Samsung galaxy note 2 ...

Sponsorlu Bağlantılar

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi

sağolasın. Ben üzülmiyimde kim üzülsün ya dün elime alınca bana abi nezaman geliyon demişti :'(
Dinleme onlari ama gercekten bi baski oluyo sanki bende samsung bayisinden siparis vermistim sonra yukarda teknosa gorunce aldim hemen adamlarin yanina gittim iptal ettiricem istemiyorun dedim cihazi o sirada annem aradi telofonu da cikaramiyorum neyse ki sorun cikmadi kapora versem yanmisti :D

15097

15097

Üye
Samsung'ta ne kadar? Teknosa'da bildigim kadariyla 1900 tl :hmmm

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Samsung tada fiyat ayni :) ayricak hak gecmesin 1899tl :)

15097

15097

Üye
Teknosanin bize attigi kaziklardan sonra 1 tl ne ki :zzz: ama samsungu bilemem o ayri :sirit:

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Bende teknosasan almak istemezdim ama biran gorunce tutamadim kendimi :)

15097

15097

Üye
:D o duyguyu bilirim

musty522

Üye
geçen samsung bayisine gittim note 2 yi incelemeye forumda çoğu arkadaş note 2 nin ekranı daha iyi dedi görüntü felan net keskin dedi s3 tende iyi dedi videolardada iyi dedi ama s3 le note 2 yi karşılaştırdım hiçte iyi değil görüntü net değil note 2 nin biraz puslu gibi yazılar felan benim en çok istediğim özelliklerden biri keşke güzel olsaydı ya note 2 alcaktım ne güzel :S

15097

15097

Üye
Ekrani s3'e gore buyuk oldugu icin gozune oyle gelmis olabilir cunku ekran buyudukce ppi degeri duser.

musty522

Üye
Ekrani s3'e gore buyuk oldugu icin gozune oyle gelmis olabilir cunku ekran buyudukce ppi degeri duser.
düşer diye birşey yok ya :S düşürüyorlar isteseler yükseltirler yükseltmeleride lazım ellerinde olan birşey bu ama yapmıyorlar tabi üretici olan onlar işlerine karışamayız neyse s4 ü beklicez artık yapcak birşey yok :S

15097

15097

Üye
İstese yapacak olsa bile bu o kadar kolay degil.Belki de note 3'e sakliyordur.neyse kafana hangisi yatarsa onu al. :)

musty522

Üye
İstese yapacak olsa bile bu o kadar kolay degil.Belki de note 3'e sakliyordur.neyse kafana hangisi yatarsa onu al. :)
kolaydır herhalde kolay değil diyemeyiz kolay da diyemeyiz ama yapamazlar zor diyemeyiz herşeyi başarıyorlar bunu mu başaramıcaklar belkide dediğin gibi note 3 e saklıyorlardır ama bugüne kadar hep büyük ekranların ppi değerini düşük tuttular sırf o özellik netlik denilen özellik yüzünden alamıcam galiba :S buda sinir edici bir durum yaw işin yoksa bekle s4 ü

15097

15097

Üye
kolaydır herhalde kolay değil diyemeyiz kolay da diyemeyiz ama yapamazlar zor diyemeyiz herşeyi başarıyorlar bunu mu başaramıcaklar belkide dediğin gibi note 3 e saklıyorlardır ama bugüne kadar hep büyük ekranların ppi değerini düşük tuttular sırf o özellik netlik denilen özellik yüzünden alamıcam galiba :S buda sinir edici bir durum yaw işin yoksa bekle s4 ü
mayıs'ta falan çıkar sanırım galaxy SIV

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Suan elimde hem s3 var hemde note 2 var bakiyorum note 2 gayet iyi duruyo biraz daha soft ama bu yapmacikliktan kurtarmis ayrica en yuksek parlakilikta bakinca note 2 farkini koyuyo ve note 2 deki ekran cok daha farkli speni denesene bi samsung galaxy s3 uzerinde bune ya dersin ekran buyuk oldugu icin gozunuze bir an oyle gozukebilir ayni zamanda ayarlardan dalga efekti ni kapatinda daha iyi oluyo ben taraf degilim biraz daha soft kabulum ama gercekten rahatsizlik veren bisey yok ve s3 ekrani fazla keskin bu da note 2 yi belli bir sure kullandiktan sonra komik geliyo yalnis anlamayin gozunuz alisinca bu farki cok rahat goruyosunuz suan onumde cihazlar ve ben goruyorum baska gorenlerde var bunlar da s3 kullanan arkasaslarim yanlis anlasilma olmasin yalnis bir cumle kurduysam da kusuruma bakmayin

- - - Eklendi - - -

Ama daha soft oldugu kesin yani hem yazilarda gecerli bu hemde logo ve menulerde s3 daha cok keskin oldugu acikca belli

15097

15097

Üye
foto koysana barış bi :)

enterneoll

enterneoll

Üye
Elimde s3 olmasaydı düşünmeden note 2 alırdım :)

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Ekran goruntusu koyabilirim ama resim
Cekemem suan :) disardayimda

15097

15097

Üye
ekran görüntüsünden nasıl anlıcaz barış allah aşkına :kop2:

- - - Eklendi - - -

bak aklıma ne geldi.note 2 ile s3ü s3 ile note 2 yi çek :aha:

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Bilmem hem note 2 hemde s3 ekran goruntulerini koyarsak bence normalden cok daha detayli gozukur telefonlarin ekran netliklerini karsilastirmak amacli istiyosun dimi yoksa ben yanlis mi anladim :)

15097

15097

Üye
karşılaştırmak amaçlı diyorumda ekran görüntüsü alırsan bunu anlayamayız ki diyorum. herkesin pc çözünürlüğü farklı oldugundan herkes farklı görür.bunu anlatmaya calısıyorum.

- - - Eklendi - - -

ama fotolarını cekersen iş değişir :evet:

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Allah allah telefondan resimi nerden ekliyoduk soyleyebilirmisin ?

Üst Alt