Karşılaştırma S5 mi Z2 mi alayım??

Sponsorlu Bağlantılar

bugrafatih00

bugrafatih00

Üye
    Konu Sahibi
S5 mi Z2 mi alayım??
Selamun aleyküm arkadaşlar bu konu hakkında başka forumlar okudum ama beni ikna etmedi . 10 güne kadar telefon alacağım hangisini önerirsiniz? Daha once s3 kullandim memnundum acikcasi sony hic kullanmadim . Telefonu genellikle oyun oynamak(RealRacing3,Asp8,Gta VC,Fifa15 ) muzik dinlemek, kamerasi iyi olmali , bunun haricinde film izlerim birde internette (facebook,twitter) gezerim sarji iyi gitmeli birde bu dediklerim iyi olmali fiyatta pek bi fark yok zaten siz hangisini onerirsiniz

98farom98

98farom98

Üye
Kesinlikle Z2 tavsiyemdir :oke:

MaxipmaN

Üye
s5in tasarım felaket z2 al derim, ancak z2yi aldığında kasa açıklığı var mı yok mu kontrol et, ne alırsan al kontrol et mutlaka

• Beğen
Tepkiler: 98farom98
98farom98

98farom98

Üye
Hocam peki asiri isinma sorunu gercekten varmi varsa asiri isinmadan bi sorun cikarmi
Kardeşim 4.4.4 güncellemesinden sonra aşırı ısınma diye birşey kalmadı ama maxipmana kardeşimin de dediği gibi kesinlikle son sürüm al ve kontrol et ama son sürümlerde sorunlar kalmadı ama bazen şans a çıkıyor sorun :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
bugrafatih00

bugrafatih00

Üye
    Konu Sahibi
A
s5in tasarım felaket z2 al derim, ancak z2yi aldığında kasa açıklığı var mı yok mu kontrol et, ne alırsan al kontrol et mutlaka
Açıklik derken ekranla yan cerceve arasi acikliga mi dikkat edeyim
Peki z2 nin kastigi oyun varmidir

bugrafatih00

bugrafatih00

Üye
    Konu Sahibi
Son surum oldugunu nerden anlarim
Z2 yi alacagim gibi gozukuyor peki z2 nin yanina note 3 koyarsak degisirmi sonuc z2 daha mi iyi

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yandaki girişlerde versiyon yazıyor. Ben olsam kesinlikle ve kesinlikle Z2 alırım. Özellikle sevdiğimden dolayı değil , karşısında S5 varsa zaten düşünmeden Z2 alırım.

bugrafatih00

bugrafatih00

Üye
    Konu Sahibi
Yandaki girişlerde versiyon yazıyor. Ben olsam kesinlikle ve kesinlikle Z2 alırım. Özellikle sevdiğimden dolayı değil , karşısında S5 varsa zaten düşünmeden Z2 alırım.
peki ne yazacak bide yan giris derken?

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
0MG90'a resmini atmıştım. Şimdi bulamıyorum , silinmiş. Sağ tarafta power tuşunun kenarında bir giriş kapakcığı var. Onun içinde yazıyor.

bugrafatih00

bugrafatih00

Üye
    Konu Sahibi
0MG90'a resmini atmıştım. Şimdi bulamıyorum , silinmiş. Sağ tarafta power tuşunun kenarında bir giriş kapakcığı var. Onun içinde yazıyor.
Anladim.peki z2 de bir sure sonra ekran filtre kaymasi felan oluyo gibi seyler soyluyorlar dogrumudur?
Anladim.peki z2 de bir sure sonra ekran filtre kaymasi felan oluyo gibi seyler soyluyorlar dogrumudur?
Pardon kamera lensi

ishakonline

ishakonline

Üye
Düşünmeden s5 al derim
fakat:
düşünerek al dersem
tabikide z2 :D :thumbup:

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kesinlikle S5 derim.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
S5 tavsiye etmem klasik touchwiz

ishakonline

ishakonline

Üye
neden s5

Hayir telefonun ilk cikan versiyonlarinda kasa acikligi lens kaymasi felan varmis son surumde olmuyormus son surumun digerlerinden ayirt edilmesi icin guc tusunun yanindaki kapakta biseyler yaziyormus onu diyorum
Teknosa,bimeks,vatan bilgisayar,gold bu tür yerlerden alırsanız mutlak değişmeleri lazım değişmeseler bile garanti değiştirir...

bugrafatih00

bugrafatih00

Üye
    Konu Sahibi
Peki s5 i secmemenizin nedeni touchwiz mi ? İslemci olarak fark varmi