Galaxy S3 i9300 S3 Android 4.4.2 BLEKOTA S5 Lite ROM v12.0 (23.06.2015) °•°•YENİ°•°•

Sponsorlu Bağlantılar

Romu beğendiniz mi?

• Beğendim

Kullanılan: 100 68.5%
  • İdare eder

Kullanılan: 26 17.8%
  • Beğenmedim

Kullanılan: 20 13.7%

• Kullanılan toplam oy
    146

nediyelimyani

nediyelimyani

Üye
az önce kurdum.
bakalım 1 2 güne belli eder ;)

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
bende indiriyorum az kaldı :) beyler sizce note 4 ün beyaz temasimi güzel yoksa s5 in siyah görünümü mü ?

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
v10 gerçekten süper ama yeni tuş şekline pek alışamadım bide benim ilk indirdiğimde v10 nun boyutu 1.25 gb şimdi baktım 1.20 arasında fark varmıdır ? arkadaşlar serdar kardeş sennki kaç 1.25 mi boyutu

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: nediyelimyani
alemdarsezer

alemdarsezer

Üye
Yeni bişey eklenmemiş galiba belki menü tuşunun yeri yeniden ortaya alınmıştır
Romu kuran arkadaşlar farkları yazarsa bizde öğreniriz ;)

evet deneyen arkadaşlar fark var mi diğer v10dan farkini aciklarsaniz ?

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
evet arkadaşlar en son çıkan 1.20gb boyutunundaki romda bir fark varmı acaba tuşlarda falan ona göre bilgilendirirseniz seviniriz :)

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani
alemdarsezer

alemdarsezer

Üye
bekliyoruz arkadaşlar :)

İsmail Çolak

Üye
menü tuşunda bi değişiklik yok gene görevler açılıyor. ne değişiklik olduda boyutu azaldı anlamadım. çok can sıkıcı bir durum menü tuşu. v9 da hiçbir sıkıntı yoktu keşke düzeni bozmasaydım.

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
hmm demek öyle aynısı yani

alemdarsezer

alemdarsezer

Üye
menü tuşunda bi değişiklik yok gene görevler açılıyor. ne değişiklik olduda boyutu azaldı anlamadım. çok can sıkıcı bir durum menü tuşu. v9 da hiçbir sıkıntı yoktu keşke düzeni bozmasaydım.

ilk cikan v10dan bi farki yok mu o zaman ?
Arkadaslar xdada güncellendigine dair bişey yok ne olduda boyut azaldı fark ne biri aciklasin lütfen ?

burak1553

burak1553

Üye
    Konu Sahibi
Bence tuşların yeri değişmesi daha iyi
Arkadaki uygulamaları daha hızlı görebilirsiniz
Alışması biraz sorun olabilir

serdar431

serdar431

Üye
arkadaslar menu tusu v9 daki gibi isteyenler icin zip hazirladim cwmden yukleyerek v9 daki haline kavusabilirsiniz.

funny_halil

Üye
%52 sarjim var,ekran suresi su an 2 saat 23 dakika ve fu ll wifi ve 3g ile internete bagli,bence cok iyi Bu da dn4 rom verileri
SIZCE HANGISI DAHA IYI @serdar431 HOCAM Sizinki de wifi 3g açık mi ???

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
son uyg tusunun solda olması daha iyi oldu bence rom daha bir stabil geldi.ben boeffla 6.1 beta 7 yükledim daha da güzel oldu

kullancaz bakalım yarin şişme yapacakmi :)

kartal2378

kartal2378

Üye
menu tusunu eski hale getirmek isteyenler xposed modullerinden gravity box(kk) yukleyip aktive etsinler,sonra programda menu tusuna istedigini atama ayari yapiliyor,ok

• Beğen
Tepkiler: cahilmuallim ve nediyelimyani
kartal2378

kartal2378

Üye
bu arada nd4 de de menu tusu oyleydi,ayni gun fixli rom cikti ve bu isrardan vazgecip menu tusunu duzelttiler,insallah blekotada bu israrindan vazgecer

Üst Alt