Rpm Edition v5 (C6 v42.0.004) [Nokia 5800, RM-356 v60.0.003]

Sponsorlu Bağlantılar

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye

resimde işaretli icon skins her neyse mod nereden bula bilirim form varmı varsa link ata bilirmisini acill

nefrt

nefrt

Üye
Rpm Edition v5'de fotoğraflara girince hafıza dolu diyor bazen. bide telefon hafızasına bişy yüklemediğim halde 76 mb düştü. t9 telefon hafızasına mı kaydediyo acaba. UC player, TTpod ve nokia internet radyo çalışmıyor. bunları kaldırma imkanım var mı hatta youtube eklentisini de :D bunların mod paketlerini gönderirsen sevinirim :D

Hız bakımından süper :D

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
Rpm Edition v5'de fotoğraflara girince hafıza dolu diyor bazen. bide telefon hafızasına bişy yüklemediğim halde 76 mb düştü. t9 telefon hafızasına mı kaydediyo acaba. UC player, TTpod ve nokia internet radyo çalışmıyor. bunları kaldırma imkanım var mı hatta youtube eklentisini de :D bunların mod paketlerini gönderirsen sevinirim :D

Hız bakımından süper :D
yukarıda değin proğramlar birinci sayfada yüklediğin zaman sorunsuz calışıyor tek sorun ben onlarıkulanmıyorum mod yolunu söylesede kaldırsak cok gereksiz cfw kaldıra bilirim bir bana yardım cı olabilirmi

- - - Eklendi - - -

Teşekkür Ederim.

-> Linkler Eklenmiştir.

kardeş bana yardım cı olabilirmisin nfe ile müzik menüsüne gizlediğin proğramları kaldırmak isitiyorum gizlediğin mod isimleri ve kısa yollarını bulun duğu klasörü imini verebilirmisin acill

x-scarface

x-scarface

Üye
Orjinalden Private/101f4cd2 klasörünü komple kopyalayıp değiştir. :oke:

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
x-scarface

x-scarface

Üye
Kaldırmak istiyorum dedin ya onun için açıkladım.

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
Kaldırmak istiyorum dedin ya onun için açıkladım.

101f4cd2 klasörü görmedim private komple değiştir anladım gene pardon

- - - Eklendi - - -

101f4cd2 klasörü görmedim private komple değiştir anladım gene pardon
bana dokunmatıği en iyi hızı iyi olan bir mod vere bilirmisin

- - - Eklendi - - -

reis türkçe navi bar nereden bula bilirim yüklediğimde küçük rehber iconu gözüküyor menüde nasıl yapa bilirim

nefrt

nefrt

Üye
Kardeşim bu Rpm Edition v5'de ki ev ekranını ve navibarın modunu verebilir misin. seçenekler rehber yazan navibarı bi türlü bulamadım. o modları verebilir misin acaba

ert7

Üye
c5-03 e de yüklenir mi bu ?

vaybenesite

Üye
Paket veri bağlantısını (ÖRN: Avea İnternet) kapatabilme gibi bi durum var mı top bar da ?

kartal555

kartal555

Üye
Navi Barı Paylasır Mısınız ?

vakka_01

vakka_01

Üye
teşekkürler .)

muxo

muxo

Üye
bunun her şeyi ile güncellenmiş v6 sını ben yaptım. Fakat 1 haftadır deniyorum. Şuan bir sorun yok. Biraz daha süre geçince cfw sahibinin izniyle paylaşabilirm

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
reis şu cfw ttpod ve uc player gizlenmemiş sade versiyonu yokmu lütfen yardım sade versiyonu yayınlarmısın ttpod ve uc player bu ikili cok yer kaplıyor

orduludost

orduludost

Üye
usta senden bişey istesem şu menüden kaydırma çubuunu kaldırsan :(

only_download

Üye
usta iyi güzel de nasıl yapıyonuz bu işleri aklım almıyor! yav cfw'den yazılım güncelleme kaldırılır mı ya_? ne haritaları ne de internet radyosunu güncelleyemiyorum ne lanet bişey se pc suite bile güncellemiyor, güncel sanıyor

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Yükledim Harika Emek var. :) :tşk:

xtryn

Üye
Wlan ile internete bağlanmıyor müzik çalar tüm hafıza kartını taramıyor, youtube uygulaması sadece hat şebekesini kullanmayı soruyor

xtraPhoNe

Üye
Ben FLASH deyip Yes dedikten sonra Flash files are corupted or missing... diye bir hata alıyorum arkadaşlar ne yapmalıyım. Telefon şu an açılmıyor​
:( Acil yardımlarınızı bekliyorum.

beatboxqwe

Üye
Teşekkürler

Üst Alt