Rpm Edition v5 (C6 v42.0.004) [Nokia 5800, RM-356 v60.0.003]

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
Sen yazılımdanmı çektin yoksa .Konuda bi avkon paylaşmıştım onumu kullandın.
Yazılımdaki avkonu çekmen lazım,konuda paylaştığım Farklı.

yazılımı indirmedim ki çekeyim :D

qweratomic

qweratomic

Üye
Kusursuz ama 2 gündür telefon donuyor şöyle ;biri aradığında ses gidip gelerek çalıyor hiç bir tuşa basamıyorum anca bataryayı çıkarmam gerekiyor bu neden kaynaklanıyor yardımcı olabilirmisiniz

Mert045

Mert045

Üye
Yazılım favorim ama şu kırmızı tuşa basınca uygulamalar sonlanıyor bunun iptal modu var mı.

muxo

muxo

Üye
epeydir kullanıyorum fakat son günlerde şu sorunlarla karşılaştım.
-biriyle konuştuktan sonra aramayı bitirmek ıçin kırmızı tuşa bastığımda telefon reset atıyor
-bazen zil tonu kesik kesik geliyor
-nokia smart install yüklenmiyor. Bu yüzden mağazadaki bazı uygulamalar yüklenirken hata veriyor
-canım sıkkın olduğu zaman telefon gelipte bana "ne derdin var hacı dertleşelim mi? Istersen bir çay koy muhabbet edelim " demiyor. Çok yalnızım dostlar:)

x-scarface

x-scarface

Üye
-canım sıkkın olduğu zaman telefon gelipte bana "ne derdin var hacı dertleşelim mi? Istersen bir çay koy muhabbet edelim " demiyor. Çok yalnızım dostlar:)
onu telefon değil telefonun rehberindeki dostlarının yapması gerekiyor dostum :oke:
ne fatmagülün nede emektar 58'in şuçu yok :ehe

Julı

Üye
Bir şey sorabilir miyim Nokia Suite > Cihaz Yedekleme kısmından bir yedek oluşturup telefonu flaşladıktan sonra geri yüklersek bir sorun olur mu? Ve eğer yeniden orjinal haline döndürmek istersek bunu nasıl yapıyoruz? Bu arada çok güzel bir çalışma olmuş...:oke:

Pesimistt5 veya x-scarface cevabınızı bekliyorum...

:tşk:

suat_33

Üye
bunu nokia c5-03 yuklememin bir sakıncası var mı beyler ??

x-scarface

x-scarface

Üye
Bir şey sorabilir miyim Nokia Suite > Cihaz Yedekleme kısmından bir yedek oluşturup telefonu flaşladıktan sonra geri yüklersek bir sorun olur mu? Ve eğer yeniden orjinal haline döndürmek istersek bunu nasıl yapıyoruz? Bu arada çok güzel bir çalışma olmuş...:oke:

Pesimistt5 veya x-scarface cevabınızı bekliyorum...

:tşk:

cihaz yedeklemede bazen uyumsuzluklar çıkabiliyor ancak yinede denemekte fayda var yapabilirsin yani çok muazzam bi sorun çıkmaz :)

telefonu orjinal haline döndürmek icin yapman gereken ise nasıl ki bu cfw yi telefonuna flaşladıysan orjinal yazılım (ofw) dosyalarınıda aynen öyle flaşlaman gerekiyor.
ofw icin;
navifirm adllı bi program var onu indirip telefonuna uygun orjinal yazılım dosyalarını edinmelisin.
umarım yardımcı olmuşumdur.

- - - Eklendi - - -

bunu nokia c5-03 yuklememin bir sakıncası var mı beyler ??

telefonun açılmaz :)

Julı

Üye
Çok teşekkür ederim x-scarface çok merak ediyorum hemen yüklüyorum telefona

qweratomic

qweratomic

Üye
Rpm Edition v6 çıkar mı

sinanorta

sinanorta

Üye
süper bir çalışma tebrik ederim

- - - Eklendi - - -

Rpm Edition Belle 5.1 için konuşuyorum. Ev ekranından sinyal gücü ve batarya göstergesini nasıl sildiğini öğrenebilir miyim?

qweratomic

qweratomic

Üye
Bende hata olmuştu belki o hatayı giderirler diye
Hata: Telefonu kurduktan sonra 1 hafta içinde müzik dinleme sırasında telefon donuyor müzik çalmaya devam ediyor hiç bir tuş çalışmıyor Anca bataryayı çıkarıp takmak gerekiyor.
Bunun çözümü için yardım edermisiniz
TŞK.

muxo

muxo

Üye
bu cfw üzerine dünya kadar cfw çıktı. hala bundan kralını tanımıyorum

qweratomic

qweratomic

Üye
Rpm Edition v5 Belle de kurulum bittikten sonra telefon ekranına hata geliyor(sertifika ile ilgili) birde Telefondaki menü tuşu çalışmıyor(ortadaki) Yardım Lütfen
-----------
Tamam Çözdüm Özür

bozkurt955

bozkurt955

Üye
aaa

qweratomic

qweratomic

Üye
Arkadaşlar bana yardım edecek biri var mı ben bu cfw yi seviyorum ama ufak değişiklik yapmak istiyorum kendim kullanacağım
1-Uc player,ttpot ve youtube kurmak istemiyorum (bunu nasıl silebilirim)
2-media bar kısmında bt switch ve accel switch koymak istiyorum
Bunu yapabilirmisiniz yada bana öğretin ben kendim yapayım .
Tşk.

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
telefonu flash a bastığımız an mı bağlıcaz

bozkurt955

bozkurt955

Üye
telefonu flash a bastığımız an mı bağlıcaz

yok kardeşim telefon kapalı halde bağlı olacak flasha bastıktan sonra çıkan uyarıyı onayladıktan sonra güç düğmesine bas çek o zaten bulur

Üst Alt