Telefon Tavsiyesi Note 3 mü Xperia Z2 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
Hatta ben olsam Z4 alırdım.

• Beğen
Tepkiler: burakor7 ve FK5896

KayraBey

KayraBey

Üye
Tabiki Note3

• Beğen
Tepkiler: FK5896
wwwhmz

wwwhmz

Üye
Bence Z2 al, hem 4K video çekince ısınma sorununa takılma zaten 4K video çeksen bile yine 1080p izliyceksin tabi 4K ekrana sahip bir cihazın yoksa :)

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Z2 almaya karar verdim :) Note 3 öğrenciye göre değil düşündümde Z2 ye göre daha büyük :)
G-TR daha iyi.
Hayırlı olsun ben öğrenciyim rahat zorluk olmuyor. :) Z2 de pişman etmeyecektir :oke:

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
enes-1907

enes-1907

Üye
kardeşim z2 kullanıcısı olarak sana şunları söyleyebilirm.
4 k video çekiminde ısınmayan telefon yok öncelikle zaten telefonların 4 k çekimi için altyapısı çok da iyi deil.+k video çeken telefonları az araştırırsan içine koydukları bu özellik bir başlangıç yani deneme gibi birşey dşün daha da günümüzde gelişecektir.En son yazılımdan sonra z2 de 6 dakika 4k video çekebildim sonra seninde söyledigin gibi kapandı ama dediğim gibi diğer telefonlarda da ısınıyor ama uyarı verip kapanıyormu onu bilmem sony zarar vermesin diye telefona uyarı koymus otomatik kapanıyor.Dokunmatiğe gelirsek son yazlımdan sonra telefonla konusurkn oraya buraya girme saçmalığı çözüldü mesela su anda bnm telefonda yapmıyor.Başka soracağın soru olursa bana mesaj atarsın. Ha birde z2 deki pil ve kamera performansını başka hiçbir telefonda bulamazsın....

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
4 k video çekiminde ısınmayan telefon yok öncelikle zaten telefonların 4 k çekimi için altyapısı çok da iyi deil.+k video çeken telefonları az araştırırsan içine koydukları bu özellik bir başlangıç yani deneme gibi birşey dşün daha da günümüzde gelişecektir.En son yazılımdan sonra z2 de 6 dakika 4k video çekebildim sonra seninde söyledigin gibi kapandı ama dediğim gibi diğer telefonlarda da ısınıyor ama uyarı verip kapanıyormu onu bilmem sony zarar vermesin diye telefona uyarı koymus otomatik kapanıyor.Dokunmatiğe gelirsek son yazlımdan sonra telefonla konusurkn oraya buraya girme saçmalığı çözüldü mesela su anda bnm telefonda yapmıyor.Başka soracağın soru olursa bana mesaj atarsın. Ha birde z2 deki pil ve kamera performansını başka hiçbir telefonda bulamazsın....
Pil konusunda z2 yi bilmem fakat note 3 rahat hergün 6 saat ekran alıyor.

• Beğen
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Pil ve kamera dan bu kadar memnun kalacağımı ben de beklemezdim gerçekten çok iyi.

• Beğen
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
haklısın kardeşim yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkürler. araştırma yapmıştım uzun süre 4k video çeken telefon yok eninde sonunda kesiliyor video yarıda kalıyor. Z2 nin kötü bir yanı yok artık benim için ama kafama takılan tek bir yer var. o da şarj soketinin kapağı sağlam mı çünkü en çok o kapağı açıp kapatmak gerekiyor şarj ettikçe.. sağlam olması gerekiyor haliyle. bu konuda sıkıntı yaşayabilir miyim sence?

Akhtoher

Akhtoher

Üye
haklısın kardeşim yardımcı olmaya çalıştığın için teşekkürler. araştırma yapmıştım uzun süre 4k video çeken telefon yok eninde sonunda kesiliyor video yarıda kalıyor. Z2 nin kötü bir yanı yok artık benim için ama kafama takılan tek bir yer var. o da şarj soketinin kapağı sağlam mı çünkü en çok o kapağı açıp kapatmak gerekiyor şarj ettikçe.. sağlam olması gerekiyor haliyle. bu konuda sıkıntı yaşayabilir miyim sence?
Bende kapak konusuna takılmıştım dock aldım kafam rahat sizde öyle yaparsınız kapak bir ömür dayanır :)

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve Invoke
Invoke

Invoke

Üye
Kolay kolay kopmaz zaten onu düşünüp de yapıyorlar ama yine de dock iyi olabilir.

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Dock kullanmazsan o kapak kopar.

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve Aybin.Kilic
Invoke

Invoke

Üye
Dock kullanmayan bir sürü arkadaşım var. Z ve Z1'i olan.

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
kalite farkı olabilir ama benim eski samsung s5233w'nin şarj girişi kapaklıydı hiçbir şey olmadı ona sağlamdı hala

• Beğen
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Z2 almaya karar verdim :) Note 3 öğrenciye göre değil düşündümde Z2 ye göre daha büyük :)
G-TR daha iyi.
Kardeşim hayırlı olsun. Z2 de küçük cihaz değil yalnız çerçeve falan baya büyük gösteriyor.

• Beğen
Akhtoher

Akhtoher

Üye
Kardeşim hayırlı olsun. Z2 de küçük cihaz değil yalnız çerçeve falan baya büyük gösteriyor.
Telefonun içerisinde 3 tane işlemci olunca normaldir o kalın çerçeveler :) ayrıca oyun oynarken büyük kolaylık baş parmakları sonuna kadar içeri doğru bükmüyoruz artık :)

• Beğen
enes-1907

enes-1907

Üye
z2 de arkadaşın dediğin gibi dock var alırsın kafan rahat eder ki ben dock alana kadar kapagı açıp kapayarak kullandım bir sıkıntı görmedim çünkü kapak silikon diğer telefonlardaki gibi kapağın tırnağı yok geçmeli ama dediğim gibi silikon o yüzden zarar gelmez hatta bende xperia neoyu babama vermiştim ondada kapak yıpranır diye düşündüm ama 2011 den beri kapak ne aşındı be kırıldı adamlar işi bilio sen rahat ol. Ayrıca diyelim ki kırıldı sence servis o kapağa kaç para alabilirki ama bnce dock al hem kafan rahat etsin hem de çok rahat oluyor ya şekil oluyor :)
Telefonun içerisinde 3 tane işlemci olunca normaldir o kalın çerçeveler :) ayrıca oyun oynarken büyük kolaylık baş parmakları sonuna kadar içeri doğru bükmüyoruz artık :)
aynen ya adam işi bilio bencede kardeşim öle diğer telefonlarda mesela nova 3 v.b oyunları oynarken parmağı içe kasıyorduk bu telefonda öle bişi yok acaba çerçeveyi adamlar bilierek mi böle yapmışlar diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: FK5896 ve Akhtoher
FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
hepinize :tşk: arkadaşlar :)