Samsung galaxy note 2 ...

Sponsorlu Bağlantılar

aleranol

aleranol

Üye

okulda sıkıntı olmazsa tam ihtiyacını karşılayacak cihaz.

derste mesaj yazma huylarım yok. Sorunum taşımak :( s3ü taşıyabiliyorum pantolonda sorun olmuyor ama note daha büyük bu endişelendiriyor beni.

15097

15097

Üye

derste mesaj yazma huylarım yok. Sorunum taşımak :( s3ü taşıyabiliyorum pantolonda sorun olmuyor ama note daha büyük bu endişelendiriyor beni.
note daha büyük note 2 daha da büyük :D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici

yok mesajdan demedim zaten taşıma açısından söyledim bir taşıma çantası gibi birşeyi yok mu araştırdın mı çantana koyarsın?

15097

15097

Üye

yok mesajdan demedim zaten taşıma açısından söyledim bir taşıma çantası gibi birşeyi yok mu araştırdın mı çantana koyarsın?
Bir cep telefonu için taşıma çantası fazla değil mi :D

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye

telefon c7 kasmasından s
donmasından ve operadan atmasından bıktım. Bütün cfwleri denedim. Yeni kulaklığımı da kabloauyla kullanamıyorum mikrofonu var ve iphone için yapılmış bemi deli ediyor. Yani mutlaka değiştirmem gerek. Bilgisayar ve lumia alsam 3500ü geçiyor zaten. Bulduğum eniyi f/p laptop 2350tl. Yani bunların bir arada olması gerek.

okul pantolonunda otururken rahatsız eder sanırsam. Çünkü çok geniş sayılmaz. Alt cepte yok doğal olarak. Ayritetten notun pspnin sert taşıma kılıfı falan gibi bir kabı varsa çantayada koyarım yoksa tuzla buz olur ekran :ehe

Sert kılıfları var ben kullanıyorum.Aldığında yanında verilen not defteri görünümü kazandıran -ön ekranıda kapayan- kılıfın sertleri var PSVita'nın yan tarafları açık taşıma kılıfları gibi.Ben normalde dışarı çıktığımda yanıma sırt çantasını alırım ve PSV telefonu falan oraya koyarım ama almadığım zamanda sıkıntı yaratmıyor hepsi sığıyor :hmmm Alt cepler sağolsun pantolon alırken ilk baktığım şey alt cepler ve boyutları :kıskıs:

aleranol

aleranol

Üye

Sert kılıfları var ben kullanıyorum.Aldığında yanında verilen not defteri görünümü kazandıran -ön ekranıda kapayan- kılıfın sertleri var PSVita'nın yan tarafları açık taşıma kılıfları gibi.Ben normalde dışarı çıktığımda yanıma sırt çantasını alırım ve PSV telefonu falan oraya koyarım ama almadığım zamanda sıkıntı yaratmıyor hepsi sığıyor :hmmm Alt cepler sağolsun pantolon alırken ilk baktığım şey alt cepler ve boyutları :kıskıs:

o kılıf ilgimi çekti :) not defteri :ehe sanırım kapla taşırım alınca.

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
evet ve sonunda dün note 2 me kavuştum arkadaşlar cihaz denilen kadar var ve gerçekten uçuyo suan kesin fiyatı 1899 tl dir fiyatı uygun girdi en azından beklenilenin çok altında ekran özellikle videolarda ve oyunlarda mükemmel s pen zaten aklınıza gelenin üstüne çıkın o derece cihaz gerçekten büyük ama her pantalonla denedim ayrıca küçük büyük herkesin cebine verdim hem ayakta hemde otururken ciddi söylüyorum cihazı hissetmiyosunuz bile ağırlı büyüklüğüylede belki bu kadar uyumlu olabilirdi :) alır almaz güncellemede geldi parasını kesinlikle hakediyo ayrıca ekrana alışınca renkler çok daha güzel geliyor kamera da s3 e göre küçük iyileştirmeler var gibi okadar çok parlak değil video konusu zaten kendini aşmış ben iyiki aldım dedim pili de şöyle 8 saat boyunca 1 gb lık bir indirme 8 saat boyunca, 2 saate yakın kesintisiz oyun her özelliği açık toplamda 40 dk müzik ve 20dk da internet ekleyin yüzde 40 kalmıştı (arada mesajlaştım tabi) ilk gün birde alıcaklara kesinlikle tavsiyem dir gidin büyüklüğünü bi görün ama kesinlikle sorun yapmayın(oyunlar hepsi hd di )

kmesne

kmesne

Üye
grafik birimi 2 yıl önceki mali 400 mü mali 400mp bile değilmi bence bulaşmayın

aleranol

aleranol

Üye
evet ve sonunda dün note 2 me kavuştum arkadaşlar cihaz denilen kadar var ve gerçekten uçuyo suan kesin fiyatı 1899 tl dir fiyatı uygun girdi en azından beklenilenin çok altında ekran özellikle videolarda ve oyunlarda mükemmel s pen zaten aklınıza gelenin üstüne çıkın o derece cihaz gerçekten büyük ama her pantalonla denedim ayrıca küçük büyük herkesin cebine verdim hem ayakta hemde otururken ciddi söylüyorum cihazı hissetmiyosunuz bile ağırlı büyüklüğüylede belki bu kadar uyumlu olabilirdi :) alır almaz güncellemede geldi parasını kesinlikle hakediyo ayrıca ekrana alışınca renkler çok daha güzel geliyor kamera da s3 e göre küçük iyileştirmeler var gibi okadar çok parlak değil video konusu zaten kendini aşmış ben iyiki aldım dedim pili de şöyle 8 saat boyunca 1 gb lık bir indirme 8 saat boyunca, 2 saate yakın kesintisiz oyun her özelliği açık toplamda 40 dk müzik ve 20dk da internet ekleyin yüzde 40 kalmıştı (arada mesajlaştım tabi) ilk gün birde alıcaklara kesinlikle tavsiyem dir gidin büyüklüğünü bi görün ama kesinlikle sorun yapmayın(oyunlar hepsi hd di )

Hayırlı olsun çok mutlu oldum kavuşmana :) Yorumun için çok teşekkür ederim dostum. Yorumun benim için gerçekten çok fazla önemli idi. İlk elden kullandığına göre off ulan şu an titriyorum bir alsam uçurucam onu:D sana son birşey sorucam. Dostum internetten herhangibi bir şarkının mp3-128kbps sini mp3-320kbps sini birde flac-900küsür kbps sini denermisin? Flac 4dakkalık şarkı 30mb filan ama :D lütfen çok acil lazım. Teknik olarak flac desteklediği yazıyor. Birde kalitesi hissedilir değişiyormu bunuda öğrenirsem çok mutlu olurum. Lütfen dostum bu hayatibir karar ya alıcam yada alamıyacam :) sırf flac desteği bile yeterli benim için :) belki internetin kotalıdır bilemem ama :)
a birde internette veya başka şekilde klavyesiyla yazı yazarken zorluk filan çektinmiyoksa kolaymıydı? Birde birşeyler daha soracaktım unuttum aklıma gelince tekrar yazarım. Birde küçük bir incelemede bulunursan çok sevinirim. Valla senden çok sevindim dotum ne yalan söyleyim:) ha evet soru aklıma geldi nereden ne kadara aldın? Telpa garantilimiydi?

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye

dostum cihazi trden mi aldın ?

71fatih

71fatih

Üye
Note serisi artık satandart hale getirecek gibi gözüküyor ekran boyutlarını.Al benisi çok fazla bi telefon:good:

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi

Hayırlı olsun çok mutlu oldum kavuşmana :) Yorumun için çok teşekkür ederim dostum. Yorumun benim için gerçekten çok fazla önemli idi. İlk elden kullandığına göre off ulan şu an titriyorum bir alsam uçurucam onu:D sana son birşey sorucam. Dostum internetten herhangibi bir şarkının mp3-128kbps sini mp3-320kbps sini birde flac-900küsür kbps sini denermisin? Flac 4dakkalık şarkı 30mb filan ama :D lütfen çok acil lazım. Teknik olarak flac desteklediği yazıyor. Birde kalitesi hissedilir değişiyormu bunuda öğrenirsem çok mutlu olurum. Lütfen dostum bu hayatibir karar ya alıcam yada alamıyacam :) sırf flac desteği bile yeterli benim için :) belki internetin kotalıdır bilemem ama :)
a birde internette veya başka şekilde klavyesiyla yazı yazarken zorluk filan çektinmiyoksa kolaymıydı? Birde birşeyler daha soracaktım unuttum aklıma gelince tekrar yazarım. Birde küçük bir incelemede bulunursan çok sevinirim. Valla senden çok sevindim dotum ne yalan söyleyim:) ha evet soru aklıma geldi nereden ne kadara aldın? Telpa garantilimiydi?
öncelikle hem teşekkür ediyorum hemde rica ediyorum :) arkadaşım sırf senin için denendim flack müzikleri 1411kb/sn bir şarkı buldum dakikası 3.19 hiçbir sorun yok için rahat olsun ben özellikle yüksek denedim ve kalite inanılmaz ;) internette veya başka biryerde kalvye çok rahat hem hızlı hemde tuşlar büyük olunca ben şahsen çok daha hızlı yazıyorum ayrıca tek elle kullanmak için sağa ve sola kaydırılabilen bir klavyeside var (hangi elle yazarsan) beylikdüzü 5M migros teknosa var orsan titanyum gri 1899 lira ya aldım cihaz 2 yıl samsung garantili kasko yaptırdım 20 liraya daha sonra gidip 1 yıllık teknogaranti yaptırıcam( teknosanın kullanıcı hatalarının üzerinden yaptığı garanti cihazı camdan atıyım yinede garantili oluyo:) )başka hertürlü sorunuzu sorabilirsiniz ilerde benm de sorum olabilir :)

- - - Eklendi - - -

dostum cihazi trden mi aldın ?
evet cihazı beylidüzü migrostaki teknosadan aldım ilk önce yine aynı yerdeki samsung bayisine ön sipariş verdim yukarda teknosada görünce aldım siparişi iptal ettirdim :) ayrıca iki yerdede cihaz 1899 liraydı bugün itibari ile birçok yerin stoklarına girdi bulabilirsiniz yani

- - - Eklendi - - -

grafik birimi 2 yıl önceki mali 400 mü mali 400mp bile değilmi bence bulaşmayın
cihaz mali 400 dür ve hiç sıkıntı yaşatmıyo blood and glory legend veya dead triggeri ayarlardan grafikleri hıgt yapınca kendi gözlerine bile inanamıcaksın.

mega2

mega2

Üye
Galaxy note2 nin fiyatı sizcede iyi mi? Bana gayet normal geldi. Note çıktığında 2400 kusur civarlarında çıkmıştı.

Üst Alt