Rpm Edition v2 (C6 v41.0.010) [Nokia 5800, RM-356 v60.0.003] (Symbian Belle Navibar Ekli Fw Dahil)

Sponsorlu Bağlantılar

dj_onur

dj_onur

Üye
kardaş arkadaşa fw yaptım geçen kullandı sonra ofw ye çevirdim telefon c6 yazılımdan dolayı zarar görmüş olabilir mi acaba dengesiz diyorda

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
kardaş arkadaşa fw yaptım geçen kullandı sonra ofw ye çevirdim telefon c6 yazılımdan dolayı zarar görmüş olabilir mi acaba dengesiz diyorda

Ben bir zarar olacağını zannetmiyorum açıkçası ama bunu Rambo_FT'ye falan sorarsan daha net bir cevap alabilirsin. Benim görüşüm bir zarar olmayacağı yönünde.

dj_onur

dj_onur

Üye
y pesimist kardes c6-01 e symbian belle mi cıktı?? yoksa mod mu baktım da

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
y pesimist kardes c6-01 e symbian belle mi cıktı?? yoksa mod mu baktım da

Evet. Belle Güncellemesi C6-01 İçinde Geçerli...

Resimde Belle Uyumlu Telefonlar Mevcut:

dj_onur

dj_onur

Üye
him çok süper görünüyor

filozofurkan

Üye
msjlarda basılı tutunca silme ve müzik çalardan atma sorunu var

----------Eklendi @ 16:12:44 ---------- Yazıldı @ 16:12:11 ----------

düzeltiyorm silmeme

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
msjlarda basılı tutunca silme ve müzik çalardan atma sorunu var

----------Eklendi @ 16:12:44 ---------- Yazıldı @ 16:12:11 ----------

düzeltiyorm silmeme

Mesaja Basılı Tutunca Silmeme mi? Müzik Çalardan Atma Sorunu Derken Tam Olarak Ne Yapıyorsun da Müzik Çalardan Atıyor. Ben Hiç Böyle Bir Sorunla Karşılaşmamıştım. Biraz Ayrıntılı Yazarsan Test Edip Sana Düzgün Bir Cevap Vereyim.

muxo

muxo

Üye
öncelikle fw için teşekkür ederim. tertemiz bir fw olmuş ıvır zıvır hiç birsey yok.bazı arkadaşlar fwnin içine gidip zip programı falan gömüyor. x-plore zaten zip açıyorken ne lüzüm var. o kadar isteyen sonra yine kurar. fakat senin fwde bunun gibi ıvır zıvırlar yok. ram 65 mb gördüm. videolar bölümünü ayrı tutman süper. hele youtube oraya koymak süper olmuş.haritalarda da sorun yok. eline emegine saglık. tam bana göre olmuş. :ehe

• Beğen
Tepkiler: Pesimistt5
Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle fw için teşekkür ederim. tertemiz bir fw olmuş ıvır zıvır hiç birsey yok.bazı arkadaşlar fwnin içine gidip zip programı falan gömüyor. x-plore zaten zip açıyorken ne lüzüm var. o kadar isteyen sonra yine kurar. fakat senin fwde bunun gibi ıvır zıvırlar yok. ram 65 mb gördüm. videolar bölümünü ayrı tutman süper. hele youtube oraya koymak süper olmuş.haritalarda da sorun yok. eline emegine saglık. tam bana göre olmuş. :ehe

Beğendiğinize Sevindim. Teşekkür Ederim. :)

- Görüşleriniz benimle birebir uyuşuyormuş desem yeri bende pek hoşlanmıyorum fw'ye gömülü olarak gelen programlardan :)

muxo

muxo

Üye
birde arkadaşlara tavsiyem telefonun kendi müzik çalarını kullanmayın. çünkü s60v5 de en iyi müzik çalar ttpod 4.4 sürümüdür. bunu kullanmanızı öneririm . birde bir önerim olacaktı müzik çalar kısmında ttpod içinde bir yer açsan güzel olmaz mıydı? ben olsam öyle yapardım :D

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
birde arkadaşlara tavsiyem telefonun kendi müzik çalarını kullanmayın. çünkü s60v5 de en iyi müzik çalar ttpod 4.4 sürümüdür. bunu kullanmanızı öneririm . birde bir önerim olacaktı müzik çalar kısmında ttpod içinde bir yer açsan güzel olmaz mıydı? ben olsam öyle yapardım :D

Güzel Olabilirdi ama Bir Programın Kullanılırlık Seviyesi Yüksekse Ekliyorum Genelde. Mesela Uc Player Real Player'ın Açamadığı Bir Takım Video Uzantılarını Açtığı ve Bu Tür Programlar içerisinde En İyisi Olduğu için Ekledim. YouTube'de Aynı Şekilde Kullanılıyor ve YouTube'den Video İzlemek İsteyenler için Baya Kullanışlı. Önerini Dikkate Alacağım. TTPod'un Durumunu Bir Araştırayım Kullananlar İstiyorsa Tabi Oraya Eklerim :)

dj_onur

dj_onur

Üye
kardeş sonradan yüklense ne oluyor ki

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
kardeş sonradan yüklense ne oluyor ki

Arkadaş Şu "Müzik" Menüsünde Bulunmasını İstiyor Sanırım. Bunu da Fw'yi Hazırlarken Eklemek Gerekiyor ya Ondan İstek Olarak Belirtmiş Sanırım.

dj_onur

dj_onur

Üye
yarın birgün o müzik programının güncelleme si sıkıntı yapmasın :)

Pesimistt5

Pesimistt5

Üye
    Konu Sahibi
yarın birgün o müzik programının güncelleme si sıkıntı yapmasın :)

O Kadar Bilemiyorum ama Tabi Kullananlar Çoğunlukta ise Öyle Bir Sürümde Paylaşırız Bir Daha ki Sefere :)

M.D.hakan

M.D.hakan

Üye
acaba fw de yüklü olan nokia evolve black teması için indirme linki verebilir misin?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
navibar modunun linkini verir misin?

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
navibar modu istemiştim??

Üst Alt