

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Yaza dogru alicaksan bencede note 3 u bekle buyuk farklar olucaktir

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Şimdiden hazırlanmayayım ben ya :ehe Yaza doğru alıcam note2'yi.eğer duruma göre note3'ü de bekleyebilirim :)

heheh :D Note 3'ü bekleye durun ben Note 4- Note 5'e anca yetişirim :D

PriZm

PriZm

Üye

senin yerinde olsam not3ü beklerim.

Note 3 ü beklediğimiz zamanda Note 4 çıkacak.
bu böyle.teklonoji ile ilgili birsey aldığın zaman yarın daha iyi modeli çıkıyor.ve her zaman kazık yemiş oluyorsun :)

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi

bu böyle.teklonoji ile ilgili birsey aldığın zaman yarın daha iyi modeli çıkıyor.ve her zaman kazık yemiş oluyorsun :)

Ama samsung 1 yilda bir yeni model cikariyo amiral gemilerinde arkadas yazin almayi dusundugu icin note 3 daha mantikli 2 ay kullanmak yerine 1 yil kullanicak cihazi

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

Ama yaza doğru Note 2 alırsa dlrek 3 4 ay sonra Note 3 çıkacak Note 3 çıktığında alırsa 1 yıl sonra Note 4 çıkacak bunu diyorlar.1 ay sonra Iphone 5 çıkacakken en iyisi diye 4S almak ve çıktığında 5 almak arasındaki fark gibi :)

aleranol

aleranol

Üye

hah işte o kazığı yememek için kışın almalı :)

15097

15097

Üye

Aslinda haklisin ama note2yi alip 4 ay sonrada note3un cikmasini gormek koyar insana :) note 3u alip 1 yil kullanicam note 4 cikacak ama en azindan hevesimi almis olucam :) zaten aldigim telefonu en az 2 yil kullanmak mecburiyetindeyim. Ve kolay kolay degistirmekte istemem zaten :) hem teknoloji nankordur diye bosuna demiyorlar :D

aleranol

aleranol

Üye
eveet şimdi gelelim benim bayramdan sonra not almama. Ben bayramdan sonra not2yi alıcam kesinleşti. Kullanan 2arkadaş vardı. Arkadaşlar birsüedir kullanıyorsunuz. Hiçbir sorununuz oldumu? Multiview özelliği gerçekten iyimi? Mesela aynı anda 2 oyun oyananabiliyormu? Son olarak şarjı iyimi ve kalemi işe yarıyormu?
Cevaplarınızı bekliyorum :)

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Ayni anda iki oyun oynanmiyo malesef yok oyle bisey ama guzel ozellik simdiye kadar sorun yasamadim telefonla 1 gunu rahat cikariyorum kalem konusu kullanmana bagli internette ise yariyo kalem mesaj yazarken klavye yerine ordan yazabilirsin daha hizli oluyo genel olrak iyi yani :)

aleranol

aleranol

Üye
Ayni anda iki oyun oynanmiyo malesef yok oyle bisey ama guzel ozellik simdiye kadar sorun yasamadim telefonla 1 gunu rahat cikariyorum kalem konusu kullanmana bagli internette ise yariyo kalem mesaj yazarken klavye yerine ordan yazabilirsin daha hizli oluyo genel olrak iyi yani :)

yav şimdi videolar izledim 1saat falan çok dehşet yav. Ekranda tek elle yazma klavyesi, kalemi fare gibi az yukardan kullanma heleki videodaki sitede nebiçim çalışıyodu varyaaa. Yani bu kalemle yaptıklarında kaç cm uzaktan okuyor çok iyi gözüküyor ama sence nasıl çalışıyor iyimi? Sorunun oldumu :) yarın deneyecem çok manyak :D

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Kalem kusursuz bence bana hic sorun yasatmadi internette de belli bi zamandan sonra kalem kullanmaya basliyosun zaten uzaktan algilama dedigin gibi gercekten hem iyi hemde cok onemli herseyin onizlemesini goruyosun ustundeki tusu çok ergonomik basarken Çok rahat Mesaj yazarken daha hızlı yaZiyasunuz kalemle bide hangi video Paylaşabilirmisin:)

Kerim.

Kerim.

Üye
Kalem kusursuz bence bana hic sorun yasatmadi internette de belli bi zamandan sonra kalem kullanmaya basliyosun zaten uzaktan algilama dedigin gibi gercekten hem iyi hemde cok onemli herseyin onizlemesini goruyosun ustundeki tusu çok ergonomik basarken Çok rahat Mesaj yazarken daha hızlı yaZiyasunuz kalemle bide hangi video Paylaşabilirmisin:)

s pen:aha:

aleranol

aleranol

Üye

dostum şu an wifi kullanamıyorum zaten 8aydır laptop yüzü görmedim :'( ama eve gidince yollarım sana. Sanırım androidauthority nin 17dklık bir videosuydu. Bekle not2 15dk sonra yanındayım <3<3<3<3<3<3

- - - Eklendi - - -

yanlış alıntıya basmışım ama fark etmez zaten genel konuşuyoz 4-5 lişi burada :)

Kerim.

Kerim.

Üye

dostum şu an wifi kullanamıyorum zaten 8aydır laptop yüzü görmedim :'( ama eve gidince yollarım sana. Sanırım androidauthority nin 17dklık bir videosuydu. Bekle not2 15dk sonra yanındayım <3<3<3<3<3<3

- - - Eklendi - - -

yanlış alıntıya basmışım ama fark etmez zaten genel konuşuyoz 4-5 lişi burada :)

bende ne oluyo diyorum:D

15097

15097

Üye
note 2 ye vuruldum :zzz: :aha:

Üst Alt