Samsung galaxy note 2 ...

Sponsorlu Bağlantılar

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
ayrıca şunu farkettim telefon 2. gün kendine daha çok geldi ekran daha zevkli(dokunma olarak ) daha bir hızlanmış gibi

- - - Eklendi - - -

Galaxy note2 nin fiyatı sizcede iyi mi? Bana gayet normal geldi. Note çıktığında 2400 kusur civarlarında çıkmıştı.
ben fiyatı duyunca çok şaşırdım hele s3 2000 den giriş yapıca yoldan adam çevirseniz 2400 ile girer derdi ve avrupa fiyatlarıda daha yüksek s3 e göre benim kanaatim samsung s3 de yaptığını yapmadı ve fiyat makul oldu (yalnış anlaşılmasın ıphone 3300 ken makul )

aleranol

aleranol

Üye
çok teşekkür ederim dostum. Tecrübelerini aktardığın için. Ayrıca mali400mp olması lazım yani tek yerine çift çekirdekli ekran kartı :D şimdiden kullanmış kadar oldum :ehe ilk işim bi teknosa filan bulup bütün gün incelemek olacak. Yardımın için çok teşekkür ederim iyi geceler.

mega2

mega2

Üye
Bu arada Hayırlı olsun arkadaşım. güle güle kullan. Konu içinde Teşekkürler :)

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim dostum. Tecrübelerini aktardığın için. Ayrıca mali400mp olması lazım yani tek yerine çift çekirdekli ekran kartı :D şimdiden kullanmış kadar oldum :ehe ilk işim bi teknosa filan bulup bütün gün incelemek olacak. Yardımın için çok teşekkür ederim iyi geceler.

Rica ederim bence kesinlikle incele. Ayrica mesala suan note 2 deyim 1gb lik hiz sinirimi astim paketimde ve ona ragmen internet performansi cok iyi . Sizede iyi geceler

- - - Eklendi - - -

Bu arada Hayırlı olsun arkadaşım. güle güle kullan. Konu içinde Teşekkürler :)

Tesekkur ederim arkadasim :) rica ederim zevkti benim icin :)

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
fiyatı çok çok iyi yalnız :hmmm hayırlı olsun hocam.

aleranol

aleranol

Üye
dostum bana bir yerden para gelicek. Geldiği gün gidip alıcam sana ozaman yardım ederim :) :tebessüm: sanırım forumdaki tek not2li sensin :D
sanırım güncellemelerle ilgili olabilir. Sonuçta not yeni. Tabi henüz samsung kullanmadım ne kadar doğru dediğim ama :hmmm

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Bakalim kardesim en yakin zamanda alirsin ins. Turkiye icin guncelleme gelmis gozukuyo ama zaten kies hep sorunlu :)

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Neyse tel. Uzerinde yogunluk vardi serviste arada yakaladim indirdim 35 mb falandi bu multi view ozelligide eklendi

15097

15097

Üye
hayırlı olsun aldın demek :tebessüm: ilk izlenimlerin neler :)

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun aldın demek :tebessüm: ilk izlenimlerin neler :)

Saol tesekkur ederim :) ilk izlenimler soyle cihazin eksi yonu suan gozume carpmadi gece fotograf cekerken odakladigi yer haric diger yerler pek anlasilmiyo ama sabah ayri guzel video cekimi harikulade peeformans ust duzey 4s ve s3 kullanan arkadaslarim var benim telefonu surekli istiyolar gunes altinda ekran gayet net ses performansi gercekten mukemmel kulaklikla kutu icinden cikan degilde baska kulaklikla dinlediginiz zaman ses bariz net ve gurultusuz multi view ozelligi gercekten ise yarar pili gercekten iyi gun icinde yollarda 4 saatimi geciriyorum ve telefonu aktif kullaniyorum bana epey dayandi s pen size herseyi mumkun kilmis bilgisayara gercekten gerek kalmiyo ben basarili buldum bekledigim duzeyde cihaz bir kac ozelligi cok iyi hatta almak icin dusunenlere kesin oneriyorum

- - - Eklendi - - -

Ben flash yukledim ve filmleride burdan izliyorum her ayrintiyi goruyosunuz hareket halinde cihazla izlerken cok rahatsiniz ve yine hareket halinde mesaj yazmak inanilmaz rahat

15097

15097

Üye
Saol tesekkur ederim :) ilk izlenimler soyle cihazin eksi yonu suan gozume carpmadi gece fotograf cekerken odakladigi yer haric diger yerler pek anlasilmiyo ama sabah ayri guzel video cekimi harikulade peeformans ust duzey 4s ve s3 kullanan arkadaslarim var benim telefonu surekli istiyolar gunes altinda ekran gayet net ses performansi gercekten mukemmel kulaklikla kutu icinden cikan degilde baska kulaklikla dinlediginiz zaman ses bariz net ve gurultusuz multi view ozelligi gercekten ise yarar pili gercekten iyi gun icinde yollarda 4 saatimi geciriyorum ve telefonu aktif kullaniyorum bana epey dayandi s pen size herseyi mumkun kilmis bilgisayara gercekten gerek kalmiyo ben basarili buldum bekledigim duzeyde cihaz bir kac ozelligi cok iyi hatta almak icin dusunenlere kesin oneriyorum

- - - Eklendi - - -

Ben flash yukledim ve filmleride burdan izliyorum her ayrintiyi goruyosunuz hareket halinde cihazla izlerken cok rahatsiniz ve yine hareket halinde mesaj yazmak inanilmaz rahat

Tasimasi falan zor oluyor mu? yoksa surekli kullandigin icin zor olmuyor mu? bende istiyorum bu cihazi :)

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Tasimasi gercekten cok rahat cihazi cebinde hissetmiyosun bunu nasil tasiyosun diye kim sorsa cihazi cebine verdim cok rahatmis diyolar buyuk ve inceligi satesinde oturunca bile ayni bnde sorun yaptim bi ara kafamda tasima konusunu ama suan cok rahatim gercekten

- - - Eklendi - - -

Cihaz normalde cok ince deil ama kasa yapısı mukemmel ayarlanmis ele oturusu rahat isunmiyoda co fazla

15097

15097

Üye
Tasimasi gercekten cok rahat cihazi cebinde hissetmiyosun bunu nasil tasiyosun diye kim sorsa cihazi cebine verdim cok rahatmis diyolar buyuk ve inceligi satesinde oturunca bile ayni bnde sorun yaptim bi ara kafamda tasima konusunu ama suan cok rahatim gercekten

- - - Eklendi - - -

Cihaz normalde cok ince deil ama kasa yapısı mukemmel ayarlanmis ele oturusu rahat isunmiyoda co fazla

Gercekten cok memnun oldum suan :) en kisa zamanda samsung shop'ta inceleme yapmam lazim.

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Cihaza alisinca dahada iyilesiyo incele bi ama buyuk gelicek gercekten sana ilk bakis da bana cok buyuk geldi alisinca rahat ama ;)

- - - Eklendi - - -

Suan hangi telefonu kullaniyosun?

15097

15097

Üye
Cihaza alisinca dahada iyilesiyo incele bi ama buyuk gelicek gercekten sana ilk bakis da bana cok buyuk geldi alisinca rahat ama ;)

Suan note1 gozume normal geliyor ama note2 yi de inceledikten sonra karar vermek en iyisi.

- - - Eklendi - - -

Suan ip3gs :D

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Note 1 gozune normal geliyosa sikinti yasamazsain 3gs den de gecis yapinca epey fark hissedersin bnce :)

15097

15097

Üye
Note 1 gozune normal geliyosa sikinti yasamazsain 3gs den de gecis yapinca epey fark hissedersin bnce :)

3.5" biraz kucuk gelmeye baslamisti ama yetiriyodum, artik 5.5" ile ozgurluge adim aticam yada note3'u beklicem

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Ozgurluge hazirlan bence :)

Üst Alt