Samsung galaxy note 2 ...

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Şahsen 4.5'ten yukarısı benim için uygun değil ama özelliklerini değerlendirerek yorum yaptım büyük ekran sevenler için birebir ama ben O yüzden Lumia diyorum.

darkpoet

Üye
Cihaz oyuncak gibi bir taşıma sorunu yok :D :D

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
arkadaşlar bir sorum olacak. bu samsung galaxy note 2nin bataryası çıkıyor mu yani değiştirilebiliyormu ?

MaxicepManyagı

Üye
note 2 cCc :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Ekranı bana uygun olsa alacağım ilk telefon Note 2 olurdu .

musty522

Üye
ya nasipse note 2 yi almama bir ay yada bir aydan az bir süre kaldı yılbaşında yada ocağında ilk haftası alacağım onun için note 2 kullanıcılarına söylüyorum telefonu aldımı flip cover kılıfı nerden alayım en orjinal sahte olmayan kılıfı nerden temin edebilirim internet olur mağza olur izmirde yaşıyorum mağza olursa ona göre mağza öneririseniz sevinirim birde uygun bir fiyat olursa iyi olur ama kesinlikle bire bir orjinal kılıf olacak yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Flip Cover al. Şimdiden hayırlı olsun güzel bir seçim

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Valla Ben İstanbul'dayım İzmir bilmem ama Büyük teknoloji marketlerinde vardır.

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
arkadaşlar samsung galaxy note 2 de nfc ve lte varmı. birde son sorumu sorayım. note 2 deki işlemci 4x1.6 =6.4 çıkıyor yani 6400 Ghz mi? acil cevap yazın lütfen :) iyi akşamlar :)

Kerim.

Kerim.

Üye
ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
toplam kaç oluyor ? ben 4 ile 1.6yı çarptım o sonuç çıktı :)

- - - Eklendi - - -

toplam cpu hızı ne kadar yani 4 çekirdeğinin toplamı ne kadar bilen bilen var mı ?

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

- - - Eklendi - - -

toplam cpu hızı ne kadar yani 4 çekirdeğinin toplamı ne kadar bilen bilen var mı ?

arkadaşım senin telefonun 1.6hızında çalışan 4çekirdeğe sahip,toplam diye birşey yok

Kerim.

Kerim.

Üye

- - - Eklendi - - -

ya oyle carpma-toplama ile hesaplanmiyor o.yani 4 celirdek 1.6 ghz,6,4ghz oluyo diye bi sey yok yani.

barış36197

barış36197

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kesin ve net gucu 1.6 ghz

dedereis123

dedereis123

Üye
max hız 1.600 mhz anlamına gelir ve bunu 4 işlemci aynı anda kullanabilir ancak toplam diye birşey olmaz biri kendini bir programa adar biri başka programa fln filan işte ama toplama diye bir sistem yok ( fiziksel açıdan işler daha farklıdır )

Üst Alt