Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146

canmoral

Üye
ben v12 kurdum arkadaşlar fakat klavyesini pek sevmedim v11 klavye daha güzeldi v11 klavyeyi nerden bulup da yükleyebilirim teşekkürler

Uchiha İchigo

Uchiha İchigo

Üye
performans ve pil ömrü nasıl ?

esode

Üye
arkadaşlar blekota s5 kullanıyorum. screen mirroring çalışmıyor. hangi kerneli kullanmalıyım? birde link verirseniz çok sevinirim.

helppo

helppo

Üye
V13 haber varmi arkadaşlar

canmoral

Üye
performansdan memnunum. boştayken 450-500 mb arası ram. fakat ben bunun için greenify ve startup manager isimli programları kurdum. greenify uyutuyor. satatup manager ise lazım olmayan programları açılışta otomatik başlatmıyor. bu da ram için gayet faydalı oluyor. pile gelince bekleme süresi çok güzel hiç dokunmsamam iki günü rahat aşıyor fakat nete falan girince bir gün falan gidiyor. tavsiye ederim herkese.

uzman47

uzman47

Üye
V13 cikacakmi v12 finalmi?

• Beğen
Tepkiler: helppo
helppo

helppo

Üye
Aynen ins olan xda bakabilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: uzman47
sait56

sait56

Üye
Arkadaşlar ben romu 2 defadır yeniden yukledim hala aynı sorunla karşılaşıyorum yardımcı olur musunuz bu neden böyle oluyor ::
Sorunum bir aramaya cevap verirken aparlorleri açınca karşıdaki benim sesi duymüyor aparloru kapatınca düyüyor bu hatayı nasıl çözerim..
SORUNU CÖZÜMÜ NEDİR ???

uzman47

uzman47

Üye
Arkadaşlar ben romu 2 defadır yeniden yukledim hala aynı sorunla karşılaşıyorum yardımcı olur musunuz bu neden böyle oluyor ::
Sorunum bir aramaya cevap verirken aparlorleri açınca karşıdaki benim sesi duymüyor aparloru kapatınca düyüyor bu hatayı nasıl çözerim..
SORUNU CÖZÜMÜ NEDİR ???
Orjinal stock romda oluyormuydu eger oluyorsa hoporlorde ariza vardir.

sait56

sait56

Üye
hayır telefonda sorun yok kesin biliyorum romu atığımdan beri böyle 2 ci kes atım belki düzelir atıgım ilk 1 saati düzeliyor artık nasıl oluyorsa eski haline dönüyor romda bir sıkıntı var sanıyorum değiştirmekte istemiyorum memnunum ama sıkıntıları var aparlor devre dışı oluyor böyle

uzman47

uzman47

Üye
hayır telefonda sorun yok kesin biliyorum romu atığımdan beri böyle 2 ci kes atım belki düzelir atıgım ilk 1 saati düzeliyor artık nasıl oluyorsa eski haline dönüyor romda bir sıkıntı var sanıyorum değiştirmekte istemiyorum memnunum ama sıkıntıları var aparlor devre dışı oluyor böyle
Romu kurmadan once megawipe yap recovery moddan cikmadan romu tekrar flashla?

sait56

sait56

Üye
tmm
önerileriniz için tşkler bunuda denerim.

hayalmeral

Üye
Blekota note 4 rom kurdm ama s5 lite rom da g3 temasini begendm onu nasil indirebilirim acaba

uzman47

uzman47

Üye
Blekota note 4 rom kurdm ama s5 lite rom da g3 temasini begendm onu nasil indirebilirim acaba
Magazadan zedge uygulamasini indir.uygulamada g3 wallpaper olarak aratirsan bulursun muhtemelen ;-)

helppo

helppo

Üye
Bunun kilit ekranında blokta note 4 kilit port lanirmi arkadaşlar

kartal2378

kartal2378

Üye
arkadaslar hesap makinasinda tuslara basinca konusma sesi geliyor,bunu nasil kapatabilirim

marnovo

Üye
arkadaşlar merhabalar romu kurdum fakat full screen dialer yapmıştım romu tekrar kurmadan normale nasıl dönüştürebilirim.ilginiz için şimdiden teşekkürler.

volkan crazy

volkan crazy

Üye
Su menu tuslarini orjinal nasi yapcsz onceki attiniz link kirilmis

uzman47

uzman47

Üye
Su menu tuslarini orjinal nasi yapcsz onceki attiniz link kirilmis
Herhangi bir Wipe yapmadan tekrar romu kur.kurulumda seceneklerde s5 laoyut gibi birsey olmasi lazim onun tikini kaldirarak kur.bu islemde mevcut ayarlarina ve verilerine herhangi bir zarar gelmez.

volkan crazy

volkan crazy

Üye
  1. Herhangi bir Wipe yapmadan tekrar romu kur.kurulumda seceneklerde s5 laoyut gibi birsey olmasi lazim onun tikini kaldirarak kur.bu islemde mevcut ayarlarina ve verilerine herhangi bir zarar gelmez.
    Tesekurler ama bu v12 de yok gibi bulamadim varda biri link atabilirmi

Üst Alt