Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146
uzman47

uzman47

Üye
S5 deki gibi ekranda tek kare içinde 3 yada 4 uygulamanin resmini atmak icin ne yapmam lazım. Umarim ablatabilmisimdir sormak istedigimi
Rwsim ekleyemedim buraya
Istedigimiz uygulamalari grublandirip ektanda yerlestirmeyi soruyorum.arac kutusu ozelligini degil.yardimci okursani sevinirim.
Klasor olusturmayi mi demek istiyorsun?

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu Maxicepte 200.000 okunmayı geçen ve en çok yorum yapılan rom konusu yaptığınız için teşekkürler :thumbup:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: helppo, nediyelimyani ve uzman47

necii

Üye
S3 telefon7ma blekota s5 v11 yükledikten sonra kemara kalitesi düştü telefonun.hem görüntülü konusmalarda hemde foyograf ve video cekimlerinde kalite düştü. Bunun bir çözüm yolu varmi? Yardimci olursaniz sevinirim

bilobilo48

Üye
s3 için en güzel romlardan birtanesi fakat internet tarayıcıdan girince facebooktaki videoları oynatmıyor aynı sorunu yaşayan birisi var mı acaba ?
Blekota note 4 romu oynatıyor s5 romları oynatmıyor v9,v11 dahil bilgisi olan lütfen paylaşabilirmi ?

marnovo

Üye
arkadaşlar merhaba blekota s5 lite v12 roma s6 daki gibi lollipop bildirim ekleye bilirmiyiz ana ekrana bildirimler gelsin istiyorum ama ayarı nereden yapabiliriz?Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

fermanbenim

Üye
S.A. Hayırlı cumalar Kardeş rom güzelde benim tel.den türkçe Q klavye dil desteği gitti kendi kendine yok oldu anlamadım bir yardımcı olabilirmisiniz.

detay06

Üye
Şimdiye kadar birçok rom denedim bence en iyisi bu arkadaşlar. Herkese tavsiye ederim.

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
s3 de kullanıyorum sorunsuz eline sağlık kardeşim :):yuru

• Beğen
Tepkiler: burak1553
seyfipasa

seyfipasa

Üye
Hocam rom çok güzel teşekkürler yalnız ben beceremedim herhalde ne yapsam belirli bir süreden sonra kasıyor ve başlarda stock 4.3 ten daha iyi şarjı gidiyordu daha sonra abartılı şekilde harcamaya başladı. Konunun başında tekrar nasıl dönülür iyiki anlatmışsınız geri döndüm. Rom çok güzel acaba bu kasma sorununu nasıl giderebiliriz ?

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
Port romların tipik özelliğidir.
Bir süre sonra şişmeye başlar ve mutlu günler biter :)

• Beğen
Tepkiler: mustafaaa35
mustafaaa35

mustafaaa35

Üye
Port romların tipik özelliğidir.
Bir süre sonra şişmeye başlar ve mutlu günler biter :)
ben v3 den beri hyper kullanırım ki pek fazla bir sorun yasamadim....bu durum herhalde yüklenen uygulamalarada bağlı biraz diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani
nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
Tabikide.
Hiç uygulama yüklenmemiş rom ile dolu uygulama olan romlar veya çok kullanıma maruz kalan romlar daha kısa sürede şişiyor.
Misal A kişisi bir süre sonra aramalarda sorun yaşıyor, B kişisinde ise bi sorun yok.
İnceleyince A kişisinin görüntülü aramayı çok kullandığını görüyoruz. Buda romu çabuk şişiriyor.

NOT:Bu basit bir örnek, böyle oluyor diye değil, örnekleme için söylüyorum.

• Beğen
mustafaaa35

mustafaaa35

Üye
bir kullanıcı hyper için paylaşmış

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
Hyper ı kullandım. Çok güzdl bir rom. V6 çıktı bi hafta önce. Ben teli ablama vereceğim için stocl romu kurdum mecburen :)

• Beğen

xxisa

Üye
arkadaşlar clash of clans gibi bazı oyunları yüklemiyor cihazınızla uyumsuz diyor yardım
önerisi olan varmı ?

Son düzenleme:

cenk88

Üye
Rehberden atma sorunu için, çözüm ve önerisi olan var mı?

devrimist

Üye
Hocam bu kernel dosyasına ulaşamıyoruz... Linki tazeleme şansımız var mıdır?

devrimist

Üye
Kimse ilgilenmiyormu acaba halen daha kernel linki kırık ???

Üst Alt