Xposed / Modüller Xposed Installer v2.7 experimental1 Mod v3 + Xposed Modül Index

Sponsorlu Bağlantılar

onurkoseoglu

onurkoseoglu

Üye
Kararlı sürümü mü kullanmalıyım yoksa bu sürümü mü ?

AHMED...

AHMED...

Üye
ubuntu olanı yaptım gönderiyorum cm.10.2 içindi test ettim çalışıyor

miuiv5 te cm11 içindi onu da dene bakalım belki benim sürüm 4.0.4 olduğu için uygulamıyordur ben sdk sını düşürdüm yüklemek için yükledi ama xthemeden seçtim failed dedi
Ubuntu bende çalışmadı hocam bide callrecorder modül var xposed de oda kayıt yapmıyor

Bildiğiniz temalar var mı

Morpheuz

Morpheuz

Üye
NEB'in verdiği GM Etab 4 var rootlu. Yüklesem zarar verir mi ve nasıl kaldırırım?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
emreli01

emreli01

Üye
Lg g2 deki gibi ekran kapalıyken dokunarak açma modu var mi ??

ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
Teşekkürler arkadaşım birşey soracaktım Güç menüsüne ekran videosu seçeneği dediğin hangi modül

ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
kolay gelsin arkadaşlar öncelikle konu için teşekkürler. ben bi kaçını yükledim telefonu kapatıp açtım bir tane kız sesi klasör açık klasör kapalı deyip duruyor bunu nasıl devre dışı bırakabilirim

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
kolay gelsin arkadaşlar öncelikle konu için teşekkürler. ben bi kaçını yükledim telefonu kapatıp açtım bir tane kız sesi klasör açık klasör kapalı deyip duruyor bunu nasıl devre dışı bırakabilirim

Konuyla alakalı bir durum olduğunu sanmıyorum. Cihazındaki sesli uygulamalari kontrol et.

ahmetrencber

ahmetrencber

Üye
çözdüm erişilebilirlikde talbackin üstüne sync gelmiş ve yanında tik vardı kaldırdım düzeldi

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

havlayan_kirpi

Üye
Arkadaşlar merhaba. Elite telefonu kullanıyorum, JB yüklü şu an. Xposedi yüklüyorum güncelliyorum gravityi işaretliyorum. Yeniden başlatıp açtığımda Gravitybox açılmıyor sistem framework yanıt vermiyor diyor. Bazıları önerilerde telefonun kendi hafızasına atın diyor, bu telefonun harici hafızası yok zaten. Bi çözüm yolu var mı acaba? Cihaz rootludur.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba. Elite telefonu kullanıyorum, JB yüklü şu an. Xposedi yüklüyorum güncelliyorum gravityi işaretliyorum. Yeniden başlatıp açtığımda Gravitybox açılmıyor sistem framework yanıt vermiyor diyor. Bazıları önerilerde telefonun kendi hafızasına atın diyor, bu telefonun harici hafızası yok zaten. Bi çözüm yolu var mı acaba? Cihaz rootludur.

Wanam xposed kullanabilirsin işlevleri aynı sayılır.

aşikar53

aşikar53

Üye
S. A öncelikle teşekkürler gravitybox menü tuşu video olayı nasil oluyor yaptığım değişiklerin bazen yarışı bazen de hiç olmuyor neden kaynaklanır ? Tema olayını nasil yükleyip aktif hale getiriyoruz nereden yüklüyoruz sagolun

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Galaxy S6 5.1.1 de çalışıyor mu bu icat

sarıklı58

Üye
Arkadaslar huawei acsend g7 kullaniyorum ve huawei telefonlariyla ilgili sorun varmis herhalde xposed ın. Xposed etkinlestirdigimde tema iconlari degisiyor ve xposed i devredisi birakana kadar degismiyor. Ben nasil bir xposed kullancam yardim edin ????

hackerandoid

Üye
s3 minide çalışır mıı ?

mzksrc91

Üye
Ustadlarim bende htc desire 820 lolipop var ama bir türlü xposedi kuramadim twrp ile flaslayinca eror execuatly .... Bin hatası veriyor hangisi sürümü indirdiysem hepsinde aynı sorunu veriyor yardımcı olur musunuz