Rpm Edition v5 (C6 v42.0.004) [Nokia 5800, RM-356 v60.0.003]

Sponsorlu Bağlantılar

Longplay

Longplay

Üye
Arkadaşım çok emek vermişsin çok teşekkürler ben beğendim ama tuş kilidini kaydırmalı yapmanın yolu var mı :)

muxo

muxo

Üye
Arkadaşım çok emek vermişsin çok teşekkürler ben beğendim ama tuş kilidini kaydırmalı yapmanın yolu var mı :)

kaydırmali sıkıntılı oluyor. Bazen algılamıyor . Böyle çok daha güzel

Ene524

Ene524

Üye
Ram değerleriniz nedir ?

orduludost

orduludost

Üye
kardeş acil cevap vermenı istiyorum :) benim telefon 5800 rm 356 v52.0.007 bu cw yi telefonuma flaşlayamıyomuyum ?

Ene524

Ene524

Üye
Kardeşim Allah inandırsın cfwyi kuracağım fw bölümünde arıyorum birde şeyi gördüm aradığın cfw burda diye tam yerinde gördüm.Ellerine sağlık.

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
slm kardeş baksana 5.1 yükledim sadece batarya ve 3,5 g simgelri gözükmüyor neyapa bilir gözükmesi için

- - - Eklendi - - -

slm kardeş baksana 5.1 yükledim sadece batarya ve 3,5 g simgelri gözükmüyor neyapa bilir gözükmesi için
YAZILIMI YÜKLEDİM AÇTIM BİR HATA GELDİ NEDEN

x-scarface

x-scarface

Üye
konuyu iyi oku navıbarlı versiyonu yüklüyorsun sonrada niye batarya şebeke bölümü yok diyorsun arkadaşım hata değil o.

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
konuyu iyi oku navıbarlı versiyonu yüklüyorsun sonrada niye batarya şebeke bölümü yok diyorsun arkadaşım hata değil o.

icon demiyorum 4 yazılım yükleyeme diyor onu anladım navi barı

- - - Eklendi - - -

ABİ LÜTFEN ALLAH RIZASI İÇİN YAZILIMIN HİÇBİRŞEYİNİ DEĞİŞTİRME SADECE 4X4 MENÜSÜNÜ CFW BANA VERE BİLİRMİSİN LÜTFEN COK ACİL RİCA EDİYORUM HEMEN LÜTFEN ALLAH RIZASI İCİN

karasuvari

karasuvari

Üye
hocam öncelikle teşekkür ederim cfw çok güzel ama benim şöyle bi sıkıntım var.''kilit kodu'' sorunu..cfw yi yükledikten sonra bölge seçimi ekranında kilit kodu istiyor ve ne girdiysem kabul etmiyor...sonra kilit kodu 5kez yanlış girildi deyip devam ediyor tel açılıyor..ama hal böyleyken kilit kodunu hiç kullanamıyorum.. yok mudur bunun bi çaresi

orduludost

orduludost

Üye
Reis ben bu yazılımı yükledim çok ta iyi aylardır kullanıyorum tek bir sorun vermedi çok ta memnunum yanlız ana akranda diğer ev ekranına geçtiğimde sadece boş bir ekran oluyor ve widget eklenmiyo duvar kağıdı değiştirilmiyor bunun bir çözümü yokmuu yada bunun olduğu bi cfw tavsiye edebilirmisin bana yardım edersen çok sevinirim:bilmm

x-scarface

x-scarface

Üye
hocam öncelikle teşekkür ederim cfw çok güzel ama benim şöyle bi sıkıntım var.''kilit kodu'' sorunu..cfw yi yükledikten sonra bölge seçimi ekranında kilit kodu istiyor ve ne girdiysem kabul etmiyor...sonra kilit kodu 5kez yanlış girildi deyip devam ediyor tel açılıyor..ama hal böyleyken kilit kodunu hiç kullanamıyorum.. yok mudur bunun bi çaresi
Kilit kodu 12345 ve ya 1234 olabilir bi dene istesen :oke:

- - - Eklendi - - -

Reis ben bu yazılımı yükledim çok ta iyi aylardır kullanıyorum tek bir sorun vermedi çok ta memnunum yanlız ana akranda diğer ev ekranına geçtiğimde sadece boş bir ekran oluyor ve widget eklenmiyo duvar kağıdı değiştirilmiyor bunun bir çözümü yokmuu yada bunun olduğu bi cfw tavsiye edebilirmisin bana yardım edersen çok sevinirim:bilmm

öyle bişey mümkün değil s60v5te o sağa sola çekip getirdiğin boş ekran bi nevi widget saklayıcı diyelim düz mantıkta :oke:

karasuvari

karasuvari

Üye
denemediğim kod kalmadı reis

x-scarface

x-scarface

Üye
denemediğim kod kalmadı reis

Flaşhı doğru attığına eminsen öyle olmalıydı :hmmm Eğer senin için ciddi şekilde sorun yaratıyorsa tekrar flaş atmanı öneririm büyük ihtimalle düzelecektir.

MEnesCansiz

MEnesCansiz

Üye
Dostum kullandığın temanın sis dosyasını paylaşabilir misin ?

x-scarface

x-scarface

Üye
Temalar bölümünde istemediğin kadar bu temadan var biraz baksan hemen bulursun :D

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
usta süpersin böyle güzle cfw yapıyorsun acayip süper yapıyor nokia orjinal uygulamayrında haric yan uygulamayalr yüklemiyorsun bir senin cfw bidrde rasim kardeş var onu cwf hayranıyım c6v42.004 yeni sürümünü ne zaman cıkacak reis msj atarsan sevinirim cıktığın veya cıkacak tari hi belirlediğinde

• Beğen
Tepkiler: x-scarface

Storm Worm

Üye
Hocam MCU butonu yanmıyor nedense

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
usta cvp ver bu c6v42.004 yeni sürümü cıkacakmı cıkacaksa 4x4 olacakmı ricam proğram gömme aynen bu azılım gibi sade olsun rica ediyorum navi göme bilirsin o ayrı:)

- - - Eklendi - - -

Hocam MCU butonu yanmıyor nedense

yanlı formatları secmişsindir
formatlar bu olacak
1:MCU=>COr
2:PPM=>CFW
3:APE VARİANT => UDO.FPSX

Üst Alt