Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146

uzman47

uzman47

Üye
arkadaslar menu tusu v9 daki gibi isteyenler icin zip hazirladim cwmden yukleyerek v9 daki haline kavusabilirsiniz.
Bide bunu indirip bir denermisin kardes.

volkan crazy

volkan crazy

Üye
Batim yok o link kirik ben denemistim saolsun yine

aliykse

aliykse

Üye
bu romda görüntülü görüşme var mıdır?

dabbe98

Üye
yüklemek istiyorum şu an 4.3kurulu ve klon imeili gerekli kernel ve flash işlemlerini yaparsam sorun olmaz umarım ve ayrıca bu rom telefonu hızlandırıyormu olumsuz yorumlar gördüm bi sıkıntı olabilir mi?

kuki0707

kuki0707

Üye
ahize sesi zayıf artırmak için yapabilecek birsey yada ek bölüm var mıdır?

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
v13 geliyor arkadaşlar final rommuş

necii

Üye
s3 QS KK kullaniyorum.agni kernel yüklü. ancak bi sure so ra telefon sisiyor yavaşlıyor. 3g görüntülü kon7smasi olan daha stabil hizli rim tavsiyeniz varmı acaba
performansdan memnunum. boştayken 450-500 mb arası ram. fakat ben bunun için greenify ve startup manager isimli programları kurdum. greenify uyutuyor. satatup manager ise lazım olmayan programları açılışta otomatik başlatmıyor. bu da ram için gayet faydalı oluyor. pile gelince bekleme süresi çok güzel hiç dokunmsamam iki günü rahat aşıyor fakat nete falan girince bir gün falan gidiyor. tavsiye ederim herkese.
hocam bu anlattiginiz hangi rom acaba?3g görüntülü konusma varmı bunda?

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
s3 QS KK kullaniyorum.agni kernel yüklü. ancak bi sure so ra telefon sisiyor yavaşlıyor. 3g görüntülü kon7smasi olan daha stabil hizli rim tavsiyeniz varmı acaba

burdaki önerilere aldırırıp agni kernel yüklemeyin. boeffla yükleyin. günde 1 kez reset atın şişme falan olmaz.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye

DRN@ 4.4.4 dene derim harika bir rom

necii

Üye
DRN@ 4.4.4 dene derim harika bir rom
nerden bulabilirim? DRN@ Mu adi?WS Rom da rehbere girmeye calisirken kendi kendine kapanma sikintisida basladi.eskiden daha iyiydi ancak birisini ararken yada sms yazarken sayfa kendiliginden kapaniyor

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
Evet goole Drn@ 4.4.4 yaz stock olani indir kur

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
kardeş bende baktım bazen olmuyo google xda bi sorun var onu bulunca atarım o zamana kadar bu romu dene ;=)

necii

Üye
kardeş bende baktım bazen olmuyo google xda bi sorun var onu bulunca atarım o zamana kadar bu romu dene ;=)
DR.N@ BULDUM HOCAM yuklemeyide yaptim.ancak görüntülü konusma olmuyir sebeke üzerinde.bu durum nasil düzelir

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
DR.N@ BULDUM HOCAM yuklemeyide yaptim.ancak görüntülü konusma olmuyir sebeke üzerinde.bu durum nasil düzelir
kardeş valla ben hiç denemedim görüntülü görüşmeyi ama genelde 4.4.4 port romlarda çalışmıyor diye biliyorum bide şey yapsana mobil ağlara gir ordan şebekeyi wdcma ayarla bide öyle dene bakalım
hangi operatörsen 3g ayarlarını al tekrardan

necii

Üye

blekota s5 lite v11 ram performansı.bu değeri görmek çok iyi gerçekten.1.23 gb olan.
Ram durumuna nasıl bakılıyor. Blekota s5 v11 s3 bulamadım gitti.bu arada bedfellows kernel yükledim ama yaraları nereden yapılıyor ve batarya kalibrasyonu anlatan bi anlatirsaniz çok sevinirim.

Son düzenleme:
birpesimist38

birpesimist38

Üye
Ram durumuna nasıl bakılıyor. Blekota s5 v11 s3 bulamadım gitti.bu arada bedfellows kernel yükledim ama yaraları nereden yapılıyor ve batarya kalibrasyonu anlatan bi anlatirsaniz çok sevinirim.

necii

Üye
S5 deki gibi ekranda tek kare içinde 3 yada 4 uygulamanin resmini atmak icin ne yapmam lazım. Umarim ablatabilmisimdir sormak istedigimi
Rwsim ekleyemedim buraya
Istedigimiz uygulamalari grublandirip ektanda yerlestirmeyi soruyorum.arac kutusu ozelligini degil.yardimci okursani sevinirim.

Üst Alt