Samsung galaxy note 2 ...

Sponsorlu Bağlantılar

aleranol

aleranol

Üye
deminden inceledim ve gerçekten çok hoşuma gitti sadece 10dk inceleyebildim vitrinden çıkarttırttım :) kalemi falan inceledim çok çok güzel. Bence s3ü taşıyan notuda taşır arkadaş adam sağolsun izin verdi cebe sokmama. Ya yeminle harika. Birde titanyum grisiydi elime aldığım şansıma. Çok güzel rengi ağır ama çok değil hafif ama yılışık olmayan bir rengi var tıpkı lumianın cyan rengi gibi şıp diye oturmuş. Arkadaşlar ben kasımın ilk haftasına kadar nasıl dayanacağım yav:s almak isteyen herkez bir denesin başka birşey düşümezler zaten. Şaşırdığım özelliği ise benim çok kötü olan yazımı bile doğru okudu :ehe satın aldığımın 2. Günü bir inceleme yayınlayacağım :) hemde notun kaydetme özelliği ile :zuhaha: bana sabır dileyin.

15097

15097

Üye
deminden inceledim ve gerçekten çok hoşuma gitti sadece 10dk inceleyebildim vitrinden çıkarttırttım :) kalemi falan inceledim çok çok güzel. Bence s3ü taşıyan notuda taşır arkadaş adam sağolsun izin verdi cebe sokmama. Ya yeminle harika. Birde titanyum grisiydi elime aldığım şansıma. Çok güzel rengi ağır ama çok değil hafif ama yılışık olmayan bir rengi var tıpkı lumianın cyan rengi gibi şıp diye oturmuş. Arkadaşlar ben kasımın ilk haftasına kadar nasıl dayanacağım yav:s almak isteyen herkez bir denesin başka birşey düşümezler zaten. Şaşırdığım özelliği ise benim çok kötü olan yazımı bile doğru okudu :ehe satın aldığımın 2. Günü bir inceleme yayınlayacağım :) hemde notun kaydetme özelliği ile :zuhaha: bana sabır dileyin.
o kadar harika diyorsun yani :ohannes: benimde inceleme yapmam lazım ama en az 3-4 ay geçtikten sonra :D note 2 bu kadar güzelse note 3 nasıl olur merak ediyorum :) bu arada cebinde nasıl durdu?

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Az önce inceledim bir arkadaşım almış cidden çok ama çok hoş.Almayı planlıyorum ama benimkinede kıyamıyorum açıkçası 1-2 ay daha kullanacağım herhalde.Birde neredeyse bütün teknoloji meraklısı arkadaşlarım telefonlarını değiştirdi şu sıralar Iphone 5 dışında yeni güzel bir telefon çıkarsa uzun uzun inceleyemeyeceğim :ağlarım:

15097

15097

Üye
Az önce inceledim bir arkadaşım almış cidden çok ama çok hoş.Almayı planlıyorum ama benimkinede kıyamıyorum açıkçası 1-2 ay daha kullanacağım herhalde.Birde neredeyse bütün teknoloji meraklısı arkadaşlarım telefonlarını değiştirdi şu sıralar Iphone 5 dışında yeni güzel bir telefon çıkarsa uzun uzun inceleyemeyeceğim :ağlarım:
bende :cry:

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi

O durumu iyi bilirim bende Sabırsızlıktan öölüyodum :D Bu yüzden sara bol bol sabır diliyorum renk dediğin gibiÇok iyi bendede titanyum grisi var yalnız Türkiyeye beyazı gelmedi galiba daha. Kalemide yazınca sürekli yazasım geliyo ama klavyeyi işimolmadığı sürece kullanmıyorum :) Yine dediğin gibi benimde kötü yazımı gayet iyi alıyo :D

- - - Eklendi - - -

o kadar harika diyorsun yani :ohannes: benimde inceleme yapmam lazım ama en az 3-4 ay geçtikten sonra :D note 2 bu kadar güzelse note 3 nasıl olur merak ediyorum :) bu arada cebinde nasıl durdu?

Valla Samsung artık bu üst düzey oihazloında yazı kmg Çok önem vesiyo zaten donamsal Olarak neşeyi veriy0 kim bilir nasıl Olurbende merak ediyorum ama bence bunu düşünmeye daha var :)

aleranol

aleranol

Üye
valla cebime tam oturdu. Elimede hiç beklemediğim kadar iyi oturdu. Tek elle klavye bile kullanabiliyorum. İnşallah dayanacağım yav. Bekliyotum bayramda pra gelicek 5kasımda da babam gelicek. 7sinde de alıcam planladım bile :) ayrıca zaten beyazı güzel durmuyordu nette. Titanyım grisi çok asil ouwww :D babannemle gittik şaşırdı :) aa bide ben 10dkka kurcaladım hafifbi ısınma oldu zorlayınca dahada ısınıyormu?

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
valla cebime tam oturdu. Elimede hiç beklemediğim kadar iyi oturdu. Tek elle klavye bile kullanabiliyorum. İnşallah dayanacağım yav. Bekliyotum bayramda pra gelicek 5kasımda da babam gelicek. 7sinde de alıcam planladım bile :) ayrıca zaten beyazı güzel durmuyordu nette. Titanyım grisi çok asil ouwww :D babannemle gittik şaşırdı :) aa bide ben 10dkka kurcaladım hafifbi ısınma oldu zorlayınca dahada ısınıyormu?

onu sadece sen kullanmadığın için bence ısınması normal... hem o kadar donanıma ısınsın bırak da... gülü seven dikenine , notu seven ısısına katlanır :ehe

• Beğen
aleranol

aleranol

Üye
onu sadece sen kullanmadığın için bence ısınması normal... hem o kadar donanıma ısınsın bırak da... gülü seven dikenine , notu seven ısısına katlanır :ehe

valla adamlardan sonra ilk ben inceledim heralde çünkü 1-2 parmak izinden başka birşey yoktu. Saatde3 olmuştu hani. Adamı zor ikna ettim gerisi geldi.:ehe cidden çok iyi ya. Bir an önce almalıyım.

- - - Eklendi - - -

ısısına :zuhaha:

15097

15097

Üye
:kop2: note'u seven ısısına katlanır :D :D :D

• Beğen
barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Yalniz cihazda oyle buyuk isinmalar yok ben cihazi zorluyorum biraz isiniyo ama bi iphone veya s2 kadar degil eliniz bile terlemiyo yani bir sure sonra farkedilmiyo ;)

- - - Eklendi - - -

Atesli cihaz naparsin :D :D

15097

15097

Üye
isinsa bile kizmaya hakkimiz yok 2gb ram az degil

aleranol

aleranol

Üye
ya benimde biraz maddi inkansızlıklar oluştu sanki :( 1ay kadar geç alıcam sanırım :'(

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Hadi ya uzuldum adiniza :( ama vardir ondada bir hayir.geç olsun yinede hic alamamaktan iyidir

aleranol

aleranol

Üye
15097

15097

Üye
pazarlama teknigi o acelesi yok alt tarafi 4 hafta bekliceksin :tebessüm:

aleranol

aleranol

Üye
kardeşimin explorerine el koydum :) müzik dinlemek için yapmayacağım yok :ehe

15097

15097

Üye
O değilde note 2'de müzik dinlemek ne sarar be :eller:

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 de eger iyi bir kulakligin varsa geercekten dinledigin muzik kalitesi cok iyi oluyo ayni kulakligi tak baska tele fark anlasiliyo ama bu farki kutusundan cikan kulaklikla anlayamiyosunuz malesef

- - - Eklendi - - -

Bide note 2 de arkada muzik dinliyosun ust ekranda internete gir altta mesajlas yada yine intenete gir allta baska bisey yap istedigin yerde de video izle ekranda ozaman muthis oluyo iste :) ide soyle bisey var multi view ozelliginde mesaj yazarken herhangi biyere acilan klavye daha kucuk ve istedigin yere tasiyabiliyosun ekranda :D pop up klavye falan :) :)

15097

15097

Üye
İste ya buyuk buyuk guzel olur :P:

Üst Alt