Xposed / Modüller S5 PowerSavingMode v1.0 + Note3 UPSM-Emergency Mode v3.3 [S5/Note3 ultra güç tasarruf modu]

Sponsorlu Bağlantılar

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
S5leri kuruyoruz değil mi ekteki 2 dosyası kurdum. Power saving açılmıyor upsm managerden ultra Power savingi seçtim tamam mıdır:)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
S5leri kuruyoruz değil mi ekteki 2 dosyası kurdum. Power saving açılmıyor upsm managerden ultra Power savingi seçtim tamam mıdır:)
Evet s5 olanlari kurabilirsin.
Xposed modul isaretle restart yap.
Sonra üzerine tiklayinca tasarrufa giriyor ekran siyah beyaz olur.

>Lips Of AngeL<

>Lips Of AngeL<

Üye
Teşekkürler :)

• Beğen
Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bunun G2'de çalışanı yok mu? :kotu:

berk alican

Üye
s4 mini için daha detaylı hatta videolu anlatabilirmisin ya bide 10 dk ekran kullanımı birşey yapmazki

berk alican

Üye
Video ile neyi anlatmami istiyorsun?

10 dakikalık kullanimdan kastın ne?

ss atmışın ya 10 dk ekran kullanımı var 5 saatte açık kalma süresi var ekran kullanımı çok az diyorum . Hiç root atmadığım için yardım istedim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Senin tel s4 mini degilmi?
Note3 çalışması lazim
İkisi bir yüklenmiyor note 3 yüklenince s5 s5 yüklenince note 3 yüklenmiyor note 3 yükledim s5i kaldırıp şimdi giriyorum xposede yönlendiriyor yeniden falan da başlattım ama olmadı yine

• Beğen
Anil-D

Anil-D

Üye
Genemi yapmayin ya ne alip veremediginiz var adamla

• Beğen
Tepkiler: asigsasi, Sucrofe, Bahadir_fb ve 1 kişi daha
asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum emeğine sağlık :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
İkisi bir yüklenmiyor note 3 yüklenince s5 s5 yüklenince note 3 yüklenmiyor note 3 yükledim s5i kaldırıp şimdi giriyorum xposede yönlendiriyor yeniden falan da başlattım ama olmadı yine
Note 3 olanı yukleyip isaretle restart yapıp ikona dokununca yaninda gri bir ikon çıkıyor. Ona dokununca guc tasarrufuna giriyor :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Upsm manager ile uygulamaları seçtim yeniden başlattım fakat upsm ye upsm managerda seçtiğim uygulamalar gelmiyor??

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Upsm manager ile uygulamaları seçtim yeniden başlattım fakat upsm ye upsm managerda seçtiğim uygulamalar gelmiyor??
Gelmiyor derken zaten menüsü yok nereye gelmesi gerekiyor?
Tasarrufa gectiginde etkili oluyordur.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Gelmiyor derken zaten menüsü yok nereye gelmesi gerekiyor?
Tasarrufa gectiginde etkili oluyordur.
Tamam bende + olan yere tıklayorum orda uygulama seçme yeri gözüküyor oradan whats app ı falan eklemek istiyorum. Bunun içinde upsm managerdan uygulamaları gerekiyor tamam buraya kadar herşeyi biliyorum fakat upsm managerdan uygulamaları seçip save diyip telefonu yeniden başlatıp,tekrardan upsm de normalde + ya basınca upsm managerda seçtiğin uygulamalar gelmesi gerekiyor fakat gelmiyor işte sorun bu ???

Üst Alt