Galaxy S3 i9300 GALAXY S5 MİNİ ALPHA V7.0 ANDROİD 4.4.4 ROM (22.11.2014) YENİ

Sponsorlu Bağlantılar

Dreeam

Dreeam

Üye
Hocam merhaba bir yerde yanlışlık yaptım fakat bi türlü bulamıyorum %48de kalıyor yükleme

frkanyldz

frkanyldz

Üye

ÖZELLİKLER:
# Kids modu
# S5 S-Tarayıcı
# S5 Hesap makinesi
# S5 Dosya yöneticisi
# S5 Müzik çalar
# S5 Video oynatıcı
# S5 Not uygulaması
# S5 SMS / MMS uygulaması
# S5 Hava Widgeti

# S5 UI arayüzü
# S5 Çerçeve
# S5 açılış animasyonu
# S5 Sesleri
# S5 kilit ekranı
# S5 Ayarlar
# S5 S-Planner
# S5 TouchWiz başlatıcısı

# S5 Klavye
# S5 S Voice
# S5 My Dergisi
# S5 Görev yöneticisi
#S5 Hızlı bağlantı ve S Bulucu (Eklenti)
# S5 Ultra Güç Tasarruf Modu
# S5 Araç kutusu
# 4 yollu yeniden başlatma menüsü
ve daha fazlası ...

ROMDAN GÖRÜNTÜLER:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

ROM NASIL YÜKLENİR:
ŞİMDİ RECOVERY MODDA İNSTALL ZİP'E TIKLAYIN TELEFONUN İÇİNE ATTIĞINIZ S5 MİNİ ALPHA ZİP1 ROM DOSYASINI BULUN VE TIKLAYIN ROM YÜKLENDİKTEN SONRAYENİDEN BAŞLATIN SONRA TEKRAR RECOVERY MODDA ZİP 2 DOSYASINI YÜKLEYİN YENİDEN BAŞLATIN VE SON OLARAK ZİP 3Ü BULUN ONUDA YÜKLEYİN ROMU YÜKLERKEN BENİM TAVSİYEM GOOGLE UYGULAMALARINA VE SAMSUNG SERVİCE'YE TİK KOYUN DİĞERLERİNE İSTEĞE BAĞLI TİK KOYABİLİRSİNİZ VE ROMU YÜKLEYİN.

KAMERA HATASI ALIRSANIZ BU DOSYALARI RECOVERY MODDA YÜKLEYİN :
İlk önce bunu flashlayın ve telefonu yeniden başlatın. Daha sonra tekrar recovery moda girip;
[/url][/url][/url]BOEFLLA KERNEL[/URL] Bu dosyayı flashlayın.

TELEFONA PHİLZ TOUCH RECOVERY NASIL YÜKLENİR:
İLK ÖNCE ROMU TELEFONUNUZA YÜKLEYİN.
ROMU DAHA KOLAY YÜKLEMEK İÇİN PHİLZ TOUCH RECOVERY LAZIM.
PHİLZ TOUCH'U 2 FARKLI YÖNTEMLE YÜKLEYEBİLİRSİNİZ.

1. YÖNTEM(BİLGİSAYAR GEREKMEZ): ÖNCE BU DOSYAYI TELEFONA YÜKLEYİN:
SONRA TELEFONU RECOVERY MODA ALIN.(TELEFON KAPALIKYEN SES AÇMA+MENÜ+POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASIN)

2. YÖNTEM(BİLGİSAYAR GEREKİR):BİLGİSAYARINIZA ODİN PROGRAMINI İNDİRİN:

DAHA SONRA TELEFONUNUZU KAPATIN VE AYNI ANDA SES KISMA+MENÜ+POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASIN VE ÖNÜNÜZE EKRAN GELİNCE BİR KEZ SES AÇMA TUŞUNA BASIN.
TELEFONU DOWLOAD MODUNA ALDINIZ ŞİMDİ TELEFONU BİLGİSAYARA USB KABLO İLE BAĞLAYIN BU DOSYAYI BİLGİSAYARINIZA İNDİRİN:

ŞİMDİ ODİN PROGRAMINI AÇIN VE PDA BUTONUNA TIKLAYIP İNDİRDİĞİNİZ DOSYAYI SEÇİN VE START BUTONUNA BASIN.

TELEFON YEDEĞİ NASIL ALINIR:
ŞİMDİ TELEFONUNUZ YENİDEN BAŞLAYACAK.YENİDEN BAŞLADIKTAN SONRA TEKRAR TELEFONU KAPATIN.BU SEFER SES AÇMA+MENÜ+POWER TUŞLARINA AYNI ANDA BASIN.TELEFONU RECOVERY MODUNA ALDINIZ. ŞİMDİ DOSYALARIN YEDEĞİNİ ALMAK İÇİN BACKUP AND RESTORE KISMINA BASIN VE BACKUP(YANİ DOSYA YEDEĞİ ALIN) YAPIN(BİRAZ ZAMAN ALABİLİR).EĞER ÇOK ÖNEMLİ DOSYA VE RESİMLERİNİZ VARSA BİLGİSAYARA YEDEKLEYİN.(EĞER YEDEKLEME ALAMAZSANIZ ÖNEMLİ OLAN DOSYALARI BİLGİSAYARA ATIP YEDEKLEYEBİLİRSİNİZ.

ESKİ ROM DOSYALARI NASIL SİLİNİR:
ŞİMDİ RECOVERY MODDA WİPE DATA/FACTORY RESETE TIKLAYIN VE CLEAN TO İNSTALL A NEW ROM'A TIKLAYIN.

ALDIĞINIZ BACKUP YEDEĞİ NASIL YÜKLENİR:
ROM YÜKLENDİKTEN SONRA BACKUP'TAN YEDEK ALDIYSANIZ ŞİMDİ RECOVERY MODDA BACKUP AND RESTORE'DE RESTOREYE BASIN UYGULAMALARINIZ YENİDEN YÜKLENECEKTİR.(BİRAZ ZAMAN ALABİLİR)

KERNEL VE MODEM NASIL YÜKLENİR:
KERNELİ YÜKLEMEK İÇİN İLK ÖNCE KERNELİ TELOFONUN İÇİNE ATIN.TELEFONU RECOVERY MODA ALIN VE İNSTALL ZİP'E TIKLAYIN KERNEL DOSYASINI BULUN VE ÜZERİNE TIKLAYIP YÜKLEYİN.RAM KULLANIMINI AZALTAMAK İÇİN YUKARIDA VERDİĞİM APK DOSYASI LİNKİNİ KULLANIN.
EĞER HAT SORUNU YAŞARSANIZ MODEM DOSYASINI KERNEL DOSYASINI YÜKLEDİĞİNİZ GİBİ YÜKLEYİN.

KLON İMEİ SORUNU OLANLAR İÇİN KERNEL VE MODEM:
ÖNCE KERNEL DOSYASINI CWM'DEN TELEFONUNUZA FLASHLAYIN
KERNEL:
EĞER SORUN DÜZELMEZSE MODEM DOSYASINI CWM'DEN TELEFONA FLASHLAYIN
MODEM:
SORULARINIZI YORUM BÖLÜMÜNDE SORABİLİRSİNİZ ELİMDEN GELDİĞİ KADAR CEVAPLANDIRMAYA ÇALIŞIRIM.

RAM KULLANIMINI NASIL DÜŞÜRÜLÜR:
RAM KULLANIMINI 100 MB CİVARINDA DÜŞÜRMEK İÇİN KERNELİ YÜKLEDİKTEN SONRA BU UYGULAMANIYI YÜKLEYİN:

DİĞER KONULARIMIZ:

S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v8.1 (26.10.2014) YENİ

AZİZ(04) V9.1 S5 LİTE ROM STABİL ANDROİD 4.4.4 (25.10.2014) ☆YENİ☆

ÖNEMLİ NOTLAR:
NOT1:
KONUYU İZİNSİZ ALMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
NOT2:
KERNEL DOSYASINI YÜKLEYİNCE TELEFON ROOTLANIR AYRIYETTEN ROOT ATMANIZA GEREK YOK.

TELEFONUNUZDA OLUŞABİLECEK SORUNLARDAN BEN VE MAXİCEP SORUMLU DEĞİLDİR.
:maxicep:
EMEĞE SAYGI...
BU KADAR EMEĞE BEĞENMEDEN GEÇMEYELİM
;)
kardeş v6,1 çok güzel druyor ama bide sürümü 4.4.4 degilde 4.4.2 olsa tam olacak bee çünkü simple gibi programlar çalışmıoda 4.4.4 sürümünde

• Beğen
Tepkiler: burak1553
hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
Kardeşim romu paylaşır mısın yükleyecem ama elimde sadece 6.1 eki var romun kendi yok

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
Yükledim ama mesaj göndermiyor hata veriyor sim kartı resetliyr

Fatix

Üye
Hocam merhaba bir yerde yanlışlık yaptım fakat bi türlü bulamıyorum %48de kalıyor yükleme
Hocam 100 de 48 de kalınca telefonun pilini çıkarıp biraz bekleyin ve yeniden başlatın, recovery mod açılacak. Restart phone u seçin ve yeniden başlasın.
Rom gyet düzgün ve hatasız, 3 gündür kullanıyorum her hangi bir hata ile karşılaşmadım. Yalnız fm radyo mevcut değil :(

seronet

seronet

Üye
.....

Son düzenleme:

metince54

Üye
merhaba rom guzel fakat kamera calısmıyr stock kernel modem versen resım cekıp ole kernel yukselesek calıscak ama ben dosya bulamadım yardımcı olur musunuz

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
merhaba rom guzel fakat kamera calısmıyr stock kernel modem versen resım cekıp ole kernel yukselesek calıscak ama ben dosya bulamadım yardımcı olur musunuz
Bende stock kernel yok ama blekota bundan daha stabildi sanırım

seronet

seronet

Üye
....

Son düzenleme:

metince54

Üye
bı kamera sorunu bende mı var sımdı yanı

ugurleyla

Üye
sadece kids modunun apksını istesem verebilir misiniz?

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
arkadaşlar mesaj göderilmiyor sim kartı resetleniyor bunun bir çözümü var mı acaba

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
hm demek öyle kardeş bende 7.0 yükledim bana akıcı geldi ama mesaj atılmıyor sence bu roma güncelleme gelirmi

alemdarsezer

alemdarsezer

Üye
arkadaşlar bu rom mu yoksa blekota mi önerirsiniz ?

Üst Alt