Rpm Edition v4 (C6 v42.0.004) [Nokia 5800, RM-356 v60.0.003]

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
@mert45

al kardes belle topbar icinde skin dosyası var klasör olarak c/data/belletopbara at proqramdan skin sec tamamdır :oke:

Mert045

Mert045

Üye
x-scarface

x-scarface

Üye

rica ederim :)

---------- Eklendi @ 22:15:35 ---------- Yazıldı @ 22:12:39 ----------

@Pesimistt5 kardesim v5 te goudy sans fontunu kullanmayı düsürsen modlar bölümünde paylaştım onda da gülücükler sorunsuz bi bak istersen.

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5

Elfemsi44

Üye
kardeş mesaj işaretı gelmıyo ya kilit açın oraya

• Beğen

Elfemsi44

Üye
heh tamam kardeşim. Şey ne zamana çıkacak v5. Şimdiden hayırlı olsun. Fw çok güzel bu arada . :)

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi

Belle Bar'lı Hali Olacak Kısmetse.

nokia pure font..

Deniyelim :)

@Pesimistt5 kardesim v5 te goudy sans fontunu kullanmayı düsürsen modlar bölümünde paylaştım onda da gülücükler sorunsuz bi bak istersen.

belle navibar, türkçe karakter ve 6 sayfa sembol desteği de vardır.

Güzel Bir Fonta Benziyor. İçerisinde Bütün Bu Özellikleri Barındıran Bir Font Daha Önce Görmemiştim. Ev Ekranında da Seçenekler Düzgün Çıkıyor Sanırım. Müthiş. :)

kardeş mesaj işaretı gelmıyo ya kilit açın oraya

bu daha önce de belirtildi tuşkilidi ekranı bildirimindeki buglar v5'te düzeltilecektir :oke:

Belirttiğin için Çok Teşekkür Ederim. :)

heh tamam kardeşim. Şey ne zamana çıkacak v5. Şimdiden hayırlı olsun. Fw çok güzel bu arada . :)

Çok Teşekkür Ederim. Bu Pazar Kısmet Olursa. 13 Mayıs'a Denk Geliyor Yani. Bakalım. :)

Elfemsi44

Üye
ohh ohh :) yenilikler ne olucak? Bişey isteyebilir miyim? Mediabara şey ekleyebilir misin. A. Switch bide bt switch .

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
ohh ohh :) yenilikler ne olucak? Bişey isteyebilir miyim? Mediabara şey ekleyebilir misin. A. Switch bide bt switch .

Yenilikleri Daha Önce Belirttim. BT Switch Telefonda Ekli ama 0 Tuşuna Basılı Tuttuğun Zaman BlueTooth Açılıp-Kapanıyor. Accel Switch Sensörleri Tamamen Açıp Kapattığı için Sıkıntılı Bir Durum Doğuruyor Aslında. Yapabilirsem "Quick Rotate" Programını MediaBar'a Eklemeyi Düşünüyorum. Bu Program Sadece Ekran Döndürmeyle Alakalı. Tıklıyorsun Ekran Dönüyor. İster Yatay İster Dikey. Yani Yatay Moddayken Dikey Moda, Dikey Moddayken Yatay Moda Geçiyor.​

x-scarface

x-scarface

Üye
]Güzel Bir Fonta Benziyor. İçerisinde Bütün Bu Özellikleri Barındıran Bir Font Daha Önce Görmemiştim. Ev Ekranında da Seçenekler Düzgün Çıkıyor Sanırım. Müthiş. :)
aynen :oke: keşke yabancılar qibi bizde font çesitlerimizi artırabilsek bu işlere bi el atmak lazım :hmmm

---------- Eklendi @ 14:57:41 ---------- Yazıldı @ 14:54:31 ----------

öyle valla rotate harika bisey ben onu kurdum kuralı a.switch bos bos duruyo :D

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi

aynen :oke: keşke yabancılar qibi bizde font çesitlerimizi artırabilsek bu işlere bi el atmak lazım :hmmm

---------- Eklendi @ 14:57:41 ---------- Yazıldı @ 14:54:31 ----------

öyle valla rotate harika bisey ben onu kurdum kuralı a.switch bos bos duruyo :D

Aynen ama bizde bu işlerle uğraşanlar genelde öğrenci olduğundan vakit olmuyor herhalde. Birde sabır istiyor. Bizde Millet Olarak Sabır Yok Zaten :D

x-scarface

x-scarface

Üye
kardeşim senin şimdiki fonta 6 sayfa karakter ekledim saat rakamlarını androidinkiyle değiştirdim 10 numara bişey oldu :D

• Beğen

dert91

Üye
Resimlerdeki muzik playırn ismi ne?

• Beğen
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi

alpercabuk