Galaxy S3 i9300 GALAXY S5 MİNİ ALPHA V7.0 ANDROİD 4.4.4 ROM (22.11.2014) YENİ

Sponsorlu Bağlantılar

Aziz04

Aziz04

Üye
tmm şimdi boeffla kernel yükle sonuçları yaz
eğer şebeke olmazsa modem yüklersin

tdd46

tdd46

Üye
tmm şimdi boeffla kernel yükle sonuçları yaz
eğer şebeke olmazsa modem yüklersin
karnel de modem de yükledim yine aynı root maneger kopyalaama yapparken durduruldu hatası deyip kapanıyor. Bu romda efs pro programı görüyor ordan yüklüyorum birşey değişmiyor

Aziz04

Aziz04

Üye
karnel de modem de yükledim yine aynı root maneger kopyalaama yapparken durduruldu hatası deyip kapanıyor. Bu romda efs pro programı görüyor ordan yüklüyorum birşey değişmiyor
root explorer ile neden yapmıyorsun?

tdd46

tdd46

Üye
eroot yazılımındakı root expolere ile yapıyorum yanlış yazdım

Aziz04

Aziz04

Üye
tmm aynen onunla yap ama eski efs dosyasını root explorer ile sil daha sonra önceden yedek aldığın efs dosyasını aynı dizine kopyala
permission'larını resimdeki gibi yap cihazı yeniden başlat

• Beğen
Tepkiler: tdd46
tdd46

tdd46

Üye
tmm aynen onunla yap ama eski efs dosyasını root explorer ile sil daha sonra önceden yedek aldığın efs dosyasını aynı dizine kopyala
permission'larını resimdeki gibi yap cihazı yeniden başlat
üstad büyüksün ellerinden öperiz ;)

tdd46

tdd46

Üye
evet imei öyle başlıyordu efs pro programı da her romda çalışmıyor onu fark ettim efs yi senin dedi,ğin şekilde ayarlayıp atınca imei de düzeldi hatta geldi . o ayarlar yapılmadan atınca imei geliyor ama hat gelmiyordu

Aziz04

Aziz04

Üye
tmm hat gelmemesi kolay iş modem ile hallederiz sen en son sonucu yaz
ve ayarlar cihaz hakkında ss at ona göre modem vereceğim

tdd46

tdd46

Üye
tmm hat gelmemesi kolay iş modem ile hallederiz sen en son sonucu yaz
ve ayarlar cihaz hakkında ss at ona göre modem vereceğim
elin kolun dert görmesin telefonun sorunu hal oldu çalışıyor şuan çok teşekkür ederim.
üni yi senin orda okudum orda olsam gelirdim yanına o derece sevindim hal olmasına :)

• Beğen
Tepkiler: Aziz04
Aziz04

Aziz04

Üye
elin kolun dert görmesin telefonun sorunu hal oldu çalışıyor şuan çok teşekkür ederim
Rica ederim kardeşim iyi günlerde kullanman dileğiyle. :çay:
elin kolun dert görmesin telefonun sorunu hal oldu çalışıyor şuan çok teşekkür ederim.
üni yi senin orda okudum orda olsam gelirdim yanına o derece sevindim hal olmasına :)
Yolun düşerse gel kardeşim kapım her zaman açıktır. dükkanım ofiste sanat sokağında
Kışın gelsen künefe, yazın gelsen karpuz ısmarlarım. Birde sac tavası var ki :ehe

• Beğen
tdd46

tdd46

Üye
Rica ederim kardeşim iyi günlerde kullanman dileğiyle. :çay:
Yolun düşerse gel kardeşim kapım her zaman açıktır. dükkanım ofiste sanat sokağında
Kışın gelsen künefe, yazın gelsen karpuz ısmarlarım. Birde sac tavası var ki :ehe
ben ağrıda sandım seni 04 görünce :)

tdd46

tdd46

Üye
ben cumhuriyet caddesini belediye iş hanını mekke pazarını yıkılmış saat kulesini bilirim :)

• Beğen
Tepkiler: Aziz04
Aziz04

Aziz04

Üye
  • Beğen
tdd46

tdd46

Üye
Arama geldi mi geç uyanıyor ekran

medethan

Üye
baya iyi gibi

Fatix

Üye
3-4 Gündür kullanıyorum gayet iyi çalışıyor. İlk günlerde açılışta takılmalar oldu ama sonra düzeldi. Her geçen gün daha da kararlı bir hale geldi ve antutu testlerinde puanıda yükseliyor. Bu gün itibari ile antutu sonucu 24490.

bilobilo48

Üye
.

Son düzenleme:

Üst Alt